GTA 5 Pobierz

Grand Theft Auto V, to kolejna odsłona popularnej gry gangsterskiej, stworzonej przez dobrze wszystkim znane studio Rockstar North. W jej już piątej części, fabuła przeniesie nas tym razem do Kalifornii, która w grze nosi nazwę San Andreas. Twórcy gry po raz kolejny sparodiowali otaczającą nas rzeczywistość, tworząc prześmiewczą wersję jej samej. Składa się ona z dobrze wszystkim znanych zachowań i ideologii, które w GTA mają oryginalną i niezapomnianą formę. W nowej odsłonie gry, Rockstar North postanowiło zadbać o rozbudowę istniejącego świata, tworząc jego niezwykle złożoną i ironiczną wersję. Producentem oraz wydawcą jest Rockstar Games. Data premiery PC 14 kwiecień 2015. Platformy PC, PS4, XONE, PS3, X360.

GTA 5 Pobierz grę w Pełnej Wersji PC

Grand Theft Auto V Download

GTA 5 Download Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Fabuła GTA 5 rozpoczyna się w Los Santos. To właśnie w tym mieście, trójka niezwykłych bohaterów pędzi swój niebezpieczny i ryzykowny żywot. Życie głównego bohatera Michaela, jest mimo to dosyć nudne. Zmienia się ono diametralnie w momencie, gdy nakrywa on swoją żonę z innym mężczyzną. W odwecie niszczy on budynek, będący własnością lokalnego barona narkotykowego. Chcąc nie chcąc, nasz główny bohater musi z powrotem wejść na złą ścieżkę, rozpoczynając ją od napadu na sklep z biżuterią.

W międzyczasie, dołącza do niego grupa dwóch innych mężczyzn. Pierwszym z nich jest jego dawny wspólnik, Trevor Philips. Drugim jest Franklin, który jest bliżej nieznaną postacią z tamtejszego getta. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do tej niezwykłej „paczki”, pobierz za darmo Grand Theft Auto V Download i przekonaj się, jak niezwykle życie Cię czeka.

Mechanika gry

Poza misjami fabularnymi, w których każda z postaci ma swoją, odrębną rolę, w Grand Theft Auto V możemy grać każdą z nich z osobna. Naszym zadaniem, jest wykonywanie różnych, zwykle szemranych zleceń, w ramach których napadamy na różne osoby. Zanim zdecydujemy się na jego zrealizowanie, musimy wcześniej wykonać kilka innych, drobniejszych zadań. Będą one nam bardzo potrzebne, zwłaszcza ze względu na uzyskane w ten sposób doświadczenie. Ich znaczenie w grze również jest bardzo duże, ze względu na fakt, iż to dzięki nim poznajemy przeszłość każdego z członków grupy. Ta z kolei jest bardzo ciekawa i z pewnością warto ją poznać.

Interfejs rozgrywki

Pomimo dość oryginalnej nazwy, lokalizacja gry nie jest przypadkowa. Los Santos to tak naprawdę kopia Los Angeles, która została wykonana na podstawie aż 250 tysięcy autentycznych zdjęć. Co ciekawe, gra nie przenosi nas wyłącznie do centrum miasta. Wraz z naszymi bohaterami, odwiedzimy również tereny podmiejskie. Na szczęście tak dużej lokalizacji nie musimy zwiedzać sami. Mamy do dyspozycji szereg pojazdów, które zostały podzielone na kilka ciekawych kategorii, takich jak auta osobowe, ciężarowe itd. Opcjonalnie możemy też płynąć batyskafem i latać samolotem, aczkolwiek takich form spędzania wolnego czasu, nie będzie zbyt dużo w GTA V. Realizacja poszczególnych zadań będzie nagradzana odpowiednią sumą pieniędzy, która pozwoli nam na skorzystanie z większej liczby rozszerzeń. Jeśli i Ty chcesz sprawdzić, jak to jest żyć „na bogato” w GTA, ściągnij Grand Theft Auto V free Download i zarabiaj, choć w nie do końca legalny sposób.

Tryby gry

Rozgrywka w Grand Theft Auto V, opiera się na dwóch podstawowych trybach. Pierwszym z nich jest tryb pojedynczy, którego istotną część stanowi kampania fabularna. W czasie jej trwania, skupiamy się na przemierzaniu miasta i szukaniu różnych artefaktów. Zupełnie inną odmianą GTA V jest tryb online, nazwany – jak łatwo się domyślić – Grand Theft Auto Online. Nie ma w nim żadnej, z góry przewidzianej historii. Całość zadań opiera się wyłącznie na typowym sandboksie, w którym wszystko jest możliwe.

Wymagania sprzętowe

  • Procesor – Intel Core i5-3470 3.2 GHz/AMD X8 FX-8350 4.0 GHz,
  • Pamięć operacyjna – 8 GB RAM,
  • Karta grafiki 2 GB Geforce GTX 660 GT/Radeon HD 7870 lub lepsza, – Wolne miejsce na dysku – 65 GB HDD,
  • System operacyjny – Windows 7(SP1)/8/8.1 64-bit

GTA 5 Download za darmo

Grand Theft Auto V Pobierz

GTA V Pobierz Pobierz Grę!

  • Free Download Grand Theft Auto V Cracked Chomikuj
  • Pobierz Grand Theft Auto 5 Torrent Pebx
  • SKIDROW GTA 5 Free Download
  • CODEX Grand Theft Auto V Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *