Murderous Pursuits Download

Murderous Pursuits to wydana na komputery osobiste z systemem PC Windows skradankowa gra akcji. Tytuł przystosowany został do zabawy w trybie dla wielu graczy i jest dziełem deweloperów ze szkockiego studia Blazing Griffin, mającego na swoim koncie chociażby The Ship: Remastered z 2016 roku.

Murderous Pursuits Download Pełna Wersja PC

Murderous Pursuits pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry Murderous Pursuits

Historia przedstawiona w grze Murderous Pursuits ma miejsce w epoce wiktoriańskiej, jednak fabuła osadzona została w rzeczywistości alternatywnej. Jeżeli interesujesz się tym okresem historycznym, pobierz Murderous Pursuits Download i podziwiaj niekonwencjonalne podejście twórców do tematu. Zabawa rozpoczyna się na pokładzie podróżującego w czasie statku latającego HMCS Britannic, gdzie tajemniczy Pan X zaprasza uczestników gry do morderczej zabawy w kotka i myszkę.

Mechanika w grze Murderous Pursuits

Gra Murderous Pursuits przystosowana została do rozgrywki w trybie multiplayer, jednak mechanika zabawy okazuje się dość niecodzienna. Tytuł jest nietypową skradanką, w której maksymalnie ośmiu graczy walczy między sobą o przetrwanie. Zawodnicy wcielają się w pozornie zwyczajnych pasażerów statku HMCS Britannic, jednak ich celem jest wyeliminowanie pozostałych uczestników zabawy. Uniknięcie zgonu nie jest łatwym zadaniem, ponieważ dodatkowe zagrożenie stwarzają strażnicy statku oraz szereg postaci NPC. Jeżeli lubisz oryginalne starcia w trybie dla wielu graczy, pobierz Murderous Pursuits Download i pozostań jedynym ocalałym pasażerem latającego wehikułu czasu.

Rozgrywka w grze Murderous Pursuits

Na rozgrywkę w grze Murderous Pursuits składa się kilka osobnych elementów. Podstawowym zadaniem gracza jest zlokalizowanie pozostałych zawodników, co ze względu na obecność osób postronnych okazuje się dość trudne. Kiedy cel zostanie zlokalizowany, należy go w umiejętny sposób wyeliminować. Jakiekolwiek zwrócenie uwagi na własne poczynania może być felerne w skutkach, a dodatkowym utrudnieniem jest obecność współgraczy. Jeżeli potrafisz podczas zabawy mieć się na baczności, pobierz Murderous Pursuits Download i sprawdź swoich sił w tej wymagającej skradance. Aby uniknąć wykrycia, gracze muszą umiejętnie wtapiać się w tłum, udając bohaterów sterowanych przez sztuczną inteligencję. Można to osiągnąć na przykład poprzez korzystanie z rozmaitych przebrań i gadżetów, a także oddawanie się podziwianiu dzieł sztuki czy innym niepozornym czynnościom.

Tryby w grze Murderous Pursuits

Murderous Pursuits jest produkcją opracowaną przede wszystkim z myślą o rozgrywkach sieciowych, jednak twórcy zapewnili graczom możliwość zabawy w trybie single-player. Pojedynki rozgrywane są wówczas z uczestnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję, czyli botami. Aby sprawdzić swoich sił w każdym z dostępnych trybów, pobierz Murderous Pursuits Download i podziwiaj niezwykły wiktoriański klimat produkcji. Tytuł prezentuje się bardzo dobrze pod względem kwestii technicznych, a wszelkie niedoróbki oprawy są umiejętnie maskowane za sprawą odpowiednio kreskówkowej oprawy.

Murderous Pursuits Pobierz grę na PC

Murderous Pursuits download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Murderous Pursuits Torrent Pebx
  • Pobierz Murderous Pursuits Crack Chomikuj
  • Exsite Murderous Pursuits Pobierz za darmo
  • SKIDROW Murderous Pursuits Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *