Mount & Blade II Bannerlord Download

Mount and Blade 2: Bannerlord | M&B: Bannerlord

Platformy:  PC
Producent:
 

TaleWorlds


Wydawca:
 

TaleWorlds


Wydawca PL:
 

Koch Media Poland


Data premiery:
 

30 marca 2020


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Gatunek:  RPG, TPP, średniowiecze, sandbox, elementy strategiczne, RPG akcji, Find Your Next Game

Języki:  polski, angielski, chiński uproszczony, turecki, chiński tradycyjny

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 7488 razy

Waga: 51.52GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Mount & Blade II: Bannerlord:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-8100 3.6 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850
 • Miejsce na dysku: 60 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-9600K 3.7 GHz / AMD Ryzen 5 3600X 3.8 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 580
 • Miejsce na dysku: 60 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Miłośnicy pierwszej części Mount & Blade: Warband w końcu po ponad dekadzie doczekali się kontynuacji tej wspaniałej i niepowtarzalnej gry. Mount & Blade II Bannerlord to gra łącząca w sobie elementy akcji, strategii oraz RPG. Za powołanie do życia drugiej części odpowiedzialne jest tureckie studio TaleWorlds. Jeśli uwielbiasz średniowieczne klimaty, walki na miecze i planowanie bitew to ta pozycja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Pobierz Mount & Blade II Bannerlord Download i przywróć porządek w ogarniętej chaosem krainie!

Mount & Blade II Bannerlord Download Pełna Wersja

Mount & Blade II Bannerlord pobierz Ściągnij Grę!

Akcja gry dzieje się na 200 lat przed wydarzeniami z pierwowzoru. Potężne mocarstwo w krainie Calradia nagle zostało bez króla i władcy, ponieważ ten nie doczekał się nigdy dziedzica tronu. Wraz z bezkrólewiem w krainie zapanował chaos i nieporządek. Na licznych traktach handlowych pojawili się złoczyńcy, złodzieje i najemnicy. W tym momencie pojawia się bohater, który nie tylko musi odnaleźć się w trudnej sytuacji politycznej, jaka obecnie zapanowała w mocarstwie, ale jego głównym zadaniem jest przywrócenie ładu i dawnej świetności krainy. Staje on na czele jednej z sześciu dostępnych frakcji, by walczyć z bezprawiem.

Po całej krainie gracz porusza się z poziomu mapy. Rozróżnić można tutaj dwa aspekty: strategiczny oraz zręcznościowy. Gracz podróżując po krainie najmuje buntowników, natomiast we wsiach szuka jedzenia i trunków dla swojego oddziału. Uczestniczy również w licznych bitwach, które mają doprowadzić do powrotu odpowiedniego ustroju mocarstwa. Cała masa misji, zadań oraz zleceń pobocznych stanowić ma doskonałą zabawę dla każdego gracza. Druga część to także nowości: postać można dowolnie kształtować, zmieniać rysy twarzy oraz modyfikować jej wygląd. Pobierz Mount & Blade II Bannerlord Download i samemu stwórz swoją postać praktycznie od zera.

Ulepszono system walki oraz zdobywania twierdz, gracz może wydawać konkretne rozkazy swojemu oddziałowi podczas bitwy, a także korzystać z maszyn oblężniczych i niszczyć niektóre elementy murów obronnych. Dodatkowo członkowie oddziału mogą sami podejmować decyzje dzięki sztucznej inteligencji oraz przemieszczać się w miejsca, w których w danym momencie są potrzebni. Dodatkowym atutem gry jest duża różnorodność i indywidualność postaci – każdy wojownik ma swoją historię i swoje umiejętności, które z punktu widzenia całego oddziału mogą mieć duże znaczenie podczas bitwy. Gracz ma także możliwość zarządzania swoim majątkiem i ziemią, którą nabył. Ma prawo do nakładania podatków, zatrudniania bądź przekierowywania ludzi do budowy lub pracy na włościach, a także ich szkolenia. Ponadto autorzy wprowadzili autonomiczny system handlu, który uwzględnia popyt i podaż co oznacza, że gracz może prowadzić różnego rodzaju działania zmierzające do wzbogacenia się. Dodatkowo bardzo rozbudowano system craftingu, a więc można samemu wykuć wyjątkowy miecz, zrobić łuk lub siekierę o szczególnych właściwościach.

Jeśli osadnictwo, strategia oraz wojny podjazdowe nie są Ci obce, to Mount & Blade II Bannerlord na pewno Cię nie zawiedzie. Zarządzanie majątkiem, dowodzenie w bitwach i podejmowanie strategicznych dla oddziału decyzji skutkuje nieodwracalnymi konsekwencjami, które mogą od razu nie być zauważalne, jednak z całą pewnością się pojawią. Najnowsza, druga już część kultowej gry Mount & Blade spodoba się każdemu miłośnikowi historii, walk i pięknych krajobrazów. Pobierz Mount & Blade II Bannerlord Download i zarządzaj swoją armią w taki sposób, aby w mocarstwie ponownie zapanował ład i porządek!

Mount & Blade II Bannerlord Pobierz PC

Mount & Blade II Bannerlord download Pobierz Grę!

 • Free Download Mount & Blade II Bannerlord Crack Pebx
 • Pobierz Mount & Blade II Bannerlord Torrent Chomikuj
 • Exsite Mount & Blade II Bannerlord Pobierz za darmo
 • CODEX Mount & Blade II Bannerlord Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *