Risk of Rain 2 Download

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Hopoo Games


Wydawca:

Hopoo Games


Data premiery:

11 sierpień 2020


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-4

Gatunek: Akcji, TPP, roguelike, elementy RPG, TPS, indie, kooperacja, crafting, strzelanki

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Turkish, Japanese, Korean, Chinese Simplified

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 4122 razy

Waga: 1.00GB

Ocena użytkowników: 3/5

Wymagania sprzętowe Risk of Rain 2:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i3-6100 3.7 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 580 / 2 GB Radeon HD 7870
  • Miejsce na dysku: 1.5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i5-4670K 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 680 / 3 GB Radeon HD 7970
  • Miejsce na dysku: 1.5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Darmowa gra Risk of Rain 2 jest kolejną odsłoną hybrydy, w której łączą się gatunki RPG, gra platformowa i propozycja typu roguelike. Producentem i wydawcą tej produkcji jest niezależne studio Hopoo Games. Pozycja ta jest dostępna na PC, platformę Nintendo Switch, PlayStation 4, jak również na konsolę Xbox One. Data premiery według producentów zaplanowana jest na sierpień 2020.

Risk of Rain 2 Pobierz pełna wersja

Okladka gry Risk of Rain 2
Zainstaluj Grę! Ze względu na typ roguelike Risk of Rain 2 jest grą, która nigdy się nie nudzi. Za każdym razem rozpoczynam rozgrywkę w innej mapie, dlatego pozycja ta jest fascynująca i zapewnia wiele godzin udanej rozrywki.

O czym jest Risk of Rain 2?

Fabuła gry dostępnej na PS4, PC, XONE oraz Switch jest podobna do pierwszej części. Rozgrywka jest trójwymiarowa, dlatego gra jest bardziej widowiskowa. Ląduję w kapsule na nieprzyjaznej planecie, gdzie czyhają różne niebezpieczeństwa i stwory, które muszę pokonać. Moim celem jest nie dać się zabić i znaleźć teleport, dzięki któremu przenoszę się do innej lokalizacji.

Przemierzając teren, znajduję skrzynie z różnymi przedmiotami. Skrzynie otwieram za pomocą zebranych pieniędzy, które otrzymuję, gdy tylko uda mi się pokonać kolejnego oponenta. Zdobywam coraz większe doświadczenie i przechodzę na następne poziomy rozgrywki. Przy teleporcie jest boss, dlatego zanim pokonam dany etap, muszę się z nim zmierzyć. Można tą gręporónać do Minecraft? Nie sądzę, ale sprawdź obrazki oraz trailer gry.

Na czym polega trudność gry?

Rozgrywka pomimo tego, że sprawia wrażenie prostej i łatwej, wcale taka nie jest. Mierzę się nie tylko ze stworami, ale również z upływającym czasem. Z każdą kolejną minutą gra staje się trudniejsza, ponieważ podwyższa się poziom trudności. Pojawia się więcej przeciwników, których trudniej pokonać i stają się bardziej groźni.

W rezultacie w Risk of Rain 2 muszę wyczuć właściwy moment, w którym opłaca mi się dotrzeć do kolejnego bossa. Na początku jestem strzelcem Commando, a później odblokowują się kolejne klasy. Staję się łucznikiem Huntress, magiem Artificer, inżynierem Engineer, robotem MUL-T, czy mam klasę Mercenary pozwalającą lepiej walczyć na małej przestrzeni.

Jakie są możliwości gry w Risk of Rain 2?

W Risk of Rain 2 download mogę grać w trybie single player, jak i multiplayer przez Internet. Szczególnie emocjonująca jest rozgrywka wieloosobowa, ponieważ w porozumieniu z innymi graczami opracowuję strategię i wspólnymi siłami przechodzę do dalszego etapu. Taka kooperacja przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy gra przechodzi na trudniejsze poziomy.

Pobierz Risk of Rain 2 i przekonaj się o tym, jak wciągająca jest ta rozgrywka. Śledzę ją z perspektywy trzeciej osoby (TPP). W porównaniu z pierwszą częścią tutaj postać, w którą się wcielam, jest bardziej ujednolicona. Do wyboru mam duży zestaw broni, a każdy oddany strzał jest niezwykle efektowny ze względu na dobrą oprawę graficzną.

Na uwagę zasługuje również bogaty crafting. Dlatego w tej grze muszę się wykazać zarówno pomysłowością, jak i zwinnością. W dodatku przechodzenie na kolejny poziom staje się coraz większym wyzwaniem. Ze względu na to jest to ciekawa i wymagająca rozgrywka na wiele godzin. Druga część Risk of Rain wydaje mi się udana i nie rozczaruje.

Reasumując Risk of Rain 2 pozwala mi się sprawdzić na wielu różnych płaszczyznach. Nie jest to więc typowa strzelanka. To również pewien rodzaj gry strategicznej, ponieważ muszę się szybko nauczyć, co mi się bardziej opłaca na danym etapie rozgrywki.

W rezultacie mogę przejść w mgnieniu oka do teleportu. Jednak wtedy nie wiem, czy doświadczenie i poziom waleczności mojej postaci wystarczą, by pokonać bossa. Czas działa na moją niekorzyść, jeśli nie umiem nim właściwie zarządzać na tej planecie. Na zakończenie trzeba pamiętać, że gra jest oparta na silniku Unity.

Risk of Rain 2 Download

Risk of Rain 2 gra do pobrania
Ściągnij Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *