Outlaws of the Old West Pobierz pełna wersja

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Virtual Basement


Wydawca:

Wandering Wizard


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

max 150

Gatunek: Akcji, FPP, TPP, sandbox, western, survival, kooperacja, MMO, crafting

Języki: Polski, Angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6322 razy

Waga: 12GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Outlaws of the Old West:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 2400G 3.6 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-4770K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 2600X 3.6 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 480
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Do pobrania Outlaws of the Old West to gra akcji FPP i TPP z elementami survivalu. Akcja toczy się w otwartym świecie. Jest to produkcja utrzymana w konwencji westernu, co z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom. Należy zaznaczyć, że twórcy zadbali nawet o najmniejsze detale, a otoczenie jest wyjątkowo realistyczne. Opisywany tytuł został wydany na takie platformy, jak Microsoft Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE. Producentem jest studio Virtual Basement, a wydawcą Wandering Wizard. Data premiery: kwiecień 2020.

Outlaws of the Old West PC Download

Outlaws of the Old West crack
Do pobrania!

Podróż na Dziki Zachód

Masz ochotę przenieść się na Dziki Zachód? Pobierz Outlaws of the Old West Download i zmierz się z pułapkami, które staną na twojej drodze. Należy zaznaczyć, że czeka tutaj na nas wiele przeszkód. Akcja toczy się wiele lat temu, gdy prerie nie były jeszcze w pełni rozwinięte. Dziki Zachód stał się lokacją, do której napływała ludność z wielu zakątków świata. Każdy próbował odnaleźć się w nowej rzeczywistości i znaleźć miejsce, które stanie się nowym domem.

Na uwagę zasługuje fakt, że opisywana gra umożliwia rozgrywkę wieloosobową. Maksymalna liczba graczów wynosi aż 150. Sprawia to, że zabawa jest wyjątkowo ciekawa, a zarazem nieprzewidywalna. Wszystko zależy od realnych umiejętności poszczególnych osób. Otoczenie możemy obserwować z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Wszystko zależy od tego, co jest dla nas wygodniejsze.

Najlepsze darmowe gry wymagają od nas sporej spostrzegawczości. W opisywanej produkcji musi uważnie obserwować okolicę. Przemierzamy rozległe lokacje, które niosą za sobą wiele tajemnic. Kolejną zaletą jest trójwymiarowe środowisko, które przepełnione jest detalami. Zrobi to wrażenie nawet na najbardziej wymagających.

Zróżnicowane tereny w Outlaws of the Old West PC

Zwiedzając Dziki Zachód spotkamy się z rozmaitymi terenami. Możemy przemierzać nie tylko pustynie, ale również lasy. Pamiętajmy, że w każdym miejscu czają się na nas niebezpieczeństwa. Właśnie dlatego należy zachować ostrożność. W innym przypadku zostaniemy zgładzeni przez wroga, a tego chcemy uniknąć.

Nie należy pomijać przedmiotów, które zlokalizowane są w różnych częściach otoczenia. To właśnie dzięki nim możemy rozbudować posiadany ekwipunek. Część z nich wykorzystujemy podczas walki. Wraz z upływem czasu zdobędziemy również nowe umiejętności, które ułatwią nam wyeliminowanie oponentów.

Postacie drugoplanowe

W Outlaws of the Old West torrent spotkamy się nie tylko z bohaterami kierowanymi przez innych graczów. Należy wspomnieć także o postaciach drugoplanowych, czyli np. handlarzach lub złodziejach. Już na starcie możemy określić charakter kierowanej przez nas osoby. Może ona opowiedzieć się po stronie dobra lub wręcz przeciwnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nasza postać była typem spod ciemnej gwiazdy.

Duże znaczenie ma również rozbudowany system rzemiosła. To dzięki niemu możemy wytwarzać własne przedmioty, które wykorzystamy podczas zabawy. Oczywiście do stworzenia skomplikowanych konstrukcji potrzebujemy doświadczenia. Na duże uznanie zasługuje trójwymiarowa oprawa graficzna, która prezentuje się nienagannie. Uprzyjemnia ona rozgrywkę, a także świetnie oddaje klimat prerii. Cena na steam: 19,99 USD. Oficjalna strona gry: https://outlawsoftheoldwest.com.

Outlaws of the Old West Pobierz pełna wersja

Outlaws of the Old West PC Pobierz Grę!

 • Gra Outlaws of the Old West pełna wersja torrent pebx
 • Free Download Outlaws of the Old West PC crack chomikuj
 • Za darmo Outlaws of the Old West Pobierz grę CODEX

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *