Raft gra do Pobrania

Platformy:  PC
Producent:
 

Redbeet Interactive


Wydawca:
 

Axolot Games


Data premiery:
 

23 maj 2018 (wczesny dostęp)


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Gatunek:  Symulacje, FPP, sandbox, survival, indie, kooperacja

Języki:  Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Koreański, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Szwedzki

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6358 razy

Waga: 3GB

Ocena użytkowników: 4,2/5

Wymagania sprzętowe Raft:

Minimalne:
 • Procesor: Dual Core 2.6 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560
 • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 2.6 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760
 • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10

Raft to gra symulacyjna z elementami survivalu. W tej produkcji przemieszczamy się po niebezpiecznych wodach na drewnianej tratwie. Oczywiście fabuła jest o wiele bardziej złożona. Za produkcję odpowiada studio Redbeet Interactive. Wydawcą jest Axolot Games. Opisywany tytuł został wydany wyłącznie na PC. Zabawa może toczyć się zarówno w trybie single, jak i multiplayer. Data premiery: 23 maja 2018 – wczesny dostęp na steam.

Dryfując po oceanie

Chcesz dowiedzieć się, co czuje rozbitek? Pobierz Raft Download i zrób wszystko, aby przetrwać w niesprzyjających warunkach. Oczywiście nie jest to łatwe zadanie. Nasz bohater budzi się na drewnianej tratwie, która dryfuje po oceanie. Czeka tutaj na nas wiele niebezpieczeństw. Wystarczy jeden niewłaściwy ruch, aby rozgrywka skończyła się tragicznie.

Naszym jedynym wyposażeniem jest plastikowy hak. Nie możemy więc poszczycić się rozbudowanym ekwipunkiem, który ułatwiłby dopłynięcie do bezpiecznego lądu. Jest to więc prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy lubią wyzwania. Warto wziąć pod uwagę, że tratwa jest w tym przypadku bazą oraz jedynym schronieniem.

Do przetrwania w niesprzyjających warunkach otoczenia potrzebujemy jedzenia oraz picia. Właśnie dlatego nie możemy zapomnieć o podstawowych potrzebach kierowanej przez nas postaci. Ponadto musimy dbać o stan tratwy. Jest ona narażona na uszkodzenia. Istotne jest również to, aby ją rozbudowywać.

Raft Download PC

Raft PC FPP
Zainstaluj Grę! Wzmocnienie tratwy wymaga zdobycia surowców, czy też narzędzi. Pamiętajmy, że nawet niewielka modernizacja znacząco zwiększa jej możliwości. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że uda nam się osiągnąć wyznaczony cel. Musimy cali i zdrowi dotrzeć do stałego lądu.

Obserwacja wody

Darmowe gry takie jak RAFT wymagają od nas sporej uwagi. Istotne jest to, aby stale obserwować wodę wokół nas. W niemal każdym momencie mogą pojawić się tutaj przedmioty, które są nam niezbędne do egzystencji. Oczywiście część z nich to zwykle śmiecie, których nie możemy wykorzystać. Ważne jest więc to, aby sprawnie wyłowić pożywienie, czy też inne elementy.

Część obiektów czeka na nas na dnie oceanu. Jeśli chcemy je zdobyć, to musimy zanurkować. Pamiętajmy, że wymaga to sporej odwagi. Nie zapominajmy, że nasz bohater może stracić życie. Na specjalną uwagę zasługują również wszelkie wysepki, które napotkamy podczas dryfowania. Nie nadają się one do zamieszkania, jednak możemy znaleźć tutaj wiele praktycznych przedmiotów.

Odwiedzając wysepki w grze sandbox powinniśmy wyostrzyć zmysły. Najprawdopodobniej nie trafi w to samo miejsce drugi raz, a więc warto wykorzystać jego potencjał. Twórcy zadbali o to, aby zabawa nie była z byt monotonna. Z czasem w nasze ręce będą trafiać coraz bardziej zaawansowane narzędzia, które możemy wykorzystać na wiele różnych sposobów.

Uwaga na drapieżników

Kierowany przez nas bohater nie może czuć się bezpiecznie. Mogłoby się wydawać, że zagrożenie stanowią jedynie żywioły. Nic bardziej mylnego. Nie należy zapominać o podwodnych drapieżnikach, które będą próbowały zaatakować rozbitka. Dla nich jesteśmy jedynie łatwym kąskiem. Właśnie dlatego należy zachować czujność.

Nigdy nie wiadomo, kiedy na naszej drodze staną krwiożercze rekiny, które będą próbować nas pożreć. Na szczęście nie jesteśmy całkowicie bezbronni. Z czasem nasze wyposażenie zostanie rozbudowane. Zgromadzone surowce możemy zastosować do produkcji broni. Z pewnością będzie ona niezastąpiona podczas starcia z bezwzględnymi potworami.

Na uwagę zasługuje fakt, że z czasem będziemy mogli stworzyć własne uprawy, a tym samym zdobycie jedzenia stanie się łatwiejsze. Woda w oceanie nie może być spożywana. Musimy wykazać się sporą zręcznością podczas łapania wody deszczowej. Oprócz tego warto jest zbudować sobie łóżko, czy też inne udogodnienia.

Prosta grafika w RAFT

Opisywana produkcja z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie prostą, a zarazem przyjemną dla oka grafikę. Z pewnością nie jest ona zbyt realistyczna, jednak nie wpływa to negatywnie na odczucia towarzyszące podczas rozgrywki. Przemierzane przez nas lokacje zostały estetycznie wykończone.

Warto wspomnieć, że otoczenie obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. System rozbudowy tratwy, czy też produkcji przedmiotów nie jest przesadnie rozbudowany. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie, a więc nie potrzebujemy do tego specjalnych umiejętności.

Omawiana gra FPP cieszy się dużą popularnością wśród tych, którzy lubią wytwarzać “coś z niczego”. To doskonała opcja dla tych, którzy chcą sprawdzić się w ekstremalnych warunkach. Początkowo dysponujemy jedynie hakiem. Do celu możemy dotrzeć na zmodernizowanej łajbie, która będzie bogato wyposażona. Oficjalna strona gry: https://www.raft-game.com/.

Raft Pełna wersja gry

Raft PC Download
Ściągnij Grę!

 • pebx Raft demo torrent
 • chomikuj Raft za darmo
 • codex Raft PC Download

crack

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *