Omno Download

Platformy: PC
Producent:

Jonas Manke


Wydawca:

StudioInkyfox


Data premiery:

2021


Tryb gry:

single player


Gatunek: Przygodowe, TPP, platformówki 3D, crowdfunding, indie

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5411 razy

Waga: 3GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Omno:

Minimalne:
  • Procesor: Dual Core
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 GT
  • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10

Gra Omno jest specyficznym produktem, który łączy w sobie cechy platformówki oraz gry przygodowej. Gra zabiera nas w podróż do fantastycznej krainy, a gracz wciela się w ludzika wyposażonego w magiczny kostur. W trakcie podroży, bohater zwiedza różnorodne lokacje, mierząc się przy tym z czekającymi na niego zagadkami i przeszkodami terenowymi.

Omno Download Pełna Wersja PC

Omno pobierz gre Pobierz Grę!

Producentem gry jest Jonas Manke, z kolei wydawcą StudioInkyfox. Premiera gry przewidziana jest na wrzesień 2019 r. Omno dostępna będzie w wersji na komputer PC. Pobierz grę Omno download i sprawdź, w jaki doskonały sposób połączono w niej elementy typowe dla platformówki z grą przygodową. Warto tu te wspomnieć, że gra Omno wyprodukowana jest przez Jonasa Manke, znanego jako niezależny niemiecki deweloper, dla którego ta gra stanowi debiutancki projekt.

Z perspektywy trzeciej osoby

Fabuła gry została ukazana z perspektywy trzeciej osoby (tzw. TPP). Co ciekawe nadrzędnym elementem całej rozgrywki jest eksploracja lokacji. Główny bohater odwiedza wiele niezwykłych miejsc (gęste lasy oraz spaloną słońcem pustynię, dociera także na tundrę). W trakcie podróży główny bohater napotyka na swojej drodze rozmaite stworzenia, które swoim wyglądem przypominają zwierzęta. Wśród nich znajdują się niezwykłe, unoszące się w powietrzu istoty, które wyglądem przypominają meduzy, ale to nie wszystkie stworzenia. W grze pojawiają się również bardzo przyjaźnie nastawione do niego gryzonie oraz olbrzymie stworzenia, swoim wyglądem przypominające dinozaury.

Co czeka gracza?

Jednym z głównych elementów gry jest to, że w trakcie swej podróży gracz zmuszony jest do rozwiązywania różnorodnych zagadek. Na gracza czeka więc skakanie po platformach, omijanie rozmaitych przeszkód, a tu nieoceniona okazuje się magiczna laska. To właśnie dzięki niej, gracz może aktywować antyczne mechanizmy lub też niezwykle sprawnie przemieszczać się z miejsca na miejsce. Bardzo dobrą grą fantasy jest The Settlers 8 pobierz.

Wśród specyficznych cech, jakie posiada jest to, że może on unosić się tuż nad powierzchnią lub też korzystać z możliwości teleportacji. Wraz z upływem gry aktywowana jest możliwość odblokowywania nowych umiejętności. Ściągnij za darmo Omno download i zobacz, w jaki specyficzny sposób ukazana jest jej akcja.

Co zaskoczy gracza?

Ogromna dynamiki gry połączona z trójwymiarową grafiką sprawia, że grę bardzo przyjemnie się eksploatuje. Ponadto to, co może zwrócić naszą uwagę to bardzo ciekawa kolorystyka, a także niezwykła stylistyka. Jej walory wizualne, kolory i ciekawą fabułę, na pewno doceni nawet ten najbardziej wybredny koneser gier.

Omno Pobierz za darmo na PC

Omno download Pobierz Grę!

  • torrent Omno ściągnij chomikuj
  • crack Omno pobierz grę pebx
  • codex Omno free Download

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *