Moto Racer 4 Download

Szybka jazda, niesamowite maszyny i szerokie możliwości to hasła, którymi można podsumować czwartą część kultowej gry zręcznościowej Moto Racer. Historia serii rozpoczęła się jeszcze w roku 1997, a kolejne części w niczym nie ustępowały poprzednim, żeby w końcu zaowocować czwartą, jeszcze bardziej dopracowaną częścią. Pobierz Moto Racer 4 Download, a przekonasz się jak bardzo porywający może być świat dobrych motocykli i dynamicznych wyścigów. Sprawdź swoją zręczność i kieruj najlepszą maszyną ze wszystkich.

Moto Racer 4 Download – Pełna Wersja

Moto Racer 4 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Krótka historia gry

Moto Racer nie jest grą fabularną, więc gracz zaczynający od czwórki nie ryzykuje pogubienia się w świecie, który ma już swoją bogatą historię. Jednak ze względu na to, że jest to seria kultowa, warto przyjrzeć się jej historii w pigułce. Zaczęło się od pierwszej części, wydanej w latach dziewięćdziesiątych – była to zręcznościowa gra wydana przez studio Delphine Software, oferująca dość realistyczną fizykę jazdy i sporo możliwości. Gracz mierzył się z rywalami na różnych torach, a także w wariancie motocross. Do dyspozycji miał wiernie odwzorowane motocykle, a krajobrazy w ośmiu trasach zmieniały się, tworząc dość różnorodne widoki. Pierwsza część oferowała trzy tryby gry.

W drugiej części dodano edytor tras, który umożliwiał tworzenie trójwymiarowego otoczenia i udostępnianie go innym graczom. Ilość tras wzrosła z ośmiu do trzydziestu dwóch, jednak trzy tryby gry zastąpiono dwoma. z kolei w Moto Racer 3: World Tour pojawiło się już ponad czterdzieści dostępnych motocykli, a model jazdy zyskał o wiele większy realizm.

Najnowsza część gry jest już bardzo zaawansowana pod względem technicznym i graficznym. Pobierz Moto Racer 4 Download, żeby korzystać z kilkunastu trybów i pokonywać malownicze trasy. W grze świetnie znajdą się miłośnicy motoryzacji, która została tu oddana wyjątkowo dobrze – motocykle różnią się mocą i przeznaczeniem, stwarzając spore możliwości dostosowania rozgrywki do własnych upodobań i eksperymentowania z jazdą różnymi maszynami na różnych trasach szosowych oraz crossowych.

Jak się gra, czyli mechanika gry

Model gry to jazda klasycznie zręcznościowa – chodzi o to, by popisać się jak najlepszymi możliwościami, wyczuć trasę i wygrać, nie przejmując się uczciwą rywalizacją. Żeby sprawdzić, jak to jest uczestniczyć w niezwykle realistycznym wyścigu, pobierz Moto Racer 4 Download. Będziesz musiał liczyć się z możliwością wypadku, zderzenia z innymi, z ruchem ulicznym i panującymi warunkami. Każda z oferowanych graczowi postaci ma swój unikalny styl jazdy, więc gracz ma szansę wypróbować kilka z nich. Kierowcę i jego motocykl można dowolnie personalizować, by nadać swojej rozgrywce jeszcze większego realizmu i świetnie się przy niej bawić.

Tryby i warianty

Pobierz Moto Racer 4 Download, żeby zmagać się z rywalami w dwóch wariantach – crossowym i szosowym. Do każdego z nich przeznaczone są nieco inne motocykle, każdy wymaga też innego stylu jazdy i stosowania odmiennych sztuczek. Liczy się dobór maszyny, balans i szybkość, a na trasach nie brakuje niespodzianek. W grze zastosowano aż kilkanaście różnych trybów. Oprócz rozgrywania mistrzostw i grania w multiplayerze, można też między innymi uczestniczyć w pościgu, rywalizacji „do ostatniego gracza”, a tryb wieloosobowy pozwala na udział aż dziesięciu graczy jednocześnie, przez co wyścig staje się realnym źródłem adrenaliny płynącej z rywalizacji prawdziwych ludzi.

Moto Racer 4 Pobierz na PC

Moto Racer 4 Download

Pobierz za Darmo!

  • Chomikuj Moto Racer 4 Free Download
  • Pobierz Moto Racer 4 Crack Torrent
  • Free Download Moto Racer 4 VR Pebx
  • Exsite Moto Racer 4 Pobierz za darmo
  • Pełna wersja Moto Racer 4 VR Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *