Planet Nomads Download

Planet Nomads to współczesna wersja Robinsona Cruzoe. Jest to bowiem gra survivalowa osadzona w realiach science-fiction. Gatunek survivalowy cieszy się ostatnimi czasy ogromnym powodzeniem na rynku gier komputerowych. Po olbrzymim sukcesie, jaki osiągnął wspaniały The Forrest, zaczęło pojawiać się coraz więcej tytułów, które za główną oś rozgrywki postawiły przetrwanie w opuszczonym świecie. Planet Nomads bazuje na tym zamyśle, ale akcję swojej gry lokuje na niezbadanej dotąd planecie. Pobierz Planet Nomads download i sprawdź, jak to jest poczuć się rozbitkiem w kosmosie. Producentem oraz wydawcą gry jest Craneballs.

Planet Nomads Download skidrow

Planet Nomads pobierz Ściągnij Grę!

Gra zaczyna się od momentu, w którym jesteśmy uwięzieni w jakieś bliżej niesprecyzowanej kabinie. Po jej opuszczeniu okazuje się, że jesteśmy astronautą, który właśnie opuścił wrak swojej rakiety. Oto znajdujemy się na niezbadanej i nieznanej dotąd planecie i rozpoczynamy przygodę, której stawką jest przetrwanie. Naszym celem jest zbadanie obcego świata, gromadzenie surowców i wykorzystywanie ich do przeżycia. Najważniejszym czynnikiem, o który gracz będzie zmuszony się zatroszczyć jest zorganizowanie sobie pożywienia oraz medykamentów.

W trakcie gry, nasza postać będzie bowiem odczuwała symptomy różnych chorób oraz zmęczenia, może także złamać nogę lub doznać wstrząsu mózgu. Gracz musi zabezpieczyć się i na takie okoliczności. Dużą uwagę należy przyłożyć także do walki z zagrożeniem, jakie czyha na nieznanej wyspie. Okoliczna fauna i flora nie jest zbyt przyjaźnie nastawiona do poszukiwacza, a dodatkowe niebezpieczeństwo stanowi radioaktywne promieniowanie, czy trujące związki, jakimi skażone jest powietrze.

W grze możemy zaobserwować dużą interakcję bohatera ze światem przedstawionym. Potraktowanie drzewa wiązka laserową szybko wytnie kolosa i wywróci razem z korzeniami. Niemal wszystko wokół reaguje na obecność i działanie naszej postaci. Świat jest olbrzymi i ma charakter sandboxowy, dzięki czemu jego struktura jest otwarta i można ją swobodnie eksplorować. Podobną grą jest Robinson The Journey pobierz za darmo.

Jest on także generowany proceduralnie, co oznacza, że każde odpalenie gry od nowa, przyniesie zupełnie inną, nową i niepowtarzalną scenerię. Twórcy wykorzystali zatem sprawdzony chwyt, który przyniósł olbrzymią popularność serii Diablo. To, co graczom przypadnie do gustu najbardziej, to piękno świata. Kolorystyka jest tu wyjątkowo żywa, a grafika przyjemna. Wszystko to sprawia, że mamy wrażenie przebywania w magicznych warunkach. Pobierz za darmo Planet Nomads PC download i zakosztuj piękna żywego i kolorowego świata.

Gra będzie zawierała pewne nawiązania właśnie do The Forrest, ale także i kultowego Minecrafta. Głównym bowiem obowiązkiem gracza będzie budowanie. Najważniejszym zadaniem jest oczywiście stworzenie sobie bezpiecznego schronienia. Gracz budynki będzie mógł wznosić w sposób segmentowy. Będzie istniała także możliwość konstruowania pojazdów, które ułatwią przemieszczanie się po powierzchni obcej planety, ale także obiekt, który umożliwi lot w kosmos. Ściągnij Planet Nomads free download i spróbuj swoich sił, jako Robinson Cruzoe rzucony w nieznany świat science-fiction.

Planet Nomads Pobierz skidrow

Planet Nomads download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Quad Core 3.0 Ghz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 950 / 2 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
 

  • Prophet PC Planet Nomads Skidrow
  • Pebx free Planet Nomads za darmo Pobierz
  • Warez-bb Planet Nomads Cracked-3dm
  • Do pobrania Planet Nomads Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *