Rogue Stormers Download

Rogue Stormers, to kolejna produkcja studia Black Forest Game, które ma na swoim koncie takie tytuły jak Giana Sisters: Twisted Dreams. Produkcja ta jest typową platformową strzelanką, w której mamy do czynienia z dwuwymiarowym obrazem. Dostępna jest zarówno na komputery PC, jak też platformy X360 i PlayStation 3.

Fabuła gry

Rogue Stormers Download, to gra której fabuła została umieszczona w Ravensdale, mieście w którym żyją zarówno ludzie jak i orkowie. Grę tą warto pobrać ze względu na ciekawy pomysł wprowadzenia do niej tak zwanego diesel – punka, czyli czegoś, co możemy nazwać połączeniem klasycznej historii fantasy, z wprowadzonym jednocześnie obrazem metropolii, w której wszystko porusza się dzięki silnikom spalinowym („paliwowa” odmiana kultury steampunk).

Rogue Stormers Download PC

Rogue Stormers Pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła opiera się na konflikcie pomiędzy ludzkimi rycerzami a orkami. Gracz wciela się w rolę takiego rycerza, eliminując jednocześnie całe zastępy orków. W pewnym sensie, produkcja przypomina gry typu gun and run, w których zabijamy mnóstwo przeciwników ciągle poruszając się po planszy. Oczywiście samo strzelanie to nie wszystko, co w Rogue Stormers Download może nas spotkać. Oprócz walki, mamy również możliwość poznania historii tego miasta a także konfliktu pomiędzy zamieszkującymi go frakcjami. Ponadto, gracz ma możliwość wyboru broni z której strzela. Może też dowolnie ją modyfikować.

Rogue Stormers, to pozycja która zawiera w sobie również elementy taktyki. To gracz dobiera odpowiednią broń do konkretnego przeciwnika. Każdy z nich posiada swój słaby punkt, który dzięki odpowiedniemu zastosowaniu „pukawek” możemy wykorzystać minimalizując jednocześnie ryzyko śmierci w walce. Ciekawostką, która pojawia się w grze jest Arc Connector czyli urządzenia pozwalające zasilać zbroje graczy i umożliwiające wykorzystanie ich dodatkowych możliwości np ogłuszania przeciwników.

Sposób rozgrywki i mechanika gry

Rogue Stormers, to produkcja którą warto pobrać ze względu na zaawansowane tryby rozgrywki. Oprócz wspomnianych strzelanek i elementów taktyki, mamy również dostęp do bardziej zaawansowanych zadań, które bardzo często wymagają od nas sporych umiejętności. Zlecone nam misje mogą dotyczyć eliminacji wybranego przeciwnika, transportu towaru itd. Rozgrywkę dodatkowo uatrakcyjnia fakt, ze wynik naszych misji będzie miał ogromne znaczenie dla przyszłości całego miasteczka. Im więcej sukcesów odniesiemy, tym większa szansą na szybsze ukończenie gry – jest to kolejna zaleta, która przemawia za pobraniem tej produkcji. Sama gra, oprócz skądinąd poważnej fabuły, ma w sobie mnóstwo elementów humorystycznych, które „rozjaśniają nieco” atmosferę panującą w wirtualnym świecie.

Grafika i interfejs gry

Rogue Stormers Download jest pozycją stworzoną w oparciu o dwuwymiarowe plansze. Co ciekawe, nie oznacza to że mamy w tym wypadku do czynienia ze zwykłą platformówką. Pojawiające się postacie są wykonane w technologii trójwymiarowej, co znacznie uatrakcyjnia ogólny interfejs gry.

Podsumowanie

Z pewnością, Rogue Stormers jest produkcją którą warto pobrać na swój komputer. Podobnie jak inne grypc o takiej tematyce również i ona gwarantuje szybką i wciągającą akcję. Nawet po wielu godzinach prowadzonej rozgrywki wciąż nie mamy dość. Jest to zasługą dobrze przemyślanej, nieliniowej fabuły która toczy się w zależności od tego czy zlecamy powierzone nam misje. Jednym słowem – polecamy tą grę.

Rogue Stormers Pobierz

Rogue Stormers Download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Rogue Stormers Chomikuj
  • Free Download Rogue Stormers Torrent
  • Exsite Rogue Stormers Pobierz za darmo
  • Pebx Rogue Stormers Download PC
  • Pełna Wersja Rogue Stormers Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *