Ready or Not Download

Czujesz, że jesteś znakomitym strzelcem i refleksem przypominasz najlepszych zawodowców świata? Jeśli tak, koniecznie powinieneś zainteresować się taktyczną strzelanką FPP nastawioną na realizowanie szybkich i starannie skoordynowanych działań. Sprawdź się w najnowszym FPSie studia Void Interactive, pobierz grę Ready or Not download i zapanuj nad ogarniętymi chaosem Stanami Zjednoczonymi. Data premiery: 2020 na Microsoft Windows PC.

Ready or Not PC Download pełna wersja

Ready or Not pobierz
Ściągnij Grę!

Ready or not na PC to nastawiona na wieloosobowe starcia strzelanka, której akcja toczy się we współczesnych Stanach Zjednoczonych. Kraj ten ogarnął chaos, który spowodowany był znacznym zwiększeniem się różnic między klasami społecznymi. Problem był na tyle silny, że skoordynowane działania ruchu oporu doprowadziły do poważnego zagrożenia państwa i wielu niewinnych ludzi. Gracz wciela się w członka jednej z najbardziej znanych jednostek policyjnych na świecie – SWAT. Tylko oni są w stanie bezpiecznie uratować zakładników i przeprowadzać nawet najbardziej skomplikowane operacje taktyczne. Spróbuj swoich sił także w trybie kooperacyjnym gdzie znajdziemy również elementy symulacyjne.

Produkcja ta wyróżnia się ogromnym nastawieniem na taktykę. Przed każdą misją gracz wchodzi w bardzo rozbudowaną fazę planowania. Dzięki niej może poznać lokację, do której się uda oraz wykonać dodatkowe czynności, które pomogą mu przeprowadzić akcję. Można na przykład wyłączyć zasilanie w budynku, zablokować drogi ucieczki terrorystów oraz stworzyć nowe wejścia do niedostępnych w normalny sposób pomieszczeń. W tym momencie gracz również decyduje o wyposażeniu, które ze sobą zabierze. Jest to ważne, gdyż odpowiedni sprzęt może znacznie ułatwić całą operację.

Każda misja odbywa się w towarzystwie siedmiu innych żołnierzy jednostki specjalnej. W trybie jednoosobowym członkami oddziału steruje zaawansowana sztuczna inteligencja. Jej poziom stoi na bardzo wysokim poziomie, gdyż wiernie odwzorowuje zachowania prawdziwego człowieka w sytuacjach kryzysowych – zawodowi żołnierze będą dobrze wykorzystywać otoczenie, podobnie jak terroryści, zaś przerażeni zakładnicy będą starali się uciec, kierowani paniką spowodowaną wymianą ognia. Jeśli chcesz przekonać się, jak niesamowicie realistycznie zachowuje się sztuczna inteligencja w tej grze, pobierz Ready or Not download i wkrocz w świat prawdziwych zawodowców i przestępców.

Warty uwagi jest tutaj naprawdę duży wybór wyposażenia, począwszy od wielu rodzajów broni palnej różnego typu, aż po tarany, tarcze i granaty. Dużo broni można dodatkowo modyfikować, dostosowując ją pod własne preferencje lub na potrzeby danej misji. Swobodę dodatkowo zwiększa duża mobilność sterowanej postaci, która może kryć się za niskimi osłonami, wyglądać zza nich i dostosowywać swoją prędkość poruszania się.

Gra charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem realizmu, począwszy od zachowania postaci niezależnych, przez idealne odwzorowanie każdego elementu ekwipunku. Na pochwałę zasługuje bardzo ładna oprawa graficzna, która jest zasługą wykorzystania silnika Unreal Engine 4 znanego już z takich produkcji jak Fortnite. Jeśli chcesz zagrać w grę, która pozwoli ci zanurzyć się w niezwykle realistyczne konflikty zbrojne, pobierz Ready or Not download i zostań prawdziwym członkiem oddziału SWAT.

Ready or Not Pobierz pełna wersja

Ready or Not Download
Ściągnij Grę!

  • Pobierz Ready or Not Torrent Pebx
  • Free Download Ready or Not Crack Chomikuj
  • Exsite Ready or Not Pobierz za darmo
  • Skidrow Ready or Not steam Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *