Red Dead Redemption 2 Pobierz na PC za darmo!

Pobierz Red Dead Redemption 2 to przygodowa gra akcji opracowana i wydana przez Rockstar Games. Została wydana na PlayStation 4, Xbox One i PC. Gra jest trzecią pozycją w serii Red Dead i stanowi prequel 2010 Red Dead Redemption . Akcja gry rozgrywa się w 1899 roku w fikcyjnym przedstawieniu Zachodnich, Środkowo-Zachodnich i Południowych Stanów Zjednoczonych.

RDR2 / Red Dead Redemption 2 Download – Pełna Wersja PC

Red Dead Redemption 2 Pobierz grę( Pobierz Grę na PC!

Fabuła gry

Artur musi poradzić sobie z upadkiem Dzikiego Zachodu próbując pokonać swoją konkurencję. Historia opowiada także o członku gangu Johnie Marstonie, bohaterze Red Dead Redemption. Gra jest prezentowana zarówno z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby, a gracz może swobodnie wędrować po interaktywnym otwartym świecie. Elementy rozgrywki obejmują strzelaniny, napady, polowania, jazdę konną, interakcje z postaciami oraz czyny moralne.

Pobierz Red Dead Redemption 2 i zrób wszystko, aby pokonać przecinków. System nagród podobny do systemu „poszukiwanego” z franczyzy Grand Theft Auto reguluje reakcję organów ścigania i łowców nagród na przestępstwa popełnione przez gracza.

Gracz może angażować się w walkę z wrogami za pomocą ataków w zwarciu, broni palnej lub materiałów wybuchowych. Walka została udoskonalona w stosunku do poprzednika gry, a nowa, znacząca mechanika polega na podwójnym posługiwaniu się i umiejętności używania łuku.

O co chodzi w grze RDR2?

Niewykorzystana kraina Red Dead Redemption 2 stanowi największą część świata gry i oferuje różnorodne krajobrazy z okazjonalnymi podróżnikami, bandytami i dziką przyrodą. W grze występują osiedla miejskie. Gracz musi trenować lub oswajać dzikiego konia, aby z niego korzystać. Gracz może przejąć nadjeżdżający pociąg lub dyliżans, grożąc kierowcy lub pasażerom, a następnie obrabować jego zawartość lub pasażerów. Opcja ta jest naprawdę ciekawa.

Download Red Dead Redemption 2 i zrób wszystko, aby Twój bohater przeżył jak najdłużej. Gracz może także być świadkiem losowych wydarzeń związanych z eksploracją świata gry lub brać w nich udział. Należą do nich zasadzki, przestępstwa popełnione przez innych ludzi, prośby o pomoc, strzelaniny, publiczne egzekucje i ataki na zwierzęta. Na przykład, gdy Arthur eksploruje Dziki Zachód, może znaleźć konkretnych ludzi w niebezpieczeństwie. Jeśli zdecyduje się im pomóc, będą wdzięczni i mogą wynagrodzić Artura.

Gracz może również brać udział w działaniach pobocznych. Działania te obejmują drobne zadania z towarzyszami i nieznajomymi, pojedynki, polowanie na nagrody, poszukiwanie skarbów lub innych przedmiotów kolekcjonerskich na mapie, takich jak rzeźby w skale.

Jak polować na zwierzęta?

Polowanie na zwierzęta również odgrywa ważną rolę w grze. Podczas polowania gracze muszą wziąć pod uwagę kilka czynników, w tym wybór broni i rozmieszczenie strzałów, które wpływają na jakość mięsa i skórki, a następnie handlowcy są gotowi zapłacić. Gracze mogą od razu skórować zwierzę lub nosić zwłoki, które z czasem gniją.

Gra koncentruje się głównie na wyborze gracza do fabuły i misji. Niektóre momenty w historii dadzą graczom możliwość zaakceptowania lub odrzucenia dodatkowych misji i lekkiego ukształtowania fabuły wokół ich wyborów. Gracz może komunikować się z dowolnym NPC w dynamiczny sposób nowy w serii. Artur może wybierać różne drzewa dialogu z postaciami niezależnymi, takie jak prowadzenie przyjaznej rozmowy lub obrażanie ich.

Red Dead Redemption 2 przywraca system Honoru ze swojego poprzednika, mierząc, jak działania Artura są postrzegane pod względem moralnym. Moralnie pozytywne wybory i czyny, takie jak pomaganie nieznajomym, przestrzeganie prawa i oszczędzanie przeciwników w pojedynku, zwiększą Honor gracza. Jednak negatywne czyny, takie jak kradzież i wyrządzenie krzywdy niewinnym nie są zbyt dobrze postrzegane.

Postać w grze Red Dead Redemption II

Utrzymanie Artura jest ważne, ponieważ może on podlegać warunkom, które wpływają na jego zdrowie i atrybuty wytrzymałości. Na przykład noszenie cieplejszych ubrań oznacza, że ​​unika zamarzania w zimnym otoczeniu, ale noszenie ich w gorącym otoczeniu spowoduje, że będzie się pocił. Zamrożenie lub przegrzanie spowoduje szybkie wyczerpanie rdzeni Artura.

Darmowe gry dają naprawdę wiele możliwości. Kiedy Arthur używa określonego rodzaju broni przez długi czas, staje się bardziej doświadczony z nią, co poprawia obsługę broni, zmniejsza odrzut i zwiększa szybkość przeładowywania. Strzelaniny są niezbędną mechaniką w grze. Gracz może kryć się, celować w dowolną osobę lub zwierzę.

Świat w grze

Świat Red Dead Redemption 2 przedstawia pięć fikcyjnych stanów USA. Stany New Hanover, Ambarino i Lemoyne są nowe w serii i znajdują się na północy i wschodu świata RDR2, podczas gdy stany New Austin i West Elizabeth powracają z Red Dead Redemption.

Stany koncentrują się na rzekach San Luis i Lannahechee oraz na brzegu jeziora Flat Iron. Ambarino jest górską pustynią, a największą osadą jest rezerwat indiański; New Hanover to szeroka dolina, która stała się centrum przemysłu; a Lemoyne składa się z bayous i plantacji przypominających Luizjanę. Części New Austin i West Elizabeth zostały przeprojektowane, aby odzwierciedlić wcześniejszy okres.

Red Dead Redemption 2 Pobierz na komputer PC

Red Dead Redemption 2 Download free Download Free!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: Nvidia GeForce GTX 770 2GB VRAM / AMD Radeon R9 280 3GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 150 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 – Service Pack 1
 

  • Pełna wersja Red Dead Redemption 2 Torrent Pebx
  • Pobierz za darmo RDR2 Crack Chomikuj
  • Exsite Red Dead Redemption II free Download
  • CODEX RDR2 Pobierz darmową grę PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *