RollerCoaster Tycoon World Download

RollerCoaster Tycoon World to jedna z tych gier, którą można zaliczyć do przedstawicieli symulatorów parków rozrywki. Pozycja ta – wydana wyłącznie na komputery PC – oferuje rozgrywkę szczególnie pod kątem ekonomicznym i strategicznym. Chodzi tu przecież o rozwój naszego parku rozrywki…

Fabuła gry

RollerCoaster Tycoon World Download, podobnie jak inne symulatory cechuje nieliniowość fabuły. W grze wcielamy się w rolę właściciela parku rozrywki. Naszym celem jest stworzenie takiej oferty, z której odwiedzający nas goście będą mieli największą satysfakcję (czytaj my będziemy mieć najwyższe dochody). Naszym zadaniem będzie ciągłe ulepszanie oferty, kupowanie nowych elementów wyposażenia a także – renowację tych już posiadanych. Cała nasza oferta, będzie opierać się na tytułowych rollercoasterach, które w grze mają pozycję zdecydowanie uprzywilejowaną. Jak sama nazwa wskazuje, RollerCoaster Tycoon World 3 jest kontynuacją serii, z którą nadal ma dużo wspólnego (pomimo faktu, że skład grupy twórców gry uległ pewnym modyfikacjom).

RollerCoaster Tycoon World Download

RollerCoaster Tycoon World Pobierz Ściągnij Grę!

Mechanika gry

RollerCoaster Tycoon World, to gra w której możemy robić z naszym lunaparkiem dosłownie wszystko – choćby dlatego warto pobrać tą grę. Możemy dowolnie modyfikować nasz stan posiadania, zarówno w zakresie posiadanych przez nas urządzeń jak też wyposażenia dodatkowego. Ponadto, produkcja umożliwia dowolne modyfikowanie zarządzanego przez nas obszaru, dzięki czemu mamy jeszcze więcej możliwości na uatrakcyjnienie naszej oferty. Nowością w RollerCoaster Tycoon World Download jest zaawansowany edytor torów. Dzięki niemu, możemy własnoręcznie stworzyć nasz własny rollercoaster, który będzie zapierał swoim widokiem dech w piersiach naszych gości.

Twórcy gry postanowili również rozbudować w niej aspekt finansowy. Otrzymujemy pieniądze nie tylko za zakup biletów ale też – mamy możliwość zarabiania na rozmaitych sklepach, które możemy wkomponować w nasz lunapark. Dodajmy, że pod tym względem nasza oferta jest wręcz nieograniczona – tym samym możemy stworzyć prawdziwe imperium, które zastrzyk gotówki będzie czerpało z różnych źródeł.

Żeby jednak nie było zbyt łatwo, nadmiar inwestycji może nas doprowadzić do bankructwa. RollerCoaster Tycoon World, to jedna z tych produkcji które wcale nie muszą zakończyć się dla naszego lunaparku szczęśliwie. Zarządzając w sposób nieodpowiedni parkiem, możemy doprowadzić nawet do jego zamknięcia. Pomimo ciekawego aspektu ekonomicznego, RollerCoaster Tycoon World warto pobrać jeszcze z jednego powodu. Gra pozwala na „własnoręczne” przejechanie się zaprojektowaną przez nas kolejką górską. Efekty są podobno niezapomniane…

Tryby gry

Choć RollerCoaster Tycoon World jest grą na pierwszy rzut oka skierowaną dla samotnych twórców parków rozrywki, to nic nie stoi na przeszkodzie by zagrać nią w trybie online. Zresztą producenci ukierunkowali ją w ten sposób, umożliwiając nam współpracę z innymi graczami, odwiedzenie posiadanych przez nich parków itd.

Opcje dodatkowe

RollerCoaster Tycoon World to rodzaj grypc, którą warto pobrać również ze względu na wsparcie ze strony Steam Workshop. Dzięki niemu, możemy wymieniać się projektami naszych parków, kolejek górskich, nowymi scenariuszami itd.

Podsumowanie

Z pewnością RollerCoaster Tycoon World to niecodzienny symulator. Wbrew pozorom charakteryzuje się on ciekawą rozgrywką, nieliniowością i mnóstwem zaskakujących sytuacji (zaimplementowane zdarzenia losowe). Polecamy pobranie tej gry.

RollerCoaster Tycoon World Pobierz

RollerCoaster Tycoon World Download Pobierz Grę!

  • Free Download RollerCoaster Tycoon World Torrent
  • Pobierz RollerCoaster Tycoon World Chomikuj
  • Exsite RollerCoaster Tycoon World Pobierz za darmo
  • Pebx RollerCoaster Tycoon World Free Download
  • Crack RollerCoaster Tycoon World Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *