MXGP PRO Download

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Milestone


Wydawca:

Milestone


Data premiery:

29 czerwiec 2018


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Gatunek: Wyścigi, motocyklowe, motocross, sporty ekstremalne

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8522 razy

Waga: 5.91GB

Ocena użytkowników: 4,4/5

Wymagania sprzętowe MXGP PRO:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2500 3.3 GHz / AMD FX-8100 2.8 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7950
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-2600 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960 / Radeon R9 380
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

MXGP PRO The Official Motocross Videogame – pod tą nieco przydługą nazwą kryje się gra wydana m.in. na platformę PC Windows przez znany zespół Milestone. Grę możemy odpalić zarówno w trybie singularnym, jak i w multiplayerze. W obu daje mnóstwo radości i satysfakcji. Konsultantem technicznym gry był sam Antonio Cairoli, czyli dziewięciokrotny mistrz świata w motocrossie, którego fanom przecież przedstawiać nie trzeba. Interesujesz się wyścigami motocyklowymi i chciałbyś choć raz poczuć ten powiew adrenaliny na własnej skórze? Pobierz MXGP PRO Download i mocno trzymaj się kierownicy, bo szykuje się ostra jazda. Data premiery 29 czerwiec 2018 na PC, PS4, XONE.

MXGP PRO PC Download CODEX

MXGP PRO pobierz grę Ściągnij Grę!

Zalety gierki

Niewątpliwą mocną stroną gry jest jej grafika oraz dbałość o odwzorowanie detali. W ten sposób przedstawiono motocykle oraz samych zawodników. Dzięki licencji Federation Internationale de Motocyclisme, będziemy mieć do czynienia z wirtualnymi odwzorowaniami prawdziwych postaci. Dopracowano absolutnie każdy szczegół i wszystko zapięto na ostatni guzik. Same motocykle również zostały przedstawione niezwykle realistycznie, z bliska nie odstają od prawdziwych konstrukcji jednośladów. Jest to wyrazem ogromnego szacunku dla odbiorcy, który przecież zna się na rzeczy i w związku z tym stawia coraz wyższe wymagania.

Ponadto, gra wpisuje się w ogólny trend zmierzający do maksymalnego urzeczywistniania wirtualnych przestrzeni, by jak najwierniej oddawały realny świat. Wówczas ma się poczucie, że naprawdę bierzemy udział w zawodach. Jeżeli jeszcze nie grałeś w te porywające wyścigi, pobierz za darmo MXGP PRO download i spróbuj zmierzyć się z najlepszymi.

Utrzymanie równowagi na motocyklu

Gra jest rozgrywką zręcznościową (choć z rozbudowaną i wysmakowaną oprawą), więc wypada skupić się głównie na umiejętności prowadzenia jednośladów. Oczywiście wszystko jest kwestią treningu. W tej odsłonie motocrossowych zmagań mamy dużo większe możliwości ewolucyjne niż we wcześniejszych wersjach. Nadal musimy tak sterować ciałem zawodnika, by utrzymać równowagę i zachować balans. Wykonujemy przy tym karkołomne tricki, „ścinamy” zakręty i w odpowiednich momentach dodajemy gaz do dechy. Zobacz również inną odsłonę serii MXGP3 pobierz za darmo.

Twórcy gry popracowali nad dynamiką sprzęgła oraz dopracowali wiele istotnych szczegółów. Wszystkie te zabiegi zmierzają do sprawienia, by jazda dawała emocje podobne do tych na rzeczywistych zawodach. Jednoślady prowadzi się lekko i z prawdziwą finezją. Wytrawni gracze potrafią czynić z nimi cuda. Marzysz o tym, by dołączyć do profesjonalnego zespołu motocrossowego? Teraz jest to jak najbardziej możliwe! Ściągnij MXGP PRO The Official Motocross Videogame free download i poczuj się częścią drużyny.

Czy nie zabraknie ci zręczności?

Grając w MXPG PRO, wyrabiamy sobie sprawność i pracujemy nad techniką jazdy. Jak w każdej „zręcznościówce”, pewne nawyki trzeba po prostu wyćwiczyć, nie ma innej metody. Za to później można cieszyć się komfortem i swobodą jazdy. Wiatr we włosach, dreszczyk podniecenia- to jest to, co prawdziwi miłośnicy zawodów motocrossowych lubią najbardziej!

MXGP PRO The Official Motocross Videogame Pobierz pełna wersja

MXGP PRO download Pobierz Grę!

 • Skidrow MXGP PRO Free Download
 • Steam PC MXGP PRO The Official Motocross Videogame Torrent
 • Cracked MXGP PRO 3DM do pobrania
 • Pełna wersja MXGP PRO The Official Motocross Videogame Download PC

crack codex

Komentarze odwiedzających
 1. Rister

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.