Motorsport Manager Download

Platformy: PC, Nintendo Switch
Producent:

Playsport Games


Wydawca:

SEGA


Wydawca PL:

Cenega S.A.


Data premiery:

9 listopada 2016


Tryb gry:

single player


Gatunek: Strategiczne, ekonomiczne, manager, Formuła 1, samochodowe, indie

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, portugalski brazylijski, holenderski, węgierski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 4293 razy

Waga: 12.41GB

Ocena użytkowników: 4.2/5

Wymagania sprzętowe Motorsport Manager :

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-650 3.2 GHz/AMD FX-7500 2.1 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GT 440/Radeon HD 5670
 • Miejsce na dysku: 16 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz/AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce 660 GTX/Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 16 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Chcesz poczuć się jak prawdziwy menadżer drużyny sportowej? Pobierz Motorsport Manager Download i sprawdź się! Ta gra na PC to sportowy menadżer zawierający również elementy strategiczne. Wcielasz się w rolę menadżera, który sprawuje kontrolę nad początkującą drużyną. W tej roli będziemy musieli zarządzać ekipą, planować budżet oraz kontrolować kierowców, którzy biorą udział w wyścigach.

Zostań wirtualnym menedżerem

W grze Motorsport Manager zostajesz menadżerem drużyny wyścigowej. Twoim zadaniem będzie poprowadzić ją do zwycięstwa w fikcyjnych rozgrywkach podobnych do Formuły 1. Gra została przygotowana bardzo realistycznie, z dużą dbałością o szczegóły.

Motorsport Manager Download PC

Motorsport Manager Pobierz Ściągnij Grę!

Motorsport Manager to gra wyprodukowana przez niezależne studio Playsport Games, którym kieruje Christian West. Pracował on przy takich hitach jak Geometry War Galaxies czy Joe Danger Infinity. Co ciekawe, tę grę zaprojektowano najpierw na urządzenia przenośne, dopiero później powstała jego wersja na komputery osobiste.

Mechanika rozgrywki

Rozgrywka w tej grze jest bardzo realistyczna. Wykonujemy różnego rodzaju zadania, ustalamy taktykę i musimy podejmować trudne decyzje. Na przykład podczas wyścigu należy do nas podjęcie decyzji, czy gracz powinien zmienić opony gdy nagle spadnie deszcz i stracić w ten sposób cenne minuty, czy też lepiej ryzykować jazdę na starych, co może być bardzo niebezpieczne. Realizm gry polega na tym, że dość wiernie odwzorowuje ona życie. Zadania, mimo że wirtualne, musimy wykonywać tak samo, jak zwykli ludzie, nie pomogą nam w tym żadnego rodzaju moce, bonusy czy specjalne umiejętności. To sprawia, że czujemy się naprawdę jak przeniesieni w świat prawdziwych rozgrywek, które znamy jedynie z telewizji.

Ważną rolę w grze odgrywa również umiejętność sprawnego zarządzania zespołem. Będziemy musieli zatrudniać kierowców i mechaników, dokonywać inwestycji w ulepszone technologie i unowocześniać nasze bolidy. Dużo czasu spędzimy szukając najlepszych ustawień dla naszego zespołu. Chociaż sportowe emocje potrafią fascynować i oszałamiać, nie zapominajmy o tym, że fundamentem tej gry są jej podstawy ekonomiczne. Dlatego też w dużej mierze nasz sukces bądź porażka w grze będzie zależeć od tego, czy uda nam się rozsądnie zainwestować pieniądze drużyny. Będziemy musieli odpowiednio zagospodarować budżet i uważać, by dochody i wydatki się wzajemnie równoważyły. Jeśli chcesz zrozumieć, jak tego typu rozgrywki funkcjonują z punktu widzenia menadżera, pobierz Motorsport Manager Download.

Oprawa graficzna

Gra Motorsport Manager może zachwycać nie tylko sposobem rozgrywki, ale i dopracowaną szatą graficzną, którą możemy się cieszyć w dużej rozdzielczości. Gra z pewnością zrobi na nas dobre wrażenie pod tym względem zwłaszcza gdy będziemy podziwiać wyścigi samochodowe. Również interfejs gracza jest bardzo przyjemny wizualnie, przejrzysty i prosty w obsłudze.

Na rynku istnieje wiele gier, które są symulatorami wyścigów samochodowych. Wiele z nich jest bardzo popularnych. Gra Motorsport Manager jest inna, nietypowa. Pozwala zmierzyć się z dyscypliną sportową z rzadko ukazywanej perspektywy menadżera. Wymaga to zupełnie innego myślenia o grze – poza zadaniami zręcznościowymi czeka nas formułowanie strategii drużyny, kupowanie nowych zawodników oraz ekonomia, zarządzanie budżetem. Tego rodzaju gra powinna być szczególnie ciekawa dla fanów wyścigów samochodowych. Jeśli do nich należysz, nie wahaj się. Pobierz Motorsport Manager i przekonaj się sam.

Motorsport Manager Pobierz

Motorsport Manager Download Pobierz Grę!

 • Free Download Motorsport Manager Torrent
 • Pobierz Motorsport Manager Chomikuj Crack
 • Exsite Motorsport Manager Pobierz za darmo
 • Pebx Motorsport Manager Free Download
 • Pełna Wersja Motorsport Manager Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *