Port Royale 4 PC Download

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Gaming Minds Studios


Wydawca:

Kalypso Media


Wydawca PL:

Koch Media Poland


Data premiery:

25 wrzesień 2020


Tryb gry:

single player


Gatunek: Strategiczne, ekonomiczne, RTS, turowe, piraci, kolonizacyjne, historyczne, XVII wiek, Find Your Next Game

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

Port Royale 4 Extended Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 7469 razy

Waga: 6.83GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Port Royale 4:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2400S 2.5 GHz / AMD FX-4100 3.6 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 680 / Radeon HD 7970
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-7400S 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 3.4 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 580
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 8.1/10 64-bit

Pobierz na komputer Port Royale 4 to gra strategiczna z elementami RTS. Jest to czwarta odsłona popularnej strategii ekonomicznej. Przenosimy się na XVII-wieczne wyspy, a dokładniej Karaiby. Naszym głównym zadaniem jest utworzenie prężnie rozwijającego się imperium. Wymaga to kompleksowego podejścia. Musimy m.in. sterować okrętami, produkować własne towary, czy też brać udział w bitwach turowych. Opisywany tytuł został wydany na takie platformy, jak Microsoft Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE, Nintendo Switch. Producentem jest studio Gaming Minds Studios, a wydawcą Kalypso Media.

Port Royale 4 gra do pobrania

Port Royale 4 gra PC do pobrania
Zainstaluj Grę!

Zarządzanie osadą

Masz ochotę wcielić się w rolę gubernatora? Pobierz Port Royale 4 Download i zarządzaj niewielką osadą. Oczywiście naszym głównym celem jest stworzenie potężnego królestwa, które będzie składać się z wielu wysp. Jedno jest pewne – nie będzie to łatwym zadaniem. Na naszej drodze stanie wiele przeciwności, które musimy pokonać. Ogromną rolę odgrywa tutaj aspekt ekonomiczny.

Na specjalną uwagę zasługują szerokie możliwości budowlane. Dostępnych jest ponad pięćdziesiąt typów obiektów, co znacząco urozmaica rozgrywkę. Dzięki temu stanie się ona o wiele ciekawsza. Ważne jest to, aby racjonalnie dysponować posiadanym budżetem, który jest ograniczony. Każdy wydatek powinien zostać dokładnie przemyślany.

Darmowe gry wymagają rozsądnego zarządzania budżetem. Musimy planować inwestycje w czasie. Wszystko po to, aby ilość posiadanych środków pieniężnych była wystarczająca. Nie możemy zapomnieć również o wydatkach, które są związane z utrzymanie osady. Jeśli nie będziemy jej modernizować, to stanie się łakomym kąskiem dla przeciwników. Wróg będzie miał ułatwione zadanie. Bez większych trudności wymierzy w nas atak. Producent recenzowanej gry Gaming Minds Studios szlifował swoje zdolności na takich grach jak Railway Empire z 2018 roku.

Handel z innymi miastami

Podczas rozgrywki w Port Royale 4 do pobrania możemy handlować z innymi miastami. Dzięki sprzedaży wytworzonych towarów możemy pozyskać gotówkę niezbędną do rozwoju królestwa. Warto zaznaczyć, że sieć handlowa jest niezwykle rozległa, gdyż w jej skład wchodzi ponad sześćdziesiąt miast. Oczywiście towary transportowane są wyłącznie drogą morską. Wymaga to od nas starannego planowania tras.

Musimy mieć świadomość, że szlaki transportujące towary muszą omijać najniebezpieczniejsze rejony. Tylko wtedy dotrą one w całości do celu. Zagrożenie stanowić klify, czy też zbyt płytkie wody. Trzeba podczas gry na PS4, PC, XONE czy Switch pamiętać o warunkach atmosferycznych. Jeśli są one niesprzyjające, to dostarczenie ładunków będzie stanowić spore wyzwanie.

Bitwy morskie w Port Royale 4 PC

Od czasu do czasu przyjdzie nam wziąć udział w bitwach morskich. Wymaga to opracowania odpowiedniej taktyki. Należy zaznaczyć, że pierwszy raz odbywają się one w trybie turowym. Do dyspozycji mamy kilkanaście statków o różnych parametrach. Ciekawym jest, że zostały one stworzone na wzór prawdziwych modeli z XVII wieku. Twórcy zadbali nawet o najmniejsze szczegóły, co stanowi spory plus.

Ponadto możemy wybrać jedną z czterech kampanii fabularnych. Warto odkryć je wszystkie, gdyż są one zróżnicowane i ciekaw. Możemy współpracować z Francją, Hiszpanią, Anglią, czy też Holandią. W każdym przypadku rozgrywka będzie przebiegać nieco inaczej.

Port Royale 4 Download

Port Royale 4 chomikuj Pobierz Grę!

 • Gra Port Royale 4 pełna wersja torrent pebx
 • Free Download Port Royale 4 PC crack chomikuj
 • Za darmo Port Royale 4 Pobierz grę CODEX

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *