Reset Download

Platformy:  PC
Producent:
 

Theory Interactive


Wydawca:
 

Theory Interactive


Data premiery:
 

2021


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Logiczne, FPP, science fiction, elementy przygodowe, elementy zręcznościowe, indie, podróże w czasie

Języki:  polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5529 razy

Waga: 10GB

Ocena użytkowników: 3.9/5

Wymagania sprzętowe Reset:

Minimalne: none

Ostatnimi czasy dużą popularność zyskują gry logiczne, które wymagają od gracza nie tylko refleksu i zręcznych palców, ale wygimnastykowanego umysłu. Twórcy zauważyli tę tendencję, dlatego tworzą wciąż kolejne gry o takim charakterze. Jednocześnie zachowują wysoki poziom wizualny oraz fabularny.

Reset Download pełna wersja

Reset pobierz grę Ściągnij Grę!

Gra Reset to imponujące dzieło studia Theory Interactive. Jest to wysokiej klasy oraz zapierająca dech w piersiach wizualna gra logiczno-zręcznościowa. O czym jest? Jej głównym tematem jest manipulowaniu czasoprzestrzenią. Brzmi ciekawie? Pobierz Reset download i sprawdź, czy masz równie giętki umysł, jak palce. Ciekawym niezmiernie rozwiązaniem jest to, że gracz może tworzyć swoje własne kopie z przeszłości. W ten sposób może pomóc sam sobie w rozwiązywaniu poszczególnych zagadek. Zwracającą uwagę grafikę stworzyło raptem dwuosobowe studio. Ich dziełem jest właśnie świetnie wykreowana grafika.

W Reset można grać jedna osoba. Jest to pierwszoosobowa gra logiczna, którą charakteryzuje tak zwany „solowy tryb kooperacji”. Finowie stworzyli tę grę, która podbija kolejne serca graczy, dla których logiczne myślenie jest równie ważne, co zręczne palce i szybkie poruszanie się po klawiaturze lub po pilocie od playstation. Studio Theory Interactive zostało założone przez dwóch byłych pracowników firmy Futuremark, która znana jest z benchmarków 3DMark oraz strzelanki „Shattered Horizon”.

W Reset zostajemy przeniesieni do świata dalekiej przyszłości. Tutaj naprawdę zaawansowane technologie pozwalają na fanastyczne rzeczy. Jako bohaterowie tejże gry zostajemy obdarzeni niezwykłą mocą. Naszymi palcami zaginamy czasoprzestrzeń! W ten sposób tworzymy „kopie” siebie z naszej przeszłości. Naszym jednak głównym celem jest rozwiązywanie wielu wymagających często zagadek logicznych. Kopie nam w tym pomagają. Czasami są one bardzo trudne i zajmują nam wiele czasu, ale po ich rozwiązaniu czujemy wielką satysfakcję. W tych zagadkach logicznych nie liczy się jednak tylko intelekt, ale i wysoka zręczność. Dzieje się tak, ponieważ niektóre działania trzeba zsynchronizować w czasie. Czujesz się na siłach? Pobierz więc Reset download i to udowodnij!

Fińskie studio Theory Interective stworzyło jednocześnie linearną fabułę, która zostaje nam przedstawiana po kawałku – za pomocą różnych środków, w tym widowiskowych i filmowych scenek. Poszczególne zagadki logiczne, które możemy w dowolnej kolejności rozwiązywać, są właściwie tylko dodatkiem do powyższej historii. Jeśli jednak nie rozwiążemy zagadek, nie dowiemy się kolejnych szczegółów dotyczących wykreowanego przez Theory Interective uniwersum. Jesteś ciekawy jakaż to fabuła? Pobierz Reset download i sprawdź, co chcieli nam przekazać twórcy tej gry logicznej. Coś zabawnego, wstrząsającą prawdę, a może to głęboka refleksja o świecie? Dużą zaletą tej gry jest oprawa wizualna oraz muzyka. Studio miało mały budżet, ale potrafiło stworzyć fantastyczną grafikę, która zapada na długo w pamięć. W tym momencie zastanawiamy się, jak to możliwe, że ktoś za małe pieniądze mógł stworzyć arcydzieło, a inne studio, mając duże środki, tego nie potrafi? To kwestia chyba talentu grafików, którymi nie każde studio może się zawsze pochwalić.

Reset Pobierz gre logiczna na PC

gra Reset download Pobierz Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *