Mortal Kombat X Download

Mortal Kombat to seria gier, której z pewnością nie trzeba przedstawiać. Doskonale znają ją przede wszystkim pasjonaci brutalnych bijatyk, ponieważ to właśnie do tego gatunku zaliczają się wszystkie części gry, włącznie z najnowszą, czyli Mortal Kombat X. Kolejna część popularnej serii miała premierę w kwietniu 2015 roku.

Mortal Kombat X Download PC

Mortal Kombat X reloaded

Pobierz za Darmo!

Na pojawianie się kolejnej części Mortal Kombat czekało wielu fanów tej kultowej serii, której początki sięgają 1992 roku. Twórcą Mortal Kombat X jest studio NetherRealm, które odpowiada także za część Mortal Kombat z 2011 roku. Poprzednim razem studio poradziło sobie bardzo dobrze i wszystko wskazuje na to, że tym razem również zadanie zostało wykonane bez zastrzeżeń. Oczywiście, każda kolejna część Mortal Kombat wnosi coś nowego i tak było także w przypadku części X. Najważniejsze zasady pozostają jednak takie same. W grze spotykają się dwaj wojownicy wylosowani z puli, w której znajdują się między innymi Raiden, Sub-Zero i Skorpion. Pomiędzy nimi rozgrywa się pojedynek na śmierć i życie, którego finał często jest bardzo brutalny. Do kliknięcia w Mortal Kombat X Download można zatem zachęcić tych ludzi, na których brutalność w grze nie robi większego wrażenia.

Podobnie jak w przypadku poprzednich części, twórcy dali graczowi możliwość samodzielnego wyboru zasad gry. Można zatem grać zarówno w trybie jedno-, jak i wieloosobowym. Jeżeli gracz wybierze pierwszą z tych możliwości, to zmagania toczą się w ramach kampanii fabularnej, która ma bardzo ciekawy scenariusz. Z pewnością można to uznać za jedną spośród najważniejszych zalet tej gry. W przypadku gier, które doczekały się już tylu części, pojawia się pytanie dotyczące tego, czym kolejne wersje różnią się od poprzednich. Wszystkich tych, którzy byli sceptycznie nastawieni co do sensu tworzenia kolejnych części Mortal Kombat warto zatem poinformować o tym, że dziesiąta część różni się od poprzednich. Za najważniejszą różnicę należy uznać to, że akcja toczy się tutaj dużo później niż w poprzednich częściach. Wydarzenia z części IX i X dzieli nawet 25 lat. Z tego względu na próżno szukać tutaj niektórych postaci z poprzedniej części, które jak to bywa w rzeczywistym życiu, zostały zastąpione przez innych bohaterów. W grze pojawiła się na przykład córka Johnego i Soni, czyli Cassie Cage. Jednocześnie pojawiły się nowe areny, które nie były dostępne w poprzednich częściach. Twórcy zadbali także o to, aby gracze mieli możliwość wyboru wariantu zawodnika. Przed wyborem postaci trzeba zatem zastanowić się, jaką technikę i styl walki powinna stosować.

Mortal Kombat X – Zwiastun

Dla wielu graczy istotną zmianą jest rozbudowanie funkcji sieciowych. Istotne, ma to ogromne znaczenie, ponieważ coraz więcej osób chce grać w sieci wraz ze swoimi znajomymi. Możliwe jest zatem rozgrywanie wielkich bitw w ramach walki o dominację. Oczywiście, zmiany dotyczą również grafiki, ponieważ twórcy gry wykorzystali najnowsze technologie. Gra została przygotowana z myślą o konsolach ósmej generacji, dlatego pod względem graficznym prezentuje się doskonale. Warto pobrać grę, aby osobiście przekonać się o tym, czym różni się ona od poprzednich wersji.

Gracze powinni zwrócić uwagę nie tylko na wymaganie sprzętowe, ale i wiekowe. Ze względu na brutalność Mortal Kombat X Download, gra przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Osoby poniżej 18 roku powinny zatem zainteresować się innymi tytułami, natomiast wszystkich dorosłych graczy warto zachęcić do tego, aby już teraz pobrali i przetestowali najnowszą część kultowej serii Mortal Kombat.

Mortal Kombat X Pobierz w Pełnej Wersji PL

Mortal Kombat X Download

Pobierz za Darmo!

  • Chomikuj Mortal Kombat X Pobierz za darmo
  • Free Download Mortal Kombat X Torrent
  • Pobierz Mortal Kombat X Exsite + Spolszczenie
  • Pebx Mortal Kombat X Free Download
  • Pełna Wersja Mortal Kombat X PC Download
  • SteamRip Mortal Kombat X Download Free

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *