NiOh Download

NiOh Remastered: Edycja kompletna

Platformy: PC, PS4, PS5
Producent:

Team Ninja


Wydawca:

Koei Tecmo


Data premiery:

7 listopad 2017


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Gatunek: RPG, TPP, fantasy, reedycje/remastery/remaki, kooperacja, mitologia japońska, samuraje, RPG akcji, slasher, soulslike

Języki: Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese, Portuguese-Brazil, Russian, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

NiOh Complete Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 9633 razy

Waga: 20.89GB

Ocena użytkowników: 4,4/5

Wymagania sprzętowe NiOh:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5 3550 3.30 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780/Radeon R9 280
 • Miejsce na dysku: 100 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7 4770K 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060/Radeon R9 380X
 • Miejsce na dysku: 100 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

NiOh to typowa, japońska gra. Nie dość, że osadzono ją w realiach XVI – wiecznej Japonii, to jeszcze za jej stworzenie odpowiedzialne jest studio Team Ninja, natomiast wydawcą jest Koei Tecmo. Data premiery gry na PC 7 listopad 2017.

NiOh Download – do pobrania pełna wersja

NiOh pobierz grę Pobierz Grę!

Fabuła gry

NiOh – jak już było to wspomniane – przenosi nas do krainy odzwierciedlającej XVI – wieczną Japonię. Co ciekawe, w grze pojawia się sporo elementów fantastycznych.

Ukazana w grze kraina, jest – podobnie jak w ówczesnych czasach – pogrążona w wojnie domowej. Poszczególne klany stale się zwalczają, co nie ułatwia organizacji państwa. Nagle, praktycznie znikąd, pojawia się w niej przybysz z Zachodu o imieniu William. Ściga on innego osobnika, z którym kiedyś poważnie zadarł. Żeby było ciekawiej, w międzyczasie w naszej krainie pojawiają się niebezpieczne demony. Nasz William sprzymierza się z jednym z lokalnych bohaterów i staje do nierównej walki z nimi. Jeśli lubisz gry, w których częstym motywem są elementy nadprzyrodzone, pobierz za darmo NiOh PC Download. Przekonasz się, że ta gra choć tematycznie nie odstaje od innych tego typu produkcji, to jednak ma w sobie coś oryginalnego. Odkryj to!

Mechanika gry

W NiOh stajemy się więc kimś na wzór samuraja, którego zadaniem jest walka zarówno z ludźmi, jak i z niebezpiecznymi postaciami z zaświatów. Starcia w grze opierają się nie tylko na urozmaiconej szermierce, ale też na umiejętności wykonywania szybkich uników i manewrów. Nie jest to jednak pozycja dla osób, które preferują otwartą walkę. Tutaj ciosy podczas starć należy wykonywać możliwie jak najszybciej, starając się uniknąć kontrataku przeciwnika.

W czasie walki możemy przełączać się pomiędzy trzema podstawowymi stanami – wysokim, średnim i niskim. Stan wysoki daje nam możliwość zadawania bardzo silnych ciosów, co jednak przedkłada się na słabe możliwości w obronie i unikach. Z kolei stan średni jest swoistym kompromisem pomiędzy obydwoma umiejętnościami. Jeśli zaś wybierzemy stan niski, nasze możliwości w ataku spadną praktycznie do zera, jednak możliwości obrony i prowadzenia uników wzrosną wielokrotnie. Dzięki tej „zagrywce” twórców, poziom taktyczny w grze jeszcze bardziej wzrasta. Jeśli więc również i Ty lubisz takie klimaty, ściągnij NiOh: Complete Edition Download i sprawdź jak żyje się w krainie demonów i ludzi.

Tryby gry

Gra jest dostępna w trybie single i multiplayer. O ile tryb single oferuje nam w miarę przewidywalną rozgrywkę o tyle tryb multi jest znacznie bardziej zaawansowany i umożliwia – co jest podejściem dość oryginalnym – przywoływanie innych graczy poprzez system specjalnych kapliczek. Podobną grą jest Darksiders 3 do pobrania.

Podsumowanie

NiOh z pewnością nie należy do łatwych gier. Jeśli chcesz się przekonać o trudności tutejszych pojedynków, pobierz grę NiOh free Download. Niemniej pokocha ją każdy, kto preferuje produkcje łączące w sobie elementy naturalne i nadprzyrodzone a zwłaszcza ci, którzy kochają XVI – wieczną Japonię.

NiOh: Complete Edition Pobierz Cracked

NiOh download Pobierz Grę!

 • Prophet PC NiOh Skidrow
 • Pebx free NiOh za darmo Pobierz
 • Warez-bb NiOh Cracked-3dm
 • Do pobrania NiOh Codex

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.