Pathologic 2 Download

Już 23 maja 2019 fani gier z pogranicza horroru będą mogli zagrać w kultową już grę, której producentem jest Ice-Pick Lodge (wydawca tinyBuild Games). Pobierz grę Pathologic 2 download i przenieś się w świat przygodowej gry akcji, z dreszczykiem emocji. Gra dostosowana jest na platformę Microsoft Windows, Mac OS, Xbox One, PlayStation 4.

Pathologic 2 Download – Pełna Wersja PC

Pathologic 2 pobierz grę Ściągnij Grę!

Pathologic 2 to remake oryginalnej gry przygodowej wydanej przez studio Ice-pick Lodge, która to pierwotnie ukazała się na PC w 2005 roku. Ogromna popularność gry, a także wsparcie wielu użytkowników, twórcy postanowili odświeżyć swój wielki hit. By zadowolić fanów gry Pathologic 2, kolejna część gry realizowana była zgodnie z pierwotną wizją, która to w toku pracy uległa pewnym modyfikacjom wynikającym z ograniczeń technicznych i finansowcy. Nowa wersja gry trafi w ręce użytkowników komputerów PC/Mac, a także konsol ósmej generacji.

Ciekawa fabuła

Już na samym początku gry ujawnia się bardzo interesujący wątek z pogranicza przygody i horroru. Cała akcja rozgrywa się w niewielkim miasteczku, w którym mieszkańcy zaczynają masowo umierać, a wszystko to za sprawą niewidzialnego przeciwnika… Tajemnicza zaraza znana jako “sand plague” piętnuje społeczeństwo. Tajemniczy wirus plagi rozprzestrzenia się w szybkim tempie, nieodwracalnie paraliżując ciało i umysł. By temu zapobiec, lokalne władze wysyłają do miasteczka doświadczonego kilku charakterystycznych bohaterów: doświadczonego lekarza, inkwizytora oraz dowódcę wojskowego, którego głównym zadaniem jest zniszczenie miasta, kiedy wszystkie inne środki zawiodą.

Całkiem przypadkowo w miasteczku pojawiają się jeszcze dwie inne osoby, a mianowicie obdarzona nadnaturalnymi zdolnościami dziewczyna (Karla) oraz utalentowany chirurg-amator (The Haruspex). Na powstrzymanie zarazy i pokonanie tego tajemniczego wroga gracz ma zaledwie 12 dni. Aby przekonać się, jak rozgrywa się cała akcja, ściągnij za darmo Pathologic 2 download i zmierz się z czasem.

Gracz ma możliwość zabawy każdą z tych postaci. Każdy bohater działa niezależnie od pozostałych, sprawiając, że prowadzone przez niego śledztwo. Gracz każdego dnia otrzymuje nowe zadanie, w którego trakcie będzie musiał zdobywać informacje, rozmawiać z napotkanymi, niezależnymi postaciami, czy nawet walczyć. Najtrudniejszym przeciwnikiem w grze jest jednak czas – ponieważ niewykonanie zadania w wyznaczonym terminie będzie oznaczać śmierć kolejnych, niewinnych osób. Gracz musi też zadbać o swoje jedzenie, miejsce do spania czy odpowiednio silny system immunologiczny, bo tylko dzięki tym wszystkim czynnikom, będzie w stanie oprzeć się zarazie.

Pathologic 2 Pobierz grę za darmo!

Pathologic 2 download Pobierz Grę!

  • crack Pathologic 2 pobierz grę chomikuj
  • torrent Pathologic 2 ściągnij pebx
  • codex Pathologic 2 download pc

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *