Pro Evolution Soccer 2016 Download

Seria Pro Evolution Soccer ukazuje się od roku 1996 zbierając bardzo pochlebne recenzje, jej entuzjastów z pewnością ucieszy więc to, że dostępna jest już wersja przypisana na rok 2016 przeznaczona dla komputerów PC. Za produkcję odpowiada firma Konami, a ponieważ nowa edycja ukazuje się w dwudziestą rocznicę istnienia marki, gracze mają prawo oczekiwać na przynajmniej kilka interesujących nowinek. Spróbuj swoich sił na wirtualnym boisku, pobierz pełną wersję gry – Pro Evolution Soccer 2016 Download. Warto zresztą podkreślić, że sam rdzeń rozgrywki nie uległ zmianie, gameplay nawiązuje więc do początków gry, choć dostosowano go do czasów obecnych.

Pro Evolution Soccer 2016 Download – PES 16 PC

Pro Evolution Soccer 2016 pobierz gre Ściągnij Grę!

Na uwagę zasługuje już choćby dopracowanie silnika Fox Engine. Ma to niemałe znaczenie, pozwala bowiem na cieszenie się bardzo szczegółową oprawą graficzną. W czasie trwania meczu możemy zaobserwować już choćby to, że po uderzeniu korkiem w murawę powstają w niej ubytki, okazuje się przy tym, że mamy do czynienia jedynie z początkiem zmian. Tym razem możemy grać w zmiennych warunkach pogodowych, do zmian dochodzi przy tym także w trakcie trwania spotkania. Zagraj ze swoimi przyjaciółmi bądź stwórz swą wymarzoną drużynę – PES 2016 Pobierz pełną wersję i sprawdź się na boisku. Oczywiście, zmiany te mają wpływ na sam przebieg meczu, przyczyniają się również do zmian predyspozycji samych piłkarzy. Zawodnicy posiadają także zupełnie nowe animacje występujące w imponującej liczbie, co sprawia, że tak styl ich gry, jak i sposób poruszania się w jeszcze większym stopniu przypomina to, do czego przyzwyczailiśmy się na prawdziwych boiskach. Deweloperzy zwrócili też uwagę na samą fizykę piłki, jej nowy system znakomicie odwzorowuje więc zachowanie się futbolówki. Bardzo interesujące są również kolizje. Te obliczane są w czasie rzeczywistym, duże znaczenie ma przy tym to, w jakim położeniu znajdują się ciała zawodników.

Listę usprawnień uzupełniają te, które odnoszą się do działania SI. Tym razem możemy liczyć na jej zdecydowanie lepszą współpracę z graczem, co można odczuć zwłaszcza przy okazji szybkich zagrywek. Łatwiej można też sterować zawodnikiem wtedy, gdy dochodzi do starć jeden na jednego, piłkarze szybciej reagują też na wydawane przez nas komendy. Pewna zmiana w „PES 2016 Download” dotyczy również starć odbywających się w powietrzu, możemy bowiem starać się o zdobycie możliwie jak najlepszej pozycji umożliwiającej oddanie strzału. Przydaje się to również wtedy, gdy gramy w obronie, stajemy się bowiem bardziej efektywni przeszkadzając naszym przeciwnikom.

Wśród nowości warto wspomnieć też o możliwości w PES 2016 do pobrania samodzielnego wykonania cieszynki. Nie bez znaczenia jest i to, że Konami przedłużyła o kolejne trzy lata licencję na Ligę Europy, Superpuchar Europy oraz na Ligę Mistrzów.

Pro Evolution Soccer 2016 Pobierz pełną werję

Pro Evolution Soccer 2016 download Pobierz Grę!

  • Pobierz Pro Evolution Soccer 2016 Torrent
  • Free Download PES 2016 Chomikuj
  • 2016 Pro Evolution Soccer Pobierz
  • Exsite PES 16 Download Free
  • Pro Evolution Soccer 16 PC Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *