Minecraft: Dungeons Pobierz za darmo

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

Mojang Studios


Wydawca:
 

Xbox Game Studios / Microsoft Studios


Data premiery:
 

26 maj 2020


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet / wspólny ekran


Liczba graczy:
 

1-4

Gatunek:  Akcji, fantasy, hack'and'slash, widok izometryczny, elementy RPG, na 2 osoby, funkcje cross-platform, kooperacja, przygodowe gry akcji, RPG akcji, podzielony/wspólny ekran, Xbox Game Pass

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Portuguese, Portuguese-Brazil, Russian, Swedish, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 18966 razy

Waga: 1.29GB

Ocena użytkowników: 4,3/5

Wymagania sprzętowe Minecraft: Dungeons:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i5 2.8 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
  • Miejsce na dysku: 6 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Minecraft: Dungeons to prawdziwa gratka dla miłośników gier przygodowych. Jest to spin-off szalenie popularnego Minecrafta. Producentem jest Mojang AB, a wydawcą Xbox Game Studios / Microsoft Studios. Produkcja została wydana na takie platformy, jak PC, PS4, Switch, XONE. Naszym głównym przeciwnikiem jest Arch-Illager. Ponadto musimy uważać na krwiożercze potwory.

Minecraft: Dungeons Download – Pełna Wersja PC

Minecraft: Dungeons pobierz Pobierz Grę!

Rozwój postaci

Pobierz Minecraft: Dungeons Download i stwórz własną postać. Do wyboru mamy czterech różnych bohaterów. Warto jednak wspomnieć, że różnią się one między sobą jedynie wyglądem zewnętrznym oraz płcią. Posiadają takie same umiejętności, a także statystyki. To od nas zależy, w jaki sposób potoczą się ich dalsze losy.

Podczas rozgrywki rozwijamy kierowaną przez nas postać. Zdobywamy również nowe oprzyrządowanie. Im lepsze wyposażenie, tym większy potencjał bojowy. Z czasem możemy odblokować nowe przedmioty o wyjątkowych właściwościach. Akcja rozwija się dynamicznie, dzięki czemu jest niezwykle angażująca.

Ponadto nasza postać ma dostęp do zaklęć, które wspomagają wykonywanie magiczne ataki. Dzięki nim eliminacja przeciwników stanie się łatwiejsza. Na naszej drodze stanie szereg niebezpiecznych nieprzyjaciół. Głównym celem potworów jest oczywiście odebranie nam życia – nie możemy na to pozwolić.

Nowoczesny ekwipunek

Darmowe gry dają nam wiele możliwości. W Minecraft: Dungeons duże znaczenie ma posiadany ekwipunek. To właśnie dzięki niemu można popchnąć fabułę do przodu. Na uwagę zasługuje fakt, że nowe przedmioty możemy zakupić u napotkanych handlarzy. Oczywiście duże znaczenie ma cena zakupu.

W opisywanej grze nie dysponujemy tradycyjnymi pieniędzmi. Zamiast nich płacimy szmaragdami. Sukcesywnie gromadzimy je podczas rozgrywki. Ważne jest to, aby rozsądnie dysponować drogocennymi kamieniami, Niektóre przedmioty zwiększają nasze moce.

Toczona walka ma charaktery zręcznościowy. Musimy więc sprawnie reagować na pojawiające się zagrożenia. Nigdy nie wiadomo, z której strony zostaniemy zaatakowani. Ważne jest to, aby zachować czujność. Stopień zaawansowania starć również jest zróżnicowany. Nie należy zapominać o potężnych potworach – bossach, których zgładzenie jest niezbędne do tego, aby popchnąć akcję do przodu.

Szeroki wybór broni w Minecraft: Dungeons

Podczas walki wykorzystujemy zaawansowaną broń. Bez niej nasz bohater jest bezbronny i narażony na śmiercionośne ataki wrogów. Najczęściej wykorzystuje się broń dystansową. Za jej pomocą możemy wymierzać ciosy na odległość. Oznacza to, że nie musimy zbliżać się do przeciwnika. Zmniejsza to ryzyko utraty energii i sił.

Na uwagę zasługuje również broń biała. Pamiętajmy jednak o tym, aby racjonalnie rozporządzać amunicją. Należy także wspomnieć o ciężkich, a zarazem wyjątkowo mocnych pancerzach. Wystarczy je założyć, aby skutecznie przedrzeć się przez chmarę niebezpiecznych stworów. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli chcemy szybko przemieścić się do danej lokacji.

Rozgrywka może toczyć się zarówno w systemie single, jak i multiplayer. Współpracować możemy w czteroosobowych drużnych. Wszystko więc zależy od tego, jaki tryb gry preferujemy. Na uwagę zasługuje fakt, że tryb wieloosobowy może mieć zarówno charakter lokalny, jak i sieciowy. W drugim przypadku kooperacja możliwa jest tylko wtedy, gdy mamy dostęp do internetu. Pobierz także pierwszą odsłonę serii Minecraft za darmo.

Świat stworzony z klocków

W Minecraft: Dungeons akcja toczy się w świecie stworzonym z bloków, które przypominają klocki. Oczywiście występują one wielu różnych rozmiarach oraz kolorach. Trzeba zaznaczyć, że oprawa graficzna niczym nie różni się od pierwowzoru. Z pewnością zadowoli do miłośników tradycyjnej wersji, która uchodzi za kultową.

Omawiana produkcja wymaga sprawnego pokonywania kolejnych poziomów. Czekają na nas nie tylko pułapki, ale również skarby. Nasza postać ma szansę stać się prawdziwą legendą. Osiągniętymi wynikami możemy dzielić się z resztą społeczności. Warto wspomnieć, że lokacje generowane są proceduralnie. Sprawia to, że zabawa za każdym razem wygląda inaczej.

Otoczenie oglądamy z lotu ptaka, dzięki czemu możemy uchwycić nawet najdrobniejsze detale. Podczas rozgrywki przemierzamy m.in. lochy, bagna, czy też kaniony. Twórcy zadbali o to, aby wyeliminować monotonię i nudę. Każda magiczna kraina to nowe tajemnice.

Starciem ostatecznym jest spotkanie z Arch-Illager’em, czyli naszym głównym przeciwnikiem. Walka z nim jest zdecydowanie najcięższa, a więc trzeba liczyć się z możliwością odniesienia porażki. Przygotujmy ekwipunek oraz broń. Podczas decydującej bitwy kluczową rolę odgrywają również nadprzyrodzone moce.

Minecraft: Dungeons Pobierz grę za darmo

Minecraft: Dungeons download Download!

  • free Download Minecraft: Dungeons Torrent Darkw
  • Pobierz Minecraft: Dungeons Crack Chomikuj
  • Pełna Wersja Minecraft Dungeons na komputer PC
  • CODEX Minecraft: Dungeons free Download

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *