MotoGP 18 Download

MotoGP 18 dostępna na platformach PC, PS4, Switch, XONE i korzysta z silnika Unreal Engine. Koneserzy jednośladów i wiatru we włosach już zacierają ręce. Chcesz poczuć tę niezależność i prędkość? Wypróbuj to i pobierz MotoGP 18 download i zaznaj adrenaliny porównywalnej z realną jazdą na motocyklu! Producentem oraz wydawcą gry jest Milestone. Data premiery 7 czerwiec 2018.

MotoGP 18 Download CODEX

MotoGP 18 pobierz gre Ściągnij Grę!

Stare klimaty w nowej odsłonie

Wyścigi samochodowe czy motocyklowe są jednym z najpowszechniejszych sposobów wirtualnej rywalizacji. Te typowo męskie sporty zyskują już coraz więcej zwolenników również wśród żeńskiej części odbiorców. MotoGP 18 to unowocześniona wersja pierwotnych wyścigów motocyklowych. W oczy rzuca się od razu udoskonalona i bardziej przyjazna grafika. Popracowano także nad samą techniką jazdy. Twórcy gry zapowiadają, że ma być ona dużo bardziej zbliżona do realnego użytkowania pojazdu. Doskonałe wyważenie i balans, delikatność prowadzenia, zwiększone odczuwanie drgań- to czynniki determinujące optymalne “czucie” jazdy. Prowadzenie motoru staje się zatem dużo bardziej rzeczywiste, pobierz za darmo MotoGP 18 PC download i przekonaj się sam.

Background

Do dyspozycji gracza oddano aż dziewiętnaście zróżnicowanych tras. Stopniowanie poziomu trudności zapewni rozrywkę zarówno starym wyjadaczom, jak i początkującym motocyklistom. Ciekawostką jest, iż wśród dostępnych tras po raz pierwszy znajdzie się tajlandzki tor wyścigowy. Chcesz przejechać się nowatorską trasą inspirowaną torem w mieście Buri Ram w Tajlandii? Poszerz więc swoje motocyklowe horyzonty i ściągnij MotoGP 18 free download. Gracze mogą korzystać z motocykli oraz zawodników znanych im już z poprzednich wersji wyścigów, co wprowadza nieco sentymentalne akcenty.

Szczegóły techniczne

Rozgrywki odbywają się w trybie multiplayer, ale możemy także postawić na indywidualną ścieżkę kariery i osobisty rozwój. Dla laików, którzy dopiero rozpoczynają swą przygodę z wyścigami motocyklowymi przygotowano rozbudowany system sugestii i praktyczny samouczek, który przeprowadzi nowych adeptów przez meandry jazdy jednośladem. Powrócą także integracyjne zawody MotoGP eSport Championship. Nic więc dziwnego, że wyścigi są jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku. Zobacz poprzednią odsłonę gry MotoGP 17 pobierz.

Jakie umiejętności kształtujesz?

Wyścigi motocyklowe to gra oparta na szybkości reakcji. W ten sposób ćwiczymy swoją zręczność, szybkość i refleks. Oczywiście trening czyni mistrza, więc nawet, jeśli nie od razu jesteśmy w czołówce zawodów, z czasem możemy poprawić swoją pozycję. Gra niewątpliwie wspiera ducha rywalizacji i daje multum pozytywnych emocji. W ten sposób możemy znaleźć bezpieczne ujście nagromadzonej energii i to bez wychodzenia z domu. Kiedy ostatni raz poczułeś zapach palonej gumy i falę silnych doznań towarzyszących chęci zwycięstwa? Jeśli chcesz poczuć się tak znowu, pobierz grę MotoGP 18 i udowodnij swoją wartość, ścigając się z najlepszymi. Weź udział w rywalizacji i przełam swoje granice!

MotoGP 18 Pobierz pełna wersja

MotoGP 18 download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-2500 3.3 GHz / AMD FX-8100 2.8 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 760 / Radeon HD 7950 / 2 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7+ 64-bit
 

  • Skidrow MotoGP 18 Free Download
  • Steam PC MotoGP 18 Torrent
  • Cracked MotoGP 18 3DM do pobrania
  • Pełna wersja MotoGP 18 Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *