Paragon Download

Wśród klasyków wieloosobowych strategicznych gier czasu rzeczywistego znajdują się pozycje tak kultowe, jak League of Legends lub Dota 2. Gra Paragon wychodzi nieco poza tradycyjną mechanikę gier tego typu i dodaje coś nowego, pozwalając graczowi niemal stuprocentowo przejąć odpowiedzialność za ruchy i działania jego postaci. Pobierz Paragon Download żeby wcielić się w swoją postać i pomóc drużynie odnieść spektakularne zwycięstwo nad zespołem przeciwników.

Paragon Download PC pełna wersja

Paragon pobierz gre Ściągnij Grę!

Czym wyróżnia się Paragon?

Tradycyjne gry MOBA zakładają potyczki w czasie rzeczywistym pomiędzy zespołami graczy, tak samo jest też w grze Paragon. Jednak tutaj jako gracz masz szansę sterować każdym ruchem swojego bohatera w trakcie bitwy. Oznacza to, że każdy atak będzie przez ciebie wycelowany i przeprowadzony, podobnie jak unik, ponadto będziesz miał szansę poruszać się i wspinać na obecne na polu obiekty. Sprawność pojedynczych graczy składa się ostatecznie na osiągnięcia całości drużyny, pozwalając na powiększanie jej wpływów i rozwijanie postaci indywidualnych graczy. Paragon łączy więc tradycyjne gry akcji z systemem MOBA, tworząc całkowicie unikatową jakość, niespotykaną jeszcze do tej pory w tego typu rozgrywkach.

Rozwój postaci

Na początku gracz ma wybór spośród całkiem pokaźnej kolekcji postaci, gdzie każda z nich posiada nieco inne umiejętności i możliwości. Warto uważnie wybrać opcję dla siebie, ponieważ od wyjściowych umiejętności zależy ścieżka rozwoju postaci. Obywa się ona według drzewka umiejętności, dając wybór i pozwalając na drobne zmiany w scenariuszu, przez co gra staje się ciekawsza i wprowadza nowe możliwości podejmowania decyzji. Każdy gracz przyłącza się do drużyny posiadającej swoją bazę, żeby zmierzyć się z inną drużyną – także złożoną z unikatowych postaci. W grze przewidziano także udział jednostek sojuszniczych oraz wieże strażnicze. Cel jest jasny – należy zniszczyć centrum dowodzenia przeciwników, ponoszą jak najmniej strat.

Punkty doświadczenia zdobywane po meczach pozwalają na kreowanie i rozwijanie bohatera według obranej przez siebie ścieżki. Pobierz Paragon Downoad, żeby stworzyć bohatera do zadań specjalnych, przodującego w wykonywaniu pewnych misji lub uniwersalnego herosa, który potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Karty, które zbiera bohater można układać w talie, żeby uzyskać trwałe umiejętności przydatne podczas gry i jeszcze bardziej wyspecjalizować postać tak, by gracz mógł wczuć się w sterowanie jej zachowaniem. Dodatkowe wrażenie realności stwarza zręcznościowe sterowanie postacią podczas bitew oraz możliwość wspinania się na obiekty.

Unikatowe wrażenie

Jeśli chciałbyś odmiany po grach MOBA z płaskimi, monotonnymi mapami, pobierz Paragon Download i sprawdź, jak wiele nowego wnosi silnik Unreal Engine 4. Grafika gry jest naprawdę imponująca, począwszy od projektu postaci aż do widoku z umieszczonej za jej plecami kamery. Wymiar wysokości także robi swoje, pozwalając o wiele lepiej wczuć się w uniwersum. Grafika tej gry to zupełnie nowa, lepsza jakość w zakresie gier MOBA, której nie sposób znaleźć nawet w prawdziwych klasykach gatunku. Wprawdzie fabuła, mechanika rozgrywki oraz klasy postaci przypominają rozwiązania z innych gier tego typu, jednak z pewnością nie można zarzucić jej, że jest odtwórcza i monotonna. Pobierz Paragon Download, jeśli chcesz z prawdziwą przyjemnością zanurzyć się w świat międzygrupowych potyczek i wywalczyć chwałę dla swojego zespołu.

Paragon Pobierz i zainstaluj

Paragon download Pobierz Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *