Narcos: Rise of the Cartels Download

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

Kuju Entertainment


Wydawca:
 

Curve Digital


Data premiery:
 

19 listopad 2019


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Strategiczne, turowe, taktyczne, seriale TV, kryminalne, elementy zręcznościowe

Języki:  Polski, English, French, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Korean, Japanese, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6855 razy

Waga: 12.37GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Narcos: Rise of the Cartels:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz / AMD Athlon II X4 645 3.1 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 550 Ti / Radeon HD 6850
 • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960 / 2 GB Radeon R9 380
 • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Już we wrześniu 2019 roku, fani niezwykle popularnego serialu Narcos dostępnego na platformie Netflix, będą mogli zagrać w grę Narcos: Rise of the Cartels, która oparta jest na licencji tego popularnego i lubianego serialu. Cała strategia gry została opracowana przez producenta (studio Kuju Entertainment) na zlecenie Curve Digital (wydawca). Recenzowana gra której premiera odbędzie się we wrześniu 2019 roku jest dostępna na takie platformy jak Microsoft Windows PC, Playstation 4,  Xbox One oraz Nintendo Switch.

Narcos: Rise of the Cartels Download pełna wersja

Narcos: Rise of the Cartels
Ściągnij Grę!

Narcos: Rise of the Cartels będzie udostępniona na platformie PC, PS4, XONE i Switch. Pobierz grę Narcos: Rise of the Cartels download i poczuj się jak w firmie. Dlaczego? Gra prezentuje wydarzenia, które zostały ukazane w pierwszym sezonie serialowego oryginału Narcos. Fabuła opiera się na tym, że przejmując kontrolę nad Kartelem z Medellin lub funkcjonariuszami DEA (czyli amerykańskiej agencji antynarkotykowej), gracze mają możliwość śledzenia całej opowieść, w której narratorem jest serialowy El Patron (czyli słynny Pablo Escobar).

Ogromna popularność Netflixa sprawiła, że zaczyna on powoli rozwijać swoje marki za pośrednictwem właśnie gier wideo. Teraz wiec ta specyficzna strategia turowa w świecie zdominowanym przez narkotykowe kartele stanie się pierwszą produkcją, która powstanie na bazie serialu Netflixa. Zapewne taki obrót sprawy spotka się z dużym aplauzem ze strony osób, które już kojarzą zagmatwaną historię opisaną w serialu.

Co czeka na graczy?

Co ciekawe, w grze Narcos: Rise of the Cartels na PC, XONE, PS4 oraz Switch, akcja została ukazana w tzw. rzucie izometrycznym. To oznacza, że wszystkie główne elementy rozgrywki są toczone w trybie turowym starcia z przeciwnikami, w których to sukces zapewnia jedna kluczowa rzecz, a mianowicie umiejętne wykorzystywanie wszystkich posiadanych zasobów i obiektów, które to obecne są na polu bitwy. Gracz musi się wiec wykazać sprytem. Dokładnie przemyślany ruch w walce z kartelem może okazać się podstawa do zwycięstwa lub uniknięcia kłopotów.

Ściągnij za darmo Narcos: Rise of the Cartels download i przekonaj się, czy dasz radę walczyć z wrogami inspirowanymi bohaterami serialu. Nie często bowiem zdarza się, że gry opracowywane są na podstawie serialu, taki rozwój sytuacji może więc świadczyć tylko o tym, że na prawdę warto poczekać na premierę.

Co na pewno docenią gracze?

Narcos: Rise of the Cartels oferuje graczom trójwymiarową grafikę, która jest naprawdę bardzo przyzwoitej jakości. Co więcej, całej tej niecodziennej zabawie towarzyszy niezwykle klimatyczny i zapadający w pamięć soundtrack, który oczywiście inspirowany jest muzyką z serialowego pierwowzoru - w graczach muzyka będzie więc budzić pozytywne skojarzenia.

Narcos: Rise of the Cartels Pobierz na PC

Narcos: Rise of the Cartels Download Ściągnij Grę!

 • Pobierz Narcos: Rise of the Cartels Torrent Pebx
 • Premiera Narcos: Rise of the Cartels Crack Chomikuj
 • Exsite Narcos: Rise of the Cartels Pobierz za darmo

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *