Outer Wilds Download

Outer Wilds to trójwymiarowa gra przygodowa z elementami sandboksowymi. Tytuł jest trzecim z kolei dziełem niezależnych deweloperów ze studia Mobius Digital, mających na swoim koncie produkcje mobilne w rodzaju gry eksploracyjnej Beacon 38 czy logicznego RPG-a Terra Chroma. Jeżeli lubisz przygodówki z elementami sandboksowymi, pobierz Outer Wilds Download i przetestuj najnowsze dzieło zdolnych deweloperów. Wydawcą gry jest Annapurna Interactive.

Outer Wilds Download – Pełna Wersja PC

Outer Wilds pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze opowiada o losach rekruta tytułowego Outer Wilds Ventures, czyli nowego programu kosmicznego. Zadaniem bohatera jest prowadzenie badań nad nietypowym układem słonecznym, który ze względu na funkcjonowanie w pętli czasowej ulega ciągłym zmianom. Na swojej drodze gracz napotyka wiele zagadek, próbując przede wszystkim odkryć sposób na zatrzymanie pętli czasowej. Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na interesujące pytania naukowe, ściągnij Outer Wilds free Download i stań się uczestnikiem programu kosmicznego. Wraz z rozwojem fabuła wzbogacana jest różnymi pomniejszymi wątkami, związanymi na przykład z tajemniczymi ruinami zlokalizowanymi na jednym z odkrytych przez bohatera księżyców.

Mechanika

Outer Wilds jest rozbudowaną grą przygodową, której istotnym elementem jest eksploracja. Gracz podróżuje pomiędzy odkrywanymi planetami na pokładzie niedużego statku kosmicznego, którym może latać także po powierzchni poszczególnych światów. Z pojazdu można też wysiąść po wylądowaniu, a następnie rozpocząć zwiedzanie planety na pieszo. Każdy z napotykanych globów skrywa inne atrakcje i tajemnice, które czekają na odnalezienie przez gracza. Jeżeli chcesz poczuć się jak prawdziwy kosmiczny odkrywca, pobierz za darmo Outer Wilds PC Download i rozpocznij badania.

Na jednej z planet znaleźć można na przykład zapiski kosmitów i podziemne miasto, a na innej rozpadającą się pod stopami, niestabilną powierzchnię. Outer Wilds jest produkcją w pełni trójwymiarową, w której gracz obserwuje akcję z perspektywy pierwszej osoby. Grafika wyróżnia się interesującą stylistką oraz niemałym zróżnicowaniem – poszczególne odwiedzane planety mogą się między sobą różnić na przykład roślinnością czy topografią terenu. Podobna gra eksploracyjna Eastshade pobierz.

Rozgrywka

Poza odkrywaniem tajemnic skrywanych przez nieznane planety, podstawą rozgrywki w Outer Wilds jest również doświadczanie zmian powodowanych przez pętlę czasową. Poszczególne planety i księżyce mogą ulegać różnym zmianom, więc każdy powrót w odwiedzone wcześniej miejsca przynosi nieoczekiwane niespodzianki. Napotkane przy okazji poprzedniej wizyty przestrzenie są nawet w stanie całkowicie zniknąć, na przykład za sprawą pochłonięcia przez piasek. Aby odkryć wszystkie sekrety pętli czasowej, pobierz grę i podziwiaj niezwykłe paradoksy. Eksplorację ułatwiają rozmaite narzędzia i gadżety, przeznaczone na przykład do namierzania sygnałów. Akcesoria te dobierane są w specjalnej bazie wypadowej, gdzie można również odpocząć przy ognisku i uzupełnić niezbędny do przetrwania na obcych terenach tlen.

Outer Wilds Pobierz grę na PC

Outer Wilds download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i3-2115C 2.0GHz / AMD Athlon II X3 455
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: AMD Radeon R5 340 (OEM) lub NVIDIA GeForce GT 740
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7+ 64-bit

  • Free Download Outer Wilds Crack Chomikuj
  • Pobierz Outer Wilds Torrent Pebx
  • SKIDROW Outer Wilds Free Download
  • PROPHET Outer Wilds Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *