RIDE 4 Download Pełna Wersja

Platformy: PC, PS4, XONE, PS5
Producent:

Milestone


Wydawca:

Milestone


Data premiery:

8 październik 2020


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-12

Gatunek: Wyścigi, motocyklowe, elementy symulacyjne, Find Your Next Game

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

RIDE 4 Complete the Set Edition + Najnowsze Aktualizacje

Polska wersja językowa

Pobrano 7855 razy

Waga: 18.26GB

Ocena użytkowników: 4,2/5

Wymagania sprzętowe RIDE 4:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960
 • Miejsce na dysku: 43 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 8.1 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-5820K 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 580
 • Miejsce na dysku: 43 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 8.1/10 64-bit

Dla fanów gier wyścigowych, studio Milestone przygotowało nową odsłonę cyklu Ride 4. W grze mamy przyjemność siadać za sterami motocykla. Odświeżona wersja oferuje nam bardzo realistyczne pojazdy oraz szereg usprawnień zarówno w rozgrywce jak i samej oprawie. Unowocześniona rozgrywka doskonale zaciera granice między światem rzeczywistym. Data premiery 8 październik 2020. Ocena użytkowników: 6.5. Polski wydawca to Koch Media Poland.

RIDE 4 Pobierz grę za darmo

RIDE 4 download Pobierz Grę!

Fabuła gry

Słowem definiującym grę Ride 4 w roli kierowcy jest rywalizacja. Grając, udoskonalamy siebie, trenujemy i próbujemy opanować podstawy. Tryb gry został dość mocno zmieniony w porównaniu do poprzedniej wersji gry – Ride 3. W starszej wersji od razu widzieliśmy wszystkie zablokowane zawody, do których dostęp pojawiał się wraz z uzyskiwaniem postępów w grze. Dla bardziej zaawansowanych graczy producenci udostępnili moduł Endurance jest to zupełnie nowy tryb w grze.

W odświeżonej wersji mamy więcej wyścigów, ale są przed nami ukryte. Dzięki temu nie czujemy się przytłoczeni ilością oraz nie czujemy dużej presji i irytacji gdy wciąż powtarzamy ten sam wyścig. Jazda wymaga dużych umiejętności.

Cel gry RIDE 4 od studia Milestone

Tytuł Ride 4 to nie jest zwykła gra wyścigowa, która kojarzy mi się głównie z symulacyjnymi i zręcznościowymi. Już na samym początku, przekonałam się, że z tą grą nie ma przelewek. Aby uzyskać dostęp do kolejnych wyścigów, wyższych poziomów, trzeba zdobyć odpowiednią licencję. Wiąże się to ze zdaniem wirtualnego egzaminu, który chwilami nie należy do najłatwiejszych. Sam egzamin polega głównie na zaliczeniu wyzwań polegających na przykład na pokonaniu okrążenia w określonym czasie. Oczywiście ma to swoich zwolenników i przeciwników. Część graczy woli klasyczne samouczki, inni z kolei lubią być rzucani na głęboką wodę od samego początku rozgrywki.

Mnie z kolei nieco irytował fakt, że podczas prób czasowych musimy cały czas trzymać się toru jazdy. Każdy najdrobniejszy błąd kończył się niezaliczeniem okrążenia. Ciągłe powtarzanie okrążenia i drobne błędy faktycznie nieco wyprowadzały mnie z równowagi, ale jednocześnie szybko nauczyły jak poruszać się jednośladem. W efekcie kolejne etapy zaliczałam znacznie szybciej niż te na początku rozgrywki. Rozpocznij sezon i zacznij wyścigi na motorach już dzisiaj!

Czym możemy się ścigać?

Ride 4 wyróżnia się na tle innych gier wyścigowych dostępnością masy jednośladów, które codziennie widzimy na ulicach. Możemy wybierać z pośród topowych marek takimi jak: Yamaha serii R, Honda CBR, KTM Duke, a także Suzuki. Ilość i jakość szczegółów jest niesamowita. Realistycznie wyglądające motocykle, zwiększają jakość gry. Dodatkowym plusem jest idealnie odwzorowany charakterystyczny dźwięk brzmienia pojazdu – dla miłośników motocykli jest to wręcz „miód na uszy”. Ciekawostką jest fakt, że marka Yamaha w RIDE 4 pojawiła się pierwszy raz w historii.

Warto również dodać, że duże wrażenie sprawia dynamiczna zmiana pogody oraz cykl dnia i nocy. Można dodatkowo manipulować czasem podczas wyścigów, W rezultacie obserwujemy zmieniające się na torze warunki, co zmusza nas do zmiany strategii i stylu jazdy. Te opcje niesamowicie wpływają na realizm gry co stanowi główną zaletę tej produkcji. W tym miejscu warto zaznaczyć, iż mamy dostęp do najbardziej znanych torów na całym świecie.

Ride 4 wyścigi dla każdego?

Włoscy producenci przygotowali trzy poziomy trudności. W tym najłatwiejszym możesz korzystać tylko z linii optymalnego toru jazdy – manewrujemy tylko gazem i hamulcem. Będąc na średnim poziomie należy już bardziej uważać na zdradzieckie krawężniki i przede wszystkim zakręty. Najtrudniejszy ostatni poziom jest zarezerwowany dla osób, które maja już wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu takiej maszyny. Tu już musimy zwrócić szczególną uwagę na zdradliwe zakręty i odpowiednia prędkość maszyny. Dojechanie do mety czasem graniczy z cudem, szczególnie jeśli nieumiejętnie ruszymy z linii startu i stracimy kilka cennych sekund. Ostatni poziom w grze zdecydowanie nie ma litości dla mniej zaawansowanych graczy. Trudność torów stanowi duże wyzwanie i poprzez doświadczenie zdobywamy kolejne umiejętności jazdy motocyklem.

W Ride 4 możemy grać na Microsoft Windows 8.1/10 PC, Xbox One i PlayStation 4. Produkcja dostępna jest na platformach internetowych do pobrania za pomocą skrótu „pobierz / download”. Oczywiście jak w przypadku innych gier, mamy dostępną wersję demo dla niezdecydowanych. Gracz może ją pobrać na swój komputer ze stron oferujących darmowe gry do pobrania, albo kup produkt na stronie.

RIDE 4 Download Pełna Wersja Gry

RIDE 4 pobierz gre Zainstaluj Grę!

 • Crack RIDE 4 do pobrania na PC
 • Torrent RIDE 4 free download
 • Pełna wersja RIDE 4 darmowe gry online
 • gry pc RIDE 4 Pobierz za darmo zawartość

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.