Prison Architect Download

Prison Architect to tytuł, który powinien zainteresować pasjonatów gier strategicznych. Gra różni się jednak od innych zaliczanych do tej kategorii, ponieważ zadaniem gracza nie jest budowa własnego miasta czy hotelu, ale więzienia. Tę oryginalną propozycję przygotowało brytyjskie studio Introversion, które zyskało popularność między innymi dzięki takim grom jak Uplink oraz Defcon. Twórcy gry wzorowali się na przykład na takich tytułach jak Theme Park oraz Dwarf Fortress. Sympatyków gier Introversion warto zachęcić do tego, aby już teraz skorzystali z opcji pobierania gry. Inni natomiast mogą podjąć decyzję po zapoznaniu się z recenzją „Prison Architect Download„.

Prison Architect Download PC

Prison Architect pobierz Ściągnij Grę!

Pierwszym etapem gry jest projektowanie więzienia, które w przyszłości będzie można rozbudowywać. Jeżeli chcesz się sprawdzić w opcji wybitnego stratega, Prison Architect Pobierz i zainstaluj na komputerze. Kiedy budynek będzie przygotowany, pojawią się w nim pierwsi więźniowie. Od tej pory zadaniem gracza wcielającego się w rolę naczelnika będzie zarządzenia więzieniem. Należy pamiętać o tym, że wirtualni więźniowie mają takie same potrzeby jak zwykli ludzie i gracz musi dbać o to, aby zostały one w pełni zaspokojone. Jak nie trudno się domyślić, więźniowie muszą być karmieni i mieć zapewniony dostęp do pryszniców. Konieczne jest także stworzenie sieci elektrycznej i dbanie o bezpieczeństwo. Oczywiście, naczelnik więzienia nie jest w stanie samodzielnie wykonywać wszystkich zadań, dlatego do pomocy zatrudnia strażników. Prison Architekt to gra ekonomiczna, dlatego każdy więzień przynosi dochody, ale i wymaga poniesienia pewnych kosztów. Gracz musi zatem stale kontrolować budżet, aby wydatki więzienia nie były większe od uzyskiwanych przez niego dochodów.

Warto zwrócić uwagę na to, że każda postać w grze ma indywidualny charakter. Oznacza to, że niektórzy więźniowie nie sprawiają większych trudności, natomiast inni mogą być skłonni do awantur, podczas których może dojść do utraty życia przez któregoś z więźniów, a nawet przez strażnika. Problemy mogą pojawić się przede wszystkim wtedy, kiedy gracz zaniedbuje potrzeby więźniów, ponieważ mają oni wówczas gorszy nastrój, a w efekcie są bardziej skłonni do wdawania się w bójki. Strażnicy mogą nie być w stanie uporać się samodzielnie z opanowaniem większych awantur. Więźniowie mogą wykonywać w więzieniu różne zadania. Mają możliwość pracy w kuchni, a także trenowania na siłowni. To właśnie realizm gry jest jednym z najważniejszych powodów, dla których warto pobrać grę. Oczywiście, w przypadku gry więziennej nie mogło zabraknąć prób ucieczek. To, czy zakończą się one sukcesem, zależy wyłącznie od tego, czy naczelnik więzienia (a zatem gracz) dobrze zadbał o bezpieczeństwo. Twórcy gry przewidzieli również możliwość tworzenia przez więźniów gangów, czyli grup, których nie brakuje w prawdziwych zakładach karnych.

Zwiastun gry – Prison Architect

Gracze ocenili grę bardzo pozytywnie. Wiele osób zwróciło uwagę na to, że wbrew pozorom nie należy ona do najłatwiejszych, co z pewnością stanowią istotną zaletę, ponieważ trzeba się trochę natrudzić, żeby osiągnąć sukces. Jak nietrudno się domyślić, ze względu na charakter gry, twórcy przewidzieli ograniczenia wiekowe. Prison Architect to gra przeznaczona dla osób, które ukończyły 16 rok życia. Nie ulega wątpliwości, iż pomimo tego ograniczenia młodsi gracze będą starali się znaleźć sposób, aby przetestować Prison Architect. Niemniej jednak do skorzystania z opcji Prison Architect download zachęcamy tych, którzy osiągnęli już odpowiedni wiek. Wymagania sprzętowe nie są zbyt duże, dlatego na większości komputerów gra powinna działać bez żadnych problemów.

Pobierz Prison Architect pełną wersję PL

Prison Architect download Pobierz Grę!

  • Pobierz Prison Architect Torrent
  • PC Download Prison Architect Chomikuj
  • Prison Architect Pobierz na pc
  • Exsite Prison Architect Download pc

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *