Quantum Break Download

Fińskie studio Remedy Entertainment po raz kolejny zabrało się do pracy, twórcy takich gier jak Alan Wake, Alan Wake’s American Nightmare oraz zwłaszcza dwóch pierwszych części Max Payne tym razem stworzyli Quantum Break. Jest to nowa, spektakularna gra akcji oglądana z perspektywy trzeciej osoby osadzona w niedalekiej przyszłości. W produkcji pierwsze skrzypce grają naukowcy, którzy w wyniku nieudanego eksperymentu zyskali zdolność manipulowania czasem, więc widać tu inspirację współczesnymi teoriami naukowymi. Manipulowanie czasem od dawien dawna jest tematem różnych książek S-F, filmów oraz gier. Jeśli chodzi o omawianą grę, cała historia została świetnie opowiedziana.Podróże w czasie cię fascynują? Pobierz Quantum Break download.

Quantum Break Download pełna wersja

Quantum Break pobierz Ściągnij Grę!

Ponieważ jest to produkcja ekskluzywna, w Quantum Break będziemy mogli zagrać jedynie na platformach firmy Microsoft, czyli na konsoli Xbox One oraz komputerach PC z system operacyjnym Windows 10. Grę na pecety można nabyć jedynie za pośrednictwem sklepu Windows Store.

W grze opowiedziana jest historia trójki naukowców: Jack Joyce, Beth Wilder oraz Paul Serene, którzy gdzieś w Stanach Zjednoczonych na uczelni U.S. Riverpoint prowadzą badania naukowe nad możliwościami podróżowania w czasie. Niestety (dla graczy może stety) jeden z eksperymentów kończy się niepowodzeniem, wokół dochodzi do masy anomali, potencjalnie jest to jedno z tych zdarzeń, które może doprowadzić do końca znanego nam świata. Na szczęście w nieszczęściu trójka wspomnianych wcześniej naukowców zyskuje nadzwyczajne moce manipulowania czasoprzestrzenią i o ile pierwsza dwójka za pomocą nowych mocy stara się uratować świat przed straszliwym końcem, pewny bliskiego końca Serene chce wykorzystać sytuację do własnych, nikczemnych celów. Pomóż im uratować świat i pobierz Quantum Break download.

Wydarzenia, w których bierzemy udział w trakcie gry są połączone ze sobą za pomocą scen filmowych przygotowanych w formie serialu, przy produkcji których brali udział żywi aktorzy. Wśród aktorów znajdziemy między innymi Shawn Ashmore (The Following, seria X-Men), Dominic Monaghan (Lost: Zagubieni, trylogia Władca Pierścieni) czy Aidan Gillen (Gra o Tron). Film jest skoncentrowany na antagoniście Paulu Serene. Taki podział narracji ma swoje dobre strony, w ten sposób możemy poznać historię z różnych punktów widzenia oraz jej różne wątki. Decyzje jakie podejmujemy w trakcie gry oraz oglądania filmu, zaważą na dalszych losach naszych bohaterów oraz ciągu dalszym historii. Możemy w ten sposób zyskać wrogów lub przyjaciół, więc możliwości jest dużo, a sama historia bardzo wciąga.

Quantum Break zwiastun

W trakcie rozgrywki, jako, że znaleźliśmy się w świecie dotkniętym czasoprzestrzenną katastrofą, napotykamy szereg niewytłumaczalnych anomalii. Na naszych oczach rozpadają się całe budynki tworząc nowe drogi. My sami poza strzelaniem wykorzystujemy nowo nabyte umiejętności takie jak tarcza ochronna, zmysł dzięki któremu poznajemy położenie ciekawych przedmiotów oraz naszych przeciwników, spowolnienie czasu czy czasowe bańki wewnątrz których czas zostaje zatrzymany. Każda ze zdolności potrzebuje po użyciu czasu na regenerację co wprowadza element taktyczny do rozgrywki, zaś samo ich używanie jest nieodłączną częścią gry. Musimy więc odpowiednio zaplanować kiedy użyjemy którejś z mocy. Jeśli chcesz manipulować czasem, przeżyć niesamowitą i uratować świat przed rozpadem pobierz Quantum Break download.

Quantum Break Pobierz i zainstaluj – CRACKED

Quantum Break download Pobierz Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *