Minecraft Story Mode Download

Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series - Season 1

Platformy: PC, PS3, X360, PS4, XONE, Nintendo Switch, Nintendo Wii U
Producent:

Telltale Games


Wydawca:

Telltale Games


Wydawca PL:

Techland


Data premiery:

13 października 2015


Tryb gry:

single player


Gatunek: Przygodowe, TPP, fantasy, point-and-click, humorystyczne, epizodyczne

Języki: polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Minecraft: Story Mode A Telltale Games Series - Season 1

Polska wersja językowa

Pobrano 2331 razy

Waga: 1.87GB

Ocena użytkowników: 3/5

Wymagania sprzętowe Minecraft: Story Mode:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo E4600 2.4GHz
 • Pamięć: 3 GB RAM
 • Karta graficzna: 512 MB GeForce GT 720
 • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
 • System operacyjny: Windows Xp 32
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i3-3240 3.4GHz
 • Pamięć: 3 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GT 640 v3
 • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 32

Minecraft: Story Mode to epizodyczna gra przygodowa z gatunku fantasy. Akcja toczy się w uniwersum Minecrafta. Gra została stworzona przez amerykańskie studio Telltale Games we współpracy ze szwedzką firmą Mojang AB. Telltale Games to twórca wielu popularnych tytułów, między innymi The Walking Dead oraz Game of Thrones. Mojang AB to natomiast twórca legendarnego Minecrafta, w którym rozgrywa się akcja Story Mode. Pasjonatów gier tych Telltale Games oraz Mojang AB warto zachęcić do tego, aby już teraz skorzystali z opcji Minecraft Story Mode Download. Inni powinni natomiast zapoznać się z recenzją gry.

Minecraft Story Mode Download – Pełna wersja

Minecraft Story Mode pobierz Ściągnij Grę!

Minecraft: Story Mode to jedna z najnowszych propozycji dla zwolenników tego gatunku. Premiera gry miała bowiem miejsce w połowie października 2015 roku. Pomimo to, zdążyło ją już przetestować wielu graczy. Gra rozpoczyna się w momencie, gdy świat staje w obliczu poważnego zagrożenia. Wszystko wskazuje na to, że jedyną szansą na ocalanie jest pomoc Zakonu Kamienia, czyli silnego, legendarnego bractwa. Gracz wciela się w rolę bohatera o imieniu Jesse, który wraz z grupą swoich towarzyszy decyduje się wyruszyć w podróż, mającą na celu nawiązanie kontaktu z Zakonem. Od efektów tej podróży uzależnione jest nie tylko życie samego bohatera, ale i przyszłość całego świata.

Warto zwrócić uwagę na kilka ciekawych pomysłów twórców gry. Po pierwsze, płeć Jesse nie jest narzucona z góry. Gracz może zatem samodzielnie zdecydować, czy woli wcielić się w postać chłopaka czy dziewczyny. Co więcej, możliwy jest wybór koloru skóry swojego bohatera. W momencie rozpoczęcia gry Jesse wraz ze swoimi znajomymi przygotowuje się do konkursu budowniczego. Ze względu na pewne wydarzenie muszą jednak przerwać te przygotowania i rozpocząć walkę o ocalenie świata. Jak nie trudno się domyślić, gra skierowana jest głównie do osób najmłodszych. Nie oznacza to jednak, że nie mogą doskonale się przy niej bawić także najmłodsi. Wymyślona przez autorów gry postać nie posiada wprawdzie tak silnej osobowości jak w przypadku gier kierowanych do dorosłych, ale wiele osób przyznaje, że dość szybko wciągnęło się w grę, ze względu na ciekawą fabułę.

Gracz wcielający się w postać Jesse musi podejmować wiele ważnych decyzji, od których uzależnione jest zakończenie gry. Warto zatem zachęcić do pobrania gry nie tylko najmłodszych, ale i nieco starszych graczy. Nie zwlekaj dłużej, Minecraft Story Mode Pobierz i zainstaluj aby pokazać na co Cię stać ! Całość składa się z pięciu części, przez co gra przypomina trochę serial telewizyjny, czego jednak nie należy uznawać za jej wadę. Ważną zaletę stanowi warstwa dźwiękowa. W grze wykorzystano profesjonalny dubbing. Bohaterom swoich głosów użyczyli między innymi Patron Oswalt, Dave Fennoy oraz Ashley Johnson. Przetestowanie gry warto zatem polecić również fanom tych aktorów.

Zwiastun gry – Minecraft Story Mode

Oczywiście, ważną rolę odgrywają również grafika i wymagania techniczne gry. Tytuł został wydany na platformie PC Windows. Na próżno doszukiwać się tutaj klasycznego stylu kreskówkowego. Zamiast niego twórcy wykorzystali grafikę wokselową, co oznacza, że bohater oraz otaczający go świat zostali utworzeni z bloków w kształcie prostokąta. Minimalne wymagania techniczne dla gry Minecraft: Story Mode to: procesor Intel Core 2 Duo 2 GHz, 3 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 GT bądź lepsza, 3 GB HDD oraz Windows XP(SP3). Oznacza to, że większość osób nie powinna mieć problemów z zainstalowaniem tej gry na swoim komputerze. Taka gra z pewnością będzie bardzo dobrym prezentem gwiazdkowym dla najmłodszych graczy, jak również dla innych pasjonatów świata Minecraft.

Pobierz Minecraft Story Mode pełną wersję PL

Minecraft Story Mode Download Pobierz Grę!

 • Pobierz Minecraft Story Mode Torrent
 • PC Download Minecraft Story Mode Chomikuj
 • Minecraft Story Mode Pobierz na pc
 • Exsite Minecraft Story Mode Download pc

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *