Resident Evil 2 Remake Download

Wydana na platformę Windows PC gra Resident Evil 2: Remake to odświeżona i dostosowana do współczesnych wymagań sprzętowych. Rozgrywka stanowi pełnoprawny remake, stworzony od podstaw, jednak zachowujący klimat i fabułę, a także nieco zmienioną mechanikę pierwowzoru. Chcesz zagrać w kultową grę w nowoczesnym wydaniu? Pobierz Resident Evil 2: Remake download i ciesz się godzinami wspaniałej rozrywki. Data premiery gry 25 styczeń 2019.

Resident Evil 2 Remake Download pełna wersja

Resident Evil 2 Remake pobierz Ściągnij Grę!

Studio produkcyjne

Wydawcą, ale również producentem pierwowzoru, gry Resident Evil 2 z 1998 roku, jest firma Capcom. Projekt odświeżenia kultowej rozgrywki powierzono studio deweloperskie Capcomu: R&D Division 1. Yoshiaki Hirabayashi, który odpowiadał za przygotowanie Resident Evil 2: Remake pracował wcześniej również nad innym projektem odświeżenia serii Resident Evil. Była to gra Resident Evil HD, wydana na początku 2015 roku. Resident Evil 2 oryginalnie wyszła na platformę PlayStation, a dopiero w późniejszym czasie została skonwertowana także do wersji na komputery PC, a także konsole Dreamcast, Nintendo 64 i GameCube. Natomiast remake dostępny będzie póki co wyłącznie na platformę Windows PC.

Fabuła rozgrywki

Ze względu na to, że Resident Evil 2: Remake aspiruje do tego, aby być odświeżoną i ulepszoną wersją swojego pierwowzoru, fabuła obu rozgrywek dokładnie się pokrywa. Wydarzenia, w jakich bierze udział gracz, rozgrywają się kilka miesięcy po tym, co działo się w pierwszej części klasyka. Miasteczko Raccoon City, po okresie względnego spokoju, ponownie staje się areną krwawych wydarzeń. Pozostali przy życiu mieszkańcy w wyniku nawrotu epidemii zaczynają zmieniać się w krwiożercze zombie. Spróbuj swoich sił w walce z nieumarłymi. Już dziś pobierz za darmo Resident Evil 2 Download i przekonaj się czy właśnie Tobie uda się przetrwać apokalipsę zombie.

W czasie, gdy w Raccoon City wybucha druga fala epidemii, do miasteczka przybywa Leon S. Kennedy, początkujący policjant oraz młoda kobieta, Claire Redfield. Zamierza ona odnaleźć w tym niebezpiecznym miejscu swojego zaginionego brata. Wspólnie stawiają czoła pierwszej fali krwiożerczych potworów, które kiedyś były ludźmi. Później jednak, w wyniku przypadku, rozdzielają się, a gracz śledzi wydarzenia z dwóch niezależnych perspektyw. Podejmowane decyzje mają bezpośredni wpływ na rozgrywające się wydarzenia, cała fabuła jednak skupiona jest wokół tego, co dzieje się w Raccoon City. Podobnie dzieje się z napotykanymi w trakcie rozgrywki postaciami.

Zmiany techniczne w grze

Wspomniany wcześniej Resident Evil HD był jedynie mocno poprawioną wersją pierwowzoru. Natomiast gra Resident Evil 2 to rozgrywka stworzona od podstaw, dopasowana do wymagań nowoczesnego oprogramowania i sprzętu. Chcesz się przekonać jak zmieniła się Twoja ulubiona gra? Ściągnij Resident Evil 2: Remake free Download i przekonaj się sam. Nowa wersja stworzonego blisko dwie dekady temu Resident Evil 2 to dostosowana do współczesności jakość rozgrywki. Jednocześnie zachowuje oryginalną fabułę oraz mechanikę gry.

Resident Evil 2: Remake Pobierz pełna wersja

Resident Evil 2 download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-4460 lub AMD FX-6300
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R7 260x z 2GB Video RAM
  • Miejsce na dysku: 26 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

  • Do pobrania Resident Evil 2 Remake PC Pełna wersja
  • Skidrow PC Resident Evil 2 za darmo Reloaded
  • Torrent Biohazard RE:2 Warez-bb PC
  • Chomikuj Resident Evil 2: Remake Download free

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *