Path of Exile 2 gra do pobrania

Pobierz Path of Exile 2 PC to izometryczna gra akcji z elementami RPG. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy lubią produkcje utrzymane w konwencji fantasy. Trzeba zaznaczyć, że jest to bezpośrednia kontynuacja pierwszej części. Plusem jest fakt, że twórcy przygotowali dla nas zupełnie nową kampanię fabularną. Zmodyfikowano również niektóre mechanizmy rozgrywki, a także odświeżono oprawę wizualną. Opisywany tytuł został wypuszczony na takie platformy, jak Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox ONE. Wydawcą, a jednocześnie producentem jest studio Grinding Gear Games.

Path of Exile 2 Pełna wersja gry Download

Path of Exile 2 gra darmowa
Ściągnij Grę!

Nowe misje do wypełnienia

Masz ochotę na ciekawą grę fantasy? Pobierz Path of Exile 2 Download i stwórz własną postać, która będzie władać nieprzeciętnymi mocami. Należy zaznaczyć, że podczas tworzenia własnego bohatera możemy wykazać się kreatywnością. Twórcy udostępnili kilka różnych klas postaci, co zwiększa swobodę rozgrywki. Spotkamy tutaj nie tylko bohaterów znanych z pierwszej odsłony, ale również zupełnie nowych.

Warto wiedzieć, że akcja opisywanej gry PoE 2 toczy się dokładnie dwadzieścia lat od wydarzeń z części pierwszej. Nowy wątek fabularny gwarantuje nam wiele niezapomnianych emocji. Z pewnością przypadnie to do gustu miłośnikom podstawy. Na uwagę zasługuje fakt, że stworzoną przez nas postać możemy cały czas rozwijać.

Darmowe gry takie jak recenzowana dzisiaj pozwalają nam utworzyć bohatera, który będzie posiadał dowolnie wybrane cechy. Musimy zastanowić się, jakie zdolności powinna posiadać kierowana postać, tak aby poradziła sobie w specyficznych warunkach otoczenia. Nie zapominajmy, że na naszej drodze stanie wielu oponentów, których musimy sprawnie wyeliminować.

Rozwój postaci – Path of Exile 2

Nasza postać rozwija się wraz z poziomem doświadczenia. Dzięki temu będzie ona coraz mocniejsza. Możemy mieć pewność, że przetrwa ona starcia nawet z najpotężniejszymi postaciami. Wykonując powierzone zadania sprawiamy, że bohater zyskuje dodatkowe zdolności. Trzeba wspomnieć, że do dyspozycji mamy aż dziewiętnaście nowych umiejętności, z którymi nie mieliśmy do czynienia w części pierwszej.

Twórcy gry dostępnej na PC, XONE oraz PS4 wprowadzili liczne modyfikacje. Zmianie uległ m.in. system ekwipunku, czy też klejnotów. Interesujące jest to, że twórcy wdrożyli zmiany, które zostały zaproponowane przez graczów. Wszystko po to, aby produkcja była jeszcze lepiej dopasowana do indywidualnych potrzeb fanów serii.

Sfery mocy

Należy wiedzieć, że w Path of Exile 2 do pobrania nie mamy do czynienia ze standardowym systemem płatności. Zamiast tego twórcy przygotowali tzw. sfery mocy. Występowały one również w podstawie. Każda sfera dysponuje zupełnie innymi mocami. Możemy je uzyskać np. podczas wymiany przedmiotów w sklepie. Im lepszy przedmiot, tym bardziej zaawansowane sfery.

Za pośrednictwem mikropłatności możemy wpłynąć na poszczególne elementy omawianej gry. Nie ma jednak konieczności z nich korzystać, więc wszystko zależy od osobistych wymagań. Rozgrywka może toczyć się zarówno w trybie single, jak i multiplayer. W przypadku zabawy wieloosobowej potrzebujemy dostępu do sieci. Nie ma możliwości gry na podzielnym ekranie. Strona oficjalna: https://www.pathofexile.com.

Path of Exile 2 Download

Path of Exile 2
Zainstaluj Grę!

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Procesor: Intel Core i3-2115C 2.0GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: 2 GB NVIDIA GeForce GT 740.
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD.
  • DirectX: DX11.
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit.

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *