Next Car Game Wreckfest Download

Platformy: PC, PS4, XONE, PS5
Producent:

Bugbear Entertainment


Wydawca:

THQ Nordic / Nordic Games


Data premiery:

14 czerwca 2018


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-24

Gatunek: Wyścigi, samochodowe, sieciowe, crowdfunding, Xbox Game Pass

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, portugalski brazylijski, chiński uproszczony, fiński, japoński, koreański, rosyjski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 9993 razy

Waga: 13.82GB

Ocena użytkowników: 4.3/5

Wymagania sprzętowe Wreckfest:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.7 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 6850
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows Vista
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 3.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 380X
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Lubisz szybką jazdę i wyścigi bez jakiejkolwiek cenzury? Kochasz się ścigać, a im większe szkody, tym więcej frajdy? To znak, że nie powinieneś dłużej czekać – już teraz pobierz grę Next Car Game Wreckfest Download na PC Windows i przekonaj się, jak prosto można spełnić własne marzenia.

Next Car Game Wreckfest Download PC

Next Car Game Wreckfest Pobierz Ściągnij Grę!

Gra Next Car Game Wreckfest to następna niespodzianka od studia Bugbear Entertainment, którego z pewnością wszyscy gracze kojarzą ze słynnej serii FlatOut. NCGW ma na celu przede wszystkim ostrą walkę oraz rywalizację na torze bez jakichkolwiek kar oraz cenzury nałożonej na poharatane samochody. Ów pozycja na PC charakteryzuje się przede wszystkim tym, co najważniejsze dla miłośników samochodów i gier w jednym – szerokim asortymentem, pozwalającym dostosowywania oraz modyfikację aut na wiele sposobów, bez ograniczeń. To również niesamowita możliwość dla fanów wyścigów torowych, w szczególności takich, jak NASCAR, by sprawdzić się w roli (choć wirtualnego) kierowcy. W grze nie liczy się miejsce ukończenia oraz czas przejazdu całego dystansu wyścigowego, co dodatkowo uatrakcyjnia NCGW. Głównym zadaniem na torze w trakcie wyścigu jest przepychanie się z innymi rywalami oraz całkowite zniszczenie ich wozów. Gra bowiem jest dostępna na dwóch poziomach – jako jednoosobowa przygoda, bądź też multiplayer.

Dla wielu graczy prawdziwą gratką jest umożliwienie przez twórców dowolnej modyfikacji oraz dostosowywania samochodu do własnych preferencji. Można zmieniać zarówno elementy związane z wyglądem, takie jak kolor karoserii, a także zmieniać parametry własnego samochodu. Samochody w trakcie gry – co warto podkreślić – w przypadku zniszczeń zmieniają nie tylko własny „urok”, lecz także i ich parametry ulegają zniszczeniom, co z kolei ma duży wpływ na możliwości dalszej jazdy oraz prędkości – podobnie jak w rzeczywistych wyścigach. Gra posiada bardzo wysokie noty przyznawane przez wielu szczęśliwców, którzy mieli możliwość już zagrać w nią. Nie czekaj, dołącz do nich już dziś i pobierz Next Car Game Wreckfest Download, by przeżyć wspaniałą przygodę i sprawdzić się jako profesjonalny kierowca wyścigowy.

Na sam początek, każdy gracz ma przed sobą garaż, w którym – dodatkowo – do dyspozycji trzy różne samochody o dwóch różniących się od siebie klasach. Po wyborze auta, można je w dowolny sposób tuningować i wymieniać jego części na te, które są dostępne. Poza nimi, można między innymi dokonać zmian w obszarze układu hamulcowego, wymiany ogumienia, a także wstawienia nowej jednostki napędowej (silnika), bądź też przekładni skrzyni biegów. Po ukończonych w późniejszym czasie wyścigach, gracz odpowiednio do dysponowanej gotówki nie ma możliwości dokonania kolejnych zmian. Warto pamiętać, iż samochodu nie wolno także sprzedać.

Prawdziwą gratką są derby, w których brać udział może maksymalnie dwadzieścia cztery samochody. Już po starcie dochodzi do totalnej masakry, jakiej nie widział świat rzeczywisty – nad torem latają różnorakie kawałki samochodów, duże oraz małe części, a na poboczach płoną wraki, z których wydobywa się potężny dym, przysłaniający widoczność. Najważniejsze jest przede wszystkim przeżycie w tymże piekle, a także taranowanie jak największą ilość rywali, którzy po odpowiedniej demolce odpadają z rywalizacji. Warto podkreślić, iż na dużym torze można się… schować i przeczekać ów masakrę. Jeśli interesują Cię wyścigi, pobierz NGCW Download już teraz i rozkoszuj się rywalizacją.

Next Car Game Wreckfest Pobierz – Pełna Wersja

Next Car Game Wreckfest Download Pobierz Grę!

 • Exsite Next Car Game Wreckfest Digital Deluxe Edition
 • Free Download Next Car Game Wreckfest Torrent Pebx
 • Chomikuj Next Car Game Wreckfest Pobierz za darmo
 • Crack Next Car Game Free Download Warez

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *