Mirrors Edge Catalyst Download

Twórcy gry Mirror’s Edge Catalyst – studio Digital Illusions, być może nie jest znane większości graczy. Jeśli jednak dodamy, że po pewnym czasie stało się ono częścią Electronic Arts i jednocześnie było odpowiedzialne za powstanie takich dzieł jak Battlefield, spojrzenie na ich działalność będzie zupełnie inne. Ale do rzeczy – Mirror’s Edge Catalyst, powstało jako rozszerzenie, a nie kontynuacja gry Mirror’s Edge. Zresztą, ów zabieg wyszedł szwedzkim twórcom na dobre. Faktycznie, gra jest po prostu ulepszoną wersją swojego pierwowzoru i stanowi jego ciekawe rozszerzenie. Zresztą, podkreślać to miał tytuł roboczy gry: Mirror’s Edge. Dopiero po pewnym czasie, dodano słowo Catalyst.

Mirrors Edge Catalyst Download PC

Mirrors Edge Catalyst Pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Jeśli sądzicie, że Mirror’s Edge Catalyst jest „nową-starą” grą szwedzkiego studia, to jesteście w błędzie. Wprawdzie w grze spotkamy znane nam już wcześniej postacie, ale sama fabuła tylko w niektórych momentach będzie przypominać pierwowzór. W grze, podobnie jak poprzednio, wcielamy się w rolę biegaczki (kurierki) Faith, zamieszkałej w zarządzanym przez ustrój quasi-totalitarny mieście Glass. Dlaczego mówimy o totalitarnym świecie? Ponieważ nie ma w nim już rządów, znanych nam a czasów dzisiejszych. Rolę przywódców, przejęły ogromne korporacje, które tylko pozornie dbają o interes obywateli.

Z pomocą naszej biegaczki, możemy zwiedzić szereg tajemniczych zakamarków miasta i poznać jak wygląda w nim życie zwykłych, szarych ludzi. Jeśli więc chcesz poznać prawdziwe oblicze fikcyjnego quasi-totalitarnego państwa, pobierz Mirrors Edge Catalyst Download. Jak na razie, jest to jedna z najbardziej wiarygodnych gier, ukazujących mechanizmy pseudo-rządów. Dlaczego właśnie Faith? Choć na pierwszy rzut oka postać ta niczym się nie wyróżnia, to jednak posiada zdolności, które przydadzą się jej w walce z totalitarną władzą. Przewagą naszej bohaterki jest to, że doskonale zna ona swoje miasto. Porusza się w nim po mistrzowsku, co zresztą nie jest niczym dziwnym, zważywszy na „profil” jej działalności.

Mechanika gry

Pisaliśmy, że Mirror’s Edge Catalyst jest zupełnie odnowioną wersją gry Mirror’s Edge. Przykładem, przemawiającym za tą tezą jest fakt, iż osadzono ją w zupełnie otwartym świecie. W przeciwieństwie do pierwszej odsłony gry, nie mamy już do czynienia z klasycznym podziałem na sztywne misje (w nowej odsłonie, misje również się pojawiają, ale są one bardziej „elastyczne”). Wręcz przeciwnie, wchodzimy w otwarty świat, w którym stopień ingerencji w rzeczywistość stoi na naprawdę wysokim poziomie.

Głównym motywem w grze, jest przemiana głównej bohaterki, która z biegiem czasu zmienia się z niewinnej dziewczyny w odważnego „żołnierza wolności”. Notabene, jeśli chcecie sprawdzić jak wygląda przemiana psychologiczna głównej bohaterki, koniecznie pobierzcie Mirrors Edge Catalyst Download na swój komputer. Czego jeszcze możemy oczekiwać w Mirror’s Edge Catalyst? Dynamicznej akcji, mnóstwa parkourowych sztuczek i przede wszystkim – konfrontacji (bez użycia broni palnej).

Tryby gry

W przeciwieństwie do poprzedniej wersji, Mirror’s Edge Catalyst oferuje również grę w trybie multiplayer. Tryb ten oferuje wręcz ogromny świat, w którym może się znajdować jednocześnie wielu graczy.

Strona techniczna…

Dzięki wykorzystaniu silnika FristBite, Mirror’s Edge Catalyst doskonale odwzorowuje nie tylko świat miasta Glass, ale też – niezwykle zwinne ruchy naszej bohaterki. Ucieszy Was również fakt, że możliwe będzie płynne poruszanie się w ogromnym świecie gry. Jeśli chcecie posmakować tego wszystkiego, koniecznie pobierzcie Mirror’s Edge Catalyst na swój komputer.

Mirrors Edge Catalyst Pobierz – Pełna Wersja

Mirrors Edge Catalyst Download Pobierz Grę!

  • Free Download Mirrors Edge Catalyst Crack
  • Pobierz Mirrors Edge Catalyst Torrent PC
  • Exsite Mirrors Edge Catalyst Free Download
  • Chomikuj Mirrors Edge Catalyst Download
  • Pebx Mirrors Edge Catalyst Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *