Police Simulator 18 Download

Police Simulator 18 to typowy symulator, który przenosi nas na amerykańską metropolię, pozwalając stać się typowym stróżem prawa rodem zza oceanu. Pozycja ta jest owocem współpracy firmy Astragon i studia Bigmoon Entertainment.

Police Simulator 18 Pobierz grę PC

Police Simulator 18 download Ściągnij Grę!

Mechanika gry

Czy życie amerykańskiego stróża prawa różni się od obowiązków wykonywanych przez jego polskiego odpowiednika? Grając w Police Simulator 18 będziemy mogli nie tylko poznać specyfikę pracy policjanta w USA, ale też przekonać się, jak z jego perspektywy, wygląda pilnowanie porządku np. na obszarze Wschodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Tak duży realizm rozgrywki nikogo zresztą nie zaskakuje. Twórcy gry znani są z wielu innych symulacji, charakteryzujących się wysokim stopniem odzwierciedlenia określonych realiów. Jeśli zatem i Ty chcesz przekonać się, jak wygląda codzienne życie policjanta rodem z USA, pobierz grę Police Simulator 18 PC Download i przekonaj się, jak trudny jest to kawałek chleba.

Zresztą dowiadujemy się o tym niedługo po uruchomieniu gry. W Police Simulator: Law Enforcement mamy do czynienia z typowym, amerykańskim “otwartym światem”, w którym wszystko może się zdarzyć. Eksplorację naszego rewiru możemy wykonywać pieszo, bądź też za pomocą różnych środków transportu (najpopularniejszym pozostaje radiowóz). Ich zaletą jest wysoki poziom realizmu, co pozwala nie tylko poznać ich wygląd zewnętrzny, ale też doświadczyć specyfiki kierowania nimi. Podobną grą jest Contraband Police pobierz za darmo.

Jak na policjanta przystało, naszym obowiązkiem jest aresztowanie różnej maści przestępców, których – wbrew pozorom – czai się w okolicy naprawdę dużo. Oczywiście zaraz po ich schwytaniu trzeba będzie odprowadzić ich bezpośrednio przed wymiar sprawiedliwości, co zresztą w niektórych misjach wcale nie będzie takie proste.

Jeśli lubisz typowe, amerykańskie filmy akcji, w których dobry glina (często w widowiskowy sposób) ściga złych przestępców, ściągnij Police Simulator 18 free Download. Tutaj znajdziesz wszystkie, tak charakterystyczne dla nich elementy: szybkie pościgi, strzelaniny i widowiskowe efekty specjalne. Podczas rozgrywki będziemy mogli mogli ponadto korzystać z szerokiego ekwipunku, takiego jak kajdanki, bądź policyjne radio. Oczywiście twórcy gry oddadzą nam do dyspozycji szereg rodzajów broni palnej, z której – w ostateczności – będziemy mogli skorzystać.

Tryby gry

Jak na poczciwy symulator przystało, w Police Simulator 18 będziemy mogli grać zarówno w oparciu o tryb single, jak i multiplayer. Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza ten drugi tryb, w którym będziemy mogli współpracować z innymi, tym razem rzeczywistymi graczami. Jeśli więc chciałeś (bądź nadal chcesz) zostać policjantem poznaj od podszewki pracę amerykańskiego stróża prawa.

Kwestie techniczne

Police Simulator 18 to gra oparta na silniku Unreal Engine 4, co przedkłada się na wysokiej jakości, trójwymiarową oprawę graficzną, przy jednoczesnym zachowaniu przyzwoitych wymagań sprzętowych.

Police Simulator 18 Download – Pełna Wersja PC

Police Simulator 18 pobierz Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Pentium 4 2.4GHz / AMD Athlon XP 1800+
  • Pamięć: 1 GB RAM
  • Grafika: AMD Radeon X1300 256MB or NVIDIA GeForce 8600 GS
  • Miejsce na dysku: 500 MB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10

  • Gra Police Simulator: Law Enforcement do pobrania
  • Free Download Police Simulator 18 Crack Pebx
  • Pobierz Police Simulator 18 Torrent Chomikuj
  • CODEX Police Simulator 18 free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *