ReCore Download

Platformy: PC, XONE
Producent:

Comcept


Wydawca:

Xbox Game Studios / Microsoft Studios


Data premiery:

13 wrzesień 2016


Tryb gry:

single player


Gatunek: Przygodowe, TPP, science fiction, postapokalipsa, TPS, przygodowe gry akcji, Xbox Play Anywhere

Języki: polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5134 razy

Waga: 43.71 GB

Ocena użytkowników: 4.2/5

Wymagania sprzętowe ReCore :

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5 4460 2.70 GHz/AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660/Radeon R7
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 4690 3.9 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970/Radeon R9
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Masz ochotę przekonać się, jak to jest być jednym z ostatnich przedstawicieli rodzaju ludzkiego i przemierzyć pustynię w towarzystwie robota Macka walcząc z robotami? Pobierz ReCore Download. To gra przygodowa osadzona w realiach science fiction. Gra jest bardzo ciekawa – możemy przenosić rdzeń Macka do korpusu innych robotów, dzięki temu będzie on przejmował nowe zdolności.

ReCore Download pełna wersja

ReCore pobierz grę Ściągnij Grę!

Gra science fiction stworzona z myślą o Xbox One

Gra ReCore została stworzona z myślą o platformie Xbox One przez studio Comcept we współpracy z Armature Studio. Pierwotnie grą ReCore mogli się cieszyć jedynie posiadacze Xboxa, obecnie dostępna jest już wersja na PC, która jest kompatybilna z systemem Windows 10. Co ciekawe, gra ReCore jest jedną z pierwszych gier, które dostępne są w wersji XBox Play Anywhere – oznacza to, że płacąc raz, otrzymujemy obydwie wersje, zarówno na konsolę, jak i na PC. Jeżeli więc lubisz klimat science fiction, pobierz ReCore download bez względu na to, czy masz Xboxa, czy tylko zwykły komputer.

Fabuła gry

Gra rozgrywa się w świecie postapokaliptycznym. Przedstawiona tu wizja końca ludzkości jest dość ponura. Wcielamy się w dziewczynę o nazwisku Joule Adams, jedną z ostatnich przedstawicielek ludzi. Po kataklizmie, jaki spotkał Ziemię, zostaje ona wysłana na odległą planetę Far Eden w celu jej kolonizacji. Bohaterka po pewnym czasie obudzi się ze śpiączki i odkryje, że nie wszystko poszło zgodnie z planem. Planetę, którą ludzie zamierzali skolonizować, przejęła frakcja wrogo nastawionych robotów. Ich celem będzie całkowite wyeliminowanie ludzkości. Wyjątek to bardzo sympatyczny robot imieniem Mack, który będzie towarzyszył naszej bohaterce, walcząc po jej stronie. Obydwoje bohaterów będzie miało za zadanie pokonanie robotów, przywrócenie dawnych porządków i znalezienie sposobu na to, by ludzkość przetrwała… Od Ciebie zależy, czy to się uda.

Mechanika gry

Gra będzie polegała przede wszystkim na eksploracji świata – planety Far Eden, składającej się głównie z ogromnych pustynnych terenów. Będziemy przemierzać te tereny, poszukując ukrytych skarbów i zasobów, które mogą być przydatne do przetrwania. Będziemy próbowali również zawierać sojusze i musieli walczyć z wrogo nastawionymi robotami. Spotkamy na swojej drodze zarówno łatwych do pokonania przeciwników – niewielkie roboty, z którymi szybko sobie poradzimy – jak i potężnych bossów, którzy mogą nam poważnie zagrozić.

Gra z pewnością nie jest nudna – to dzięki możliwości wykorzystania do własnych celów potencjału napotkanych robotów. Każdy z nich dysponuje osobnym rdzeniem świadomości, który możemy oddzielić od korpusu i przenieść do innej maszyny, wykorzystując jej możliwości. To bardzo istotne, gdyż na swojej drodze spotkamy także nieliczne przyjazne nam maszyny, które będą chciały nam pomóc. Każda z nich ma inne możliwości, jedne sprawdzają się lepiej w walce, inne podczas wspinaczki czy ucieczki. Co ważne, roboty te nie są istotami bezmyślnymi, posiadają rozwiniętą świadomość i potrafią się uczyć.

To wyróżnia grę ReCore spośród wielu innych podobnych gier o robotach. Jeśli masz ochotę na tego typu inteligentną rozgrywkę, pobierz Recore download. Cechuje się ona w dodatku bardzo atrakcyjną szatą graficzną. Na szczególną uwagę zasługują dopracowane burze piaskowe – nie stanowią one jedynie atrakcji wizualnej, a powodują, że każdorazowo znacząco zmienia się wygląd świata, w którym się poruszamy. To wszystko sprawia, że rozgrywka jest ciekawa i intrygująca.

ReCore Pobierz i zainstaluj

ReCore download Pobierz Grę!

 • Pobierz ReCore Torrent Crack
 • Exsite ReCore Free Download
 • Pebx ReCore Pobierz za darmo
 • Pełna Wersja ReCore Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.