QUBE 2 Download

QUBE 2

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch

Producent: Toxic Games


Wydawca: Toxic Games


Data premiery: 13 marzec 2018


Tryb gry: single player


Gatunek: Logiczne, FPP, science fiction, indie

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Chiński tradycyjny, Włoski

Pełna Wersja + Crack

Q.U.B.E. 2 Deluxe Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 7855 razy

Waga: 3.1 GB

Ocena użytkowników: 4,2/5

Wymagania sprzętowe Q.U.B.E. 2:

Minimalne:
 • Procesor: Quad Core 2.5 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 470 1280 MB / Radeon HD 6870 1 GB
 • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Quad Core 2.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 780 3 GB / Radeon R9 290X 4 GB
 • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Q.U.B.E. 2 to druga część wydanej w 2012 gry logicznej studia Toxic Games. Pierwsza odsłona tego tytułu była początkowo opracowywana jako projekt zaliczeniowy na studia, ale w ostateczności doczekała się dopracowania oraz wydania na platformie Steam z pomocą organizacji Indie Fund. QUBE 2 rozwija większość pomysłów znanych z pierwszej części gry. Zadaniem gracza ponownie jest wydostanie się ze specyficznego kompleksu pełnego zagadek, a otoczenie zbudowane zostało z sześcianów monochromatycznych. Data premiery PC 13 marzec 2018.

Q.U.B.E. 2 / QUBE 2 Download Pełna Wersja PC

QUBE 2 pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła

Na wzór rozwiniętej edycji Q.U.B.E. Director’s Cut wydanej w 2017 na PS4 oraz Xbox One, fabuła została znacznie rozwinięta. Gracz wciela się w brytyjską panią archeolog, Amelię Cross. Bohaterka budzi w się w miejscu zbudowanym z sześcianów, które najprawdopodobniej zlokalizowane jest na innej planecie. Celem zabawy jest rozwiązywanie nietypowych zagadek razem z towarzyszką, Emmą. Amelia musi nie tylko przetrwać w niecodziennym świecie, ale również odnaleźć drogę do domu. Jeżeli chcesz poznać niezwykłą historię obcego świata, pobierz za darmo Q.U.B.E. 2 Download i zbadaj szczegóły osobistych historii głównych bohaterek. Autorem scenariusza jest Benjamin Hill, znany z takich produkcji jak Ether One czy Duskers.

Mechanika i rozgrywka

QUBE 2 to rozgrywana z perspektywy pierwszej osoby gra logiczna. Pod wieloma względami tytuł przypomina i nawiązuje do cenioną oraz uwielbianą przez graczy serię Portal studia Valve. Zabawa polega na poruszaniu się po trójwymiarowym środowisku oraz rozwiązywaniu zagadek. Jeżeli jesteś miłośnikiem logicznych łamigłówek, ściągnij QUBE 2 free Download i sprawdź swoje umiejętności.

Zazwyczaj do pokonania przeszkód niezbędna jest znajomość zasad fizyki, jednak gracze mogą również manipulować otoczeniem z pomocą odpowiednich narzędzi. Podstawowym akcesorium jest specjalna rękawica, która pozwala na modyfikowanie poszczególnych sześcianów. W porównaniu do pierwszej odsłony gry, kontynuacja została nieco rozbudowana. Poziomy cechują się większym poziomem otwartości i są bardziej rozległe, a także zapewniają więcej możliwości i opcji graczom. Twórcy dołożyli wszelkich starań, aby gracze mogli korzystać z różnych rozwiązań podczas zabawy. Inną ciekawą grą logiczną jest The Lord of the Rings Living Card Game pobierz.

Kwestie techniczne

Gra QUBE 2 powstała w oparciu o silnik Unreal Engine 4, dzięki czemu oprawa graficzna charakteryzuje się bardzo dobrym poziomem. Szczególny nacisk położony został na zaimplementowanie efektownych systemów oświetlenia i cieniowania. Dzięki temu mimo specyficznego charakteru, środowisko gry prezentuje się wyjątkowo realistycznie. Jeżeli lubisz gry logiczne w nietypowym klimacie, pobierz grę Q.U.B.E. 2 i podziwiaj widoki przygotowane przez twórców.

Wysoki poziom realizmu zapewnia także zastosowany system fizyki obiektów, który okazuje się niezwykle istotny dla satysfakcjonującej rozgrywki. Dodatkową zaletą produkcji jest niezwykle klimatyczny soundtrack, przygotowany przez Davida Housdena. Kompozytor ten znany jest m.in. z Volume czy Thomas was Alone, a także może się pochwalić nominacją do BAFTA.

Q.U.B.E. 2 / QUBE 2 Pobierz grę na PC

QUBE 2 download Pobierz Grę!

 • Free Download QUBE 2 Crack Pebx
 • Pobierz Q.U.B.E. 2 Torrent Exsite
 • Chomikuj Q.U.B.E. 2 Free Download
 • SKIDROW QUBE 2 Pobierz za darmo

crack codex

Dodaj swój Komentarz