Quake Champions Download

Platformy: PC

Producent: id Software


Wydawca: Bethesda Softworks


Data premiery: 2021


Tryb gry: multiplayer


Tryb multiplayer: Internet


Gatunek: Akcji, FPP, science fiction, zagraj za darmo, FPS, sieciowe, strzelanki

Języki: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Portugalski brazylijski, Rosyjski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 9522 razy

Waga: 20GB

Ocena użytkowników: 4,5/5

Wymagania sprzętowe Quake Champions:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core 2 Quad 6600 2.4 GHz/AMD Phenom II X4-945 3.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GT 730/Radeon R7 240
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz/AMD FX-8320 3.5 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 770/Radeon R9 290
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10

Quake Champions to już piąta odsłona świetnie znanej serii gier wyprodukowanych przez id Software. Jest to kultowa odsłona popularnej strzelanki, która bardzo szybko zyskała uznanie graczy. Warto dodać, że jest ona nawiązaniem do trzeciej odsłony serii. Można więc powiedzieć, że twórcy cofnęli się nieco w przeszłość, ale tym samym zagwarantowali nam rozgrywkę w legendarnym stylu. Oczywiście nie brakuje tutaj również nowych elementów, które nieco urozmaicają akcję.

Pobierz Quake Champions download i weź udział w wieloosobowej strzelance. Emocje, jakie zapewnia taka zabawa znajdują się na najwyższym poziomie. Ciekawym jest to, że każda postać posiada specjalne cechy, które przydają się podczas rozgrywki. Jest to innowacja, gdyż personalizowanych zdolności nie było w poprzednich odsłonach. Trzeba zaznaczyć, że gra nie daje możliwości gry w pojedynkę. Do dyspozycji jest wyłącznie tryb multi player, gdyż takie było główne założenie twórców gry.

Quake Champions Download pełna wersja

Quake Champions steam Ściągnij Grę!

Znakomicie wszystkim znana sceneria zachęca do udziału w brutalnych pojedynkach. Walki toczą się na dość niewielkich arenach. Do dyspozycji mamy zarówno broń tradycyjną (m.in. wyrzutnie, strzelby), a także power-upy. Warto dodać, że nasze wyposażenie powiększa się z czasem. Zasady są takie same, jak w poprzednich odsłonach gry. Dostęp do nowych obiektów odblokowujemy wraz z postępem rozgrywki.

Ciekawym jest, że umiejętności sterowanej przez nas postaci pełnią kluczową rolę podczas walk. To właśnie one mogą dać nam szansę na przeżycie w najgroźniejszych momentach. Warto więc wykorzystać możliwości, który zostały nam zaoferowane przez twórców, tym bardziej, że pojawiły się one po raz pierwszy. Podobną grą jest Doom 4 do pobrania.

Co należy do specjalnych zdolności? Jest to m.in. ręczny teleporter, czy też tymczasowe widzenie przez ściany. Musimy jednak pamiętać, że same umiejętności dodatkowe nie wystarczą, aby wygrać walkę. Liczy się przede wszystkim obrana technika gry. Zdolności mogą jedynie być wsparciem podczas krytycznych momentów. Wydawcą gry jest znane studio Bethesda Softworks.

Na uwagę zasługuje również to, że podczas rozgrywki musimy przyswoić również wiele innych umiejętności np.odczytywania z map. Tylko dzięki temu możemy wspiąć się na wyższy poziom. Nie bez znaczenia jest również nasza spostrzegawczość, dzięki której możemy zdobyć przedmioty pozytywnie oddziałujące na zdrowie. Ściągnij Quake Champions free Download i wykaż się refleksem podczas spotkania z wrogiem. Na reakcję mamy zaledwie kilka sekund. Wszystko toczy się płynniej i szybciej, co jest jeszcze bardziej emocjonujące. Potyczki na arenie z pewnością na wiele godzin przykują miłośników serii przez ekrany komputera. Twórcy zadbali o to, aby akcja byłą wciągająca.

Jest to strzelanka w trybie sieciowym, co może nie spodobać się fanom trybu single player. Warto jednak dodać, że ta odsłona przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie klasykę bez zbędnych udoskonaleń. Jest to miła odmiana po wcześniejszych częściach gry. Można poczuć się niemal tak samo, jak kilkanaście lat temu, gdy premierę miała trzecia część Quake’a.

Quake Champions Pobierz pełna wersja PC

Quake Champions crack Pobierz Grę!

 • Do pobrania Quake Champions PC Pełna wersja
 • Skidrow PC Quake Champions za darmo Reloaded
 • Torrent Quake Champions Warez-bb PC
 • Chomikuj Quake Champions Download free

crack codex

Dodaj swój Komentarz