Resident Evil 6 Download

Platformy: PC, PS3, X360, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Capcom / QLOC


Wydawca:

Capcom


Wydawca PL:

Cenega S.A.


Data premiery:

22 marca 2013


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-8

Gatunek: Akcji, TPP, survival horror, zombie, TPS, przygodowe gry akcji

Języki: polski, angielski, francuski, niemiecki, włoski, portugalski brazylijski, hiszpański, rosyjski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5333 razy

Waga: 14.92GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Resident Evil 6:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Quad Core 2.7 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM lub 4 GB RAM - Vista/7
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560
  • Miejsce na dysku: 16 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP(SP3)/Vista/7/8

Resident Evil 6 to najnowsza część niezwykle popularnej serii przygodowych gier akcji, które prezentowane są w konwencji survival horroru. Za produkcję tytułu nie jest odpowiedzialny ojciec poprzednich odsłon cyklu, czyli Jun Tekuchu. W grze pojawiają się jednak postaci znane z poprzednich części cyklu rozwijanego przez firmę Capcom, czyli Chris Redfield i Len Kennedy. W szóstej odsłonie cyklu decydują się oni połączyć swoje siły w obliczu nowego zagrożenia.

Resident Evil 6 Download pełna wersja

Resident Evil 6 pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła w grze Resident Evil 6

Historia przedstawione w Resident Evil 6 ignoruje wydarzenia z dwóch poprzednich odsłon serii, dlatego w fabule znów duży udział mają zombie i tajemniczy wirus. Główny wątek kręci wokół globalnego zagrożenia atakami bioterrorystycznymi. Gracz uczestniczy w kampanii pokazujących losy trójki bohaterów, dlatego już teraz pobierz Resident Evil 6 Download i poznaj ich historię. Wątek Leona Kennedy’ego rozgrywa się w USA, podczas śledztwa na temat epidemii na terenie Tall Oaks. Tymczasem Chris Redford poszukuje tajemniczej kobiety, która winna jest śmierci wielu ludzi z jego oddziału. Gracz poznaje również losy najemnika Jake’a Mullera, który jest synem głównego antagonisty znanego z poprzednich części serii Resident Evil, czyli Alberta Weskera.Kochasz serię gier? Zobacz kolejną Resident Evil VII Biohazard i poczuj dreszczyk emocji.

Rozgrywka w grze Resident Evil 6

W grze znajdują się trze główne kampanie, poświęcone poszczególnym bohaterom. Aby poznać rozgrywkę z różnej perspektywy, pełna wersja Resident Evil 6 pobierz i zobacz, jak charakter gry zmienia się w zależności od wybranej historii. Przykładowo, kiedy gracz wciela się w Leona, środek ciężkości przesunięty zostanie w stronę survival-horroru, natomiast w wątku Chrisa rozgrywka kładzie większy nacisk na strzelanie. Po ukończeniu trzech głównych kampanii odblokowany dostaje dostęp do czwartej. Ta część gry akcji poświęcona jest kluczowej dla historii postaci Ady Wong. Bohaterka wyposażona jest linkę z hakiem oraz kuszę. W przeciwieństwie do nastawionych na współpracę misji pozostałych bohaterów, scenariusz poświęcony Ady Wong pozwala postaci działać na własną rękę.

Rozgrywka dla wielu graczy

Trzy główne kampanie rozegrać można w kooperacji, gdzie każdej z postaci towarzyszyć może pomocniczy bohater. Oprócz tego w Resident Evil 6 znajduje się również tryb Mercenaries. Pozwala on na zabawę w trybie multiplayer dla maksymalnie sześciu osób. Zabawa polega na odpieraniu kolejnych fal zombie, które są coraz groźniejsze i trudniejsze do pokonania. Do zwycięstwa niezbędna jest współpraca pomiędzy zalogowanymi graczami. W grze Resident Evil 6 dostępny jest również tradycyjny multiplayer, w którym przeciwko sobie zmierzyć może się ośmiu zawodników.

Nowości w grze Resident Evil

Najnowsza część cyklu wzbogaca wachlarz ruchów sterowanej przez gracza postaci. W Resident Evil 6 istnieje możliwość jednoczesnego ruszania się i strzelania. Wprowadzono także ślizganie się na plecach oraz znacznie urozmaicono walkę wręcz. Rozbudowie uległy również dodatki do bestiariusza. Jeżeli chcesz poznać nowe, przerażające typy zombie, pobierz Resident Evil 6 download codex i odkrywaj coraz bardziej inteligentnych przeciwników. Tajemniczy wirus C sprawił, że mogą oni korzystać z broni palnej, a także mutować zranione części ciała. Oprócz tego gracz napotyka zawinięte w kokony poczwarki, a także znane z poprzednich odsłon cyklu zwyczajne żywe trupy.

Resident Evil 6 Pobierz / zainstaluj Cracked

Resident Evil 6 download Pobierz Grę!

  • Pebx Resident Evil 6 Download PC
  • Pobierz Resident Evil 6 Steam Cracked
  • Chomikuj Resident Evil 6 Free Download
  • Exsite Resident Evil 6 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.