My Summer Car Download

Platformy: PC
Producent:

Amistech Games


Wydawca:

Amistech Games


Data premiery:

24 października 2016


Tryb gry:

single player


Gatunek: Symulacje, FPP, samochodowe, sandbox, humorystyczne, maszyny i urządzenia, indie, crafting, lata 90.

Języki: polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 924 razy

Waga: 700 MB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe My Summer Car:

Minimalne:
 • Procesor: Dual Core 3 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 650 Ti
 • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 3.2 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960
 • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

My Summer Car, to jedna z ciekawszych gier, z gatunku symulatorów. Nazwa wskazuje na symulator związany z samochodem i tak jest w rzeczywistości, myli się jednak ten, kto myśli że chodzi tylko i wyłącznie o jazdę samochodem i doskonałe odwzorowanie warunków prowadzenia jakiegoś pojazdu oraz doskonałe odwzorowanie jego wyglądu. Takich gier – lepszych i gorszych – powstało już niemało i pewnie każdy gracz jest w stanie wymienić choć kilka tytułów. Symulator My Summer Car to co więcej niż dobry symulator jazdy samochodem, to również, a w zasadzie przede wszystkim symulator naprawy samochodu. Gra, która może zaciekawić nie tylko miłośników napraw samochodu, możliwości jest w niej bowiem o wiele więcej niż może się wydawać tym, którzy widzą tej tytuł po raz pierwszy. Chcesz to sprawdzić? Kliknij My Summer Car download pobierz grę i zacznij grać.

My Summer Car Download PL

My Summer Car pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła gry to nie tylko garaż i naprawa samochodu, jest o wiele bardziej rozbudowana. Nasze pole gry to Finlandia. Przenosimy się do Finlandii lat dziewięćdziesiątych. Jesteśmy miłośnikiem aut sportowych, trochę starego typu i mamy przed sobą sportowy samochód, który musimy wyremontować. Oprócz auta, posiadamy także ciągnik oraz samochód typu van. Te pojazdy bardzo pomogą nam w podróżowaniu po polu gry i transporcie części samochodowych, które będziemy musieli zdobyć i założyć do naszego remontowanego pojazdu. Co bardzo ważne, zdobycie części nie polega na banalnym pójściu do sklepu z częściami i kupieniu odpowiedniej, starań musi być o wiele więcej. Bardzo często musimy po prostu otworzyć katalog z częściami samochodowymi, znaleźć taką, która jest nam potrzebna, zamówić ją, po czym oczekiwać na przesyłkę, w międzyczasie – na przykład – zająć się remontem innych elementów pojazdu. Narzędzia to podstawa.

Twórcy gry postawili na duży realizm. Aby przykręcić przysłowiową śrubkę, trzeba znaleźć i użyć właściwego klucza, w innym przypadku jest to po prostu niemożliwe. W remontowaniu i wyposażaniu samochodu możemy robić tak naprawdę co chcemy. Nie ma określonej drogi remontowania pojazdu, nie ma też określonych zadań do wykonania. Nic nie stoi na przeszkodzie, by samochodem, który nie jest ukończony, wyjechać do lasu, przejechać się, wcześniej wypijając piwo, czy też sprawdzić go na określonej drodze. Jeśli się na to zdecydujemy, musimy jednak pamiętać by unikać uszkodzenia pojazdu. Jeśli go uszkodzimy, naprawa może zacząć się od nowa. W trakcie naprawy i tuningowani pojazdu, warto pamiętać o właściwej kolejności składania naszego pojazdu, czy poszczególnych jego elementów. To bardzo istotne, w innym przypadku bowiem możemy mieć kłopot z tym, by ukończyć pracę.

Zwiastun gry – My Summer Car

W grze postawiono na realizm nawet w najdrobniejszych szczegółach. W tle usłyszymy odgłosy lasu czy inne naturalne dźwięki, nie zaś wybraną muzykę. To również buduje specyficzny klimat gry. Warto pobrać. Pobierz My Summer Car i przekonaj się, że naprawa i tuningowanie samochodu nie jest tak łatwe, jak może się to wydawać. Tu masz szanse się sprawdzić jako mechanik samochodowy i osoba poprawiająca osiągi swojego samochodu. Co ważne, twórcy gry dają Ci pełną dowolność. Nie ma znaczenia, czy postawisz na ładniejszy wygląd pojazdu, lepsze osiągi czy po prostu zainstalujesz w nim dobre nagłośnienie. To Twoje auto i ty decydujesz. Zanim podejmiesz się remontowania prawdziwego pojazdu, sprawdź się w symulatorze, który możesz mieć jednym kliknięciem. Kliknij My Summer Car download, pobierz, naprawiaj i zmieniaj swoje auto, a gdy uda ci się skończyć pracę, ruszaj w trasę.

Pobierz My Summer Car pełną wersję PL

My Summer Car download Pobierz Grę!

 • Pobierz My Summer Car Torrent
 • PC Download My Summer Car Chomikuj
 • My Summer Car Pobierz na pc
 • Exsite My Summer Car Download pc
Opinie
 1. damian
 2. jan123
 3. aluś

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *