Professional Farmer 2016 Download

Professional Farmer 2016, to pozycja która wpisuje się w trend symulatorów agrarnych, popularnych od kilku lat gier w których stajemy się posiadaczami własnego gospodarstwa rolnego. Tradycyjnie, seria Professional Farmer pozwala nam na prowadzenie gospodarstwa zarówno pod kątem obsługi maszyn, sadzenia upraw jak też – aspektu ekonomicznego. Ogromnym plusem wersji oznaczonej numerem 2016 jest wprowadzenie rozgrywki również na konsole. Wcześniejsze wersje gry były dostępne niestety tylko w wersjach dla „pecetów”.

Professional Farmer 2016 Download – pełna wersja

der landwirt 2016 download Ściągnij Grę!

Producent gry UIG Entertainment, jest znany z całej serii Professional Farmer – zapoczątkowanej przez Agrar Simulation, kultową dla wszystkich „e-rolników” symulację gospodarstwa rolnego. Niemniej, Agrar Simulation jest swoistą „nieformalną” poprzedniczką serii Professional… wyprodukowaną przez dwie nieznane jeszcze w tamtych czasach na niemieckim rynku gier firmy KochMedia i ActaLogic.

Fabuła gry

Fabuła gry jest dość prosta ale również jak na symulatory przystało – całkowicie nieliniowa. Mamy więc gospodarstwo rolne, w którym zajmujemy się bezpośrednią produkcją płodów ziemi w oparciu o najnowocześniejsze maszyny a także – samym ekonomicznym zarządzeniem gospodarstwem. Uzyskane w ten sposób środki, przeznaczamy na jego dalszy rozwój a więc zakup nasion, nowych maszyn itd.

Mechanika i rozgrywka.

Dlaczego warto pobrać grę Professional Farmer 2016 Download? Ponieważ charakteryzuje się ona ogromnym realizmem i uwzględnieniem kalendarza upraw. Ponadto możemy w niej poruszać się prawdziwymi, licencjonowanymi maszynami i uprawiać realne uprawy, charakterystyczne dla naszego klimatu co w przypadku innych, konkurencyjnych produkcji nie jest już takie oczywiste…

Jak już było to wspomniane wcześniej, Professional Farmer 2016 Download opiera się na dwóch trybach rozgrywki:

  1. Ekonomicznym – chodzi o ogólne zarządzanie gospodarstwem rolnym w ten sposób, by możliwie jak najbardziej maksymalizować zyski i minimalizować straty. Uzyskane w ten sposób fundusze przeznaczamy na rozwój gospodarstwa agrarnego. Musimy jednak uważać – podczas jego prowadzenia, mogą pojawić się różne problemy które często mają charakter niespodziewany (np zła pogoda, klęski nieurodzaju, nagłe podwyższenie kosztów itd).
  1. Produkcyjnym – mamy tu na myśli wszystkie czynności związane z uprawianiem roślin, hodowlą zwierząt, obsługą maszyn itd. Gra Professional Farmer 2016 Download, pozwala nam na ręczne wykonywanie praktycznie wszystkich czynności na terenie naszego gospodarstwa – tak, jak to w „normalnym” symulatorze być powinno 🙂

Interfejs gry

Professional Farmer 2016 warto pobrać również z innego powodu – pozycja ta, została znacznie dopracowana pod kątem wizualnym. W porównaniu z poprzedniczkami, znajdziemy tutaj wręcz rewelacyjną grafikę, która coraz bardziej zbliża nas do pełnego realizmu. Oczywiście przeniosło się to również na zwiększone wymagania sprzętowe, lecz producenci doszli do wniosku że warto je podwyższyć by dopasować się do możliwości najnowszych kart graficznych i procesorów.

Podsumowanie

Professional Farmer 2016 Download to z pewnością pozycja którą warto się zainteresować. Niebanalna rozgrywka, wysoki realizm i możliwość ręcznego prowadzenia całego gospodarstwa wyróżnia ten wybitny „symulator agrarny” z tłumu innych, mniej udanych produkcji. Professional Farmer 2016 jest dowodem na to, że gry pc o tej tematyce wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem i nie muszą iść w stronę banału…

Professional Farmer 2016 Download PC CODEX

Professional Farmer 2016 Pobierz grę Pobierz Grę!

  • Free Download Professional Farmer 2016 Torrent
  • Pobierz Professional Farmer 2016 Chomikuj
  • Exsite Professional Farmer 2016 Pobierz za darmo
  • Pebx Professional Farmer 2016 Free Download
  • Pełna Wersja Professional Farmer 2016 Download Free

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *