MotoGP 18 Download

Już na początku czerwca bieżącego roku ukaże się gra MotoGP 18, czyli niewyobrażalna gratka dla fanów wyścigów motocyklowych. Gra ma być dostępna na platformach PC, PS4, Switch (w przypadku tej platformy data udostępnienia nie jest jeszcze znana), XONE i korzystać z silnika Unreal Engine. Koneserzy jednośladów i wiatru we włosach już zacierają ręce. Chcesz poczuć tę niezależność i prędkość? Wypróbuj to i pobierz MotoGP 18 pełna wersja i zaznaj adrenaliny porównywalnej z realną jazdą na motocyklu!

MotoGP 18 Download CODEX

MotoGP 18 crack

Pobierz za Darmo!

Stare klimaty w nowej odsłonie

Wyścigi samochodowe czy motocyklowe są jednym z najpowszechniejszych sposobów wirtualnej rywalizacji. Te typowo męskie sporty zyskują już coraz więcej zwolenników również wśród żeńskiej części odbiorców. MotoGP 18 to unowocześniona wersja pierwotnych wyścigów motocyklowych. W oczy rzuca się od razu udoskonalona i bardziej przyjazna grafika. Popracowano także nad samą techniką jazdy. Twórcy gry zapowiadają, że ma być ona dużo bardziej zbliżona do realnego użytkowania pojazdu. Doskonałe wyważenie i balans, delikatność prowadzenia, zwiększone odczuwanie drgań- to czynniki determinujące optymalne “czucie” jazdy. Prowadzenie motoru staje się zatem dużo bardziej rzeczywiste, pobierz MotoGP 18 download i przekonaj się sam.

Background

Do dyspozycji gracza oddano aż dziewiętnaście zróżnicowanych tras. Stopniowanie poziomu trudności zapewni rozrywkę zarówno starym wyjadaczom, jak i początkującym motocyklistom. Ciekawostką jest, iż wśród dostępnych tras po raz pierwszy znajdzie się tajlandzki tor wyścigowy. Chcesz przejechać się nowatorską trasą inspirowaną torem w mieście Buri Ram w Tajlandii? Poszerz więc swoje motocyklowe horyzonty i pobierz MotoGP 18 download. Gracze mogą korzystać z motocykli oraz zawodników znanych im już z poprzednich wersji wyścigów, co wprowadza nieco sentymentalne akcenty.

Szczegóły techniczne

Rozgrywki odbywają się w trybie multiplayer, ale możemy także postawić na indywidualną ścieżkę kariery i osobisty rozwój. Dla laików, którzy dopiero rozpoczynają swą przygodę z wyścigami motocyklowymi przygotowano rozbudowany system sugestii i praktyczny samouczek, który przeprowadzi nowych adeptów przez meandry jazdy jednośladem. Powrócą także integracyjne zawody MotoGP eSport Championship. Nic więc dziwnego, że wyścigi są jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku.

Jakie umiejętności kształtujesz?

Wyścigi motocyklowe to gra oparta na szybkości reakcji. W ten sposób ćwiczymy swoją zręczność, szybkość i refleks. Oczywiście trening czyni mistrza, więc nawet, jeśli nie od razu jesteśmy w czołówce zawodów, z czasem możemy poprawić swoją pozycję. Gra niewątpliwie wspiera ducha rywalizacji i daje multum pozytywnych emocji. W ten sposób możemy znaleźć bezpieczne ujście nagromadzonej energii i to bez wychodzenia z domu. Kiedy ostatni raz poczułeś zapach palonej gumy i falę silnych doznań towarzyszących chęci zwycięstwa? Jeśli chcesz poczuć się tak znowu, wybierz MotoGP 18 download i udowodnij swoją wartość, ścigając się z najlepszymi. Weź udział w rywalizacji i przełam swoje granice!

MotoGP 18 Pobierz pełna wersja

MotoGP 18 steam

Pobierz za Darmo!

  • Skidrow MotoGP 18 Free Download
  • Steam PC MotoGP 18 Torrent
  • Cracked MotoGP 18 3DM do pobrania
  • Pełna wersja MotoGP 18 Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *