Minecraft Education Edition Download

Czy gry komputerowe mogą być edukacyjne? Czy mogą czegoś naprawdę uczyć? Oczywiście, że tak! Minecraft Education Edition jest tego doskonałym przykładem. Jest to specjalnie przystosowana wersja popularnej gry Minecraft. Została stworzona stricte do wykorzystywania w szkolnictwie. Gra powstała na podstawie istniejącego oprogramowania MinecraftEdu. Potem Microsoft je wykupił i latem tego roku zastąpiono je przez bardziej rozbudowaną i bardziej skomplikowaną wersję – Minecraft: Education Edition.

Pobierz grę Minecraft Education Edition Download i poznaj survivalowy świat, w którym ważna jest kooperacja! Nie bez powodu w tej grze mogą uczestniczyć aż czterdzieści osób! Wystarczy mieć dostęp do Internetu, aby grać w trybie multiplayer.

Minecraft Education Edition Download PC

Minecraft Education Edition Pobierz Ściągnij Grę!

Minecraft: Education Edition wywodzi się od kultowej gry Minecraft. Z powodu celu produkcji (wykorzystania jej w szkole) stworzono szereg udogodnień dla dla uczniów i nauczycieli. Mamy tu więc i ulepszone mapy ze współrzędnymi, możliwość importowania i eksportowania poszczególnych światów, a także wspomniany już multiplayer nawet dla czterdziestu osób. Dzięki tej grze można w fantastyczny sposób przekazywać wiedzę na temat fizyki, matematyki czy języków obcych. Jeśli jesteś nauczycielem, który chce trafić do uczniów, to pobierz Minecraft Education Edition Download i zachęć swoich podopiecznych do nauki. Jeśli chcesz poprawić swoje wyniki z fizyki czy francuskiego, to pobierz Minecraft Education Edition Free Download!

Ten program pozwala także na rozwój siebie na poziomie współpracy oraz komunikacji. Tytuł dostępny jest wyłącznie dla szkół, muzeów, bibliotek oraz innych organizacji czy instytucji związanych w jakiś sposób ze szkolnictwem i nauczaniem. Specjalna licencja umożliwia korzystanie z programu bez przeszkód.

Minecraft: Education Edition stworzono z myślą o komputerach osobistych. Wciąż bawimy się w survival i zajmujemy się budowaniem rozmaitych konstrukcji czy budowli, mając dostępne w grze surowce. W związku z tym Minecraft: Education Edition nie różni się za bardzo od podstawowej wersji. Cały świat nadal jest stworzony z trójwymiarowych bloków. Odkrywając tenże świat, uzyskujemy dostęp do całkiem nowych elementów. Wtedy możemy tworzyć coraz bardziej zaawansowane narzędzia. Te natomiast pozwalają nam na projektowanie i wznoszenie coraz to fantastyczniejszych projektów. Ta gra naprawdę może rozwinąć kreatywność i nie tylko.

Minecraft: Education Edition ma wbudowane szereg różnorakich udogodnień. Co więcej, można tutaj między innymi zapisywać prace swoich uczniów, tworzenie ich wirtualnych portfolio, a nawet spersonalizowanych profile. Dzięki temu można regularnie sprawdzać postępy uczniów, wyciągać wnioski na temat tego, co należy poprawić i za co należy kogoś pochwalić.

Minecraft: Education Edition to wspaniała gra rozwijająca kreatywność, zdolności pracy w grupie oraz komunikatywnego formułowania swoich myśli i projektów. Co więcej, każdy gracz trenuje się w dyskusji i argumentowania swoich planów. Stworzenie czegoś w kilka osób nigdy nie należy do rzeczy prostych, często zdarzają się kłótnie. Minecraft: Education Edition uczy ustalania kompromisu oraz walki o postawienie na swoim. A te umiejętności bardzo się przydają w codziennym życiu.

Minecraft Education Edition Pobierz – Pełna Wersja

Minecraft Education Edition Download Pobierz Grę!

  • Free Download Minecraft Education Edition Torrent
  • Chomikuj Minecraft Education Edition Pobierz za darmo
  • Exsite Minecraft Education Edition Free Download
  • Pebx Minecraft Education Edition Download Cracked

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *