Rugby 18 Download

Rugby 18 to zręcznościowy symulator sportu z jajowatą piłką w roli głównej. Za grę odpowiada zespół EKO Software, który ma na swoim koncie Handball 17 i słynny survival How tu survive. Jeżeli jesteś miłośnikiem przyłożeń, pobierz Rugby 18 download i poczuj się przez chwilę niczym Daniel Carter.

Rugby 18 Download – Pełna Wersja PC

Rugby 18 pobierz

Pobierz za Darmo!

Gra bazuje na wiernych zasadach rządzących rozgrywkami rugby. Do dyspozycji gracza zostały zatem oddane przyłożenia, kopnięcie do bramki w kształcie litery H, które odbywają się w ramach tzw. drop gol oraz unikanie przeciwnika i podania do partnerów z drużyny. Bardzo dobrze wygląda fizyka postaci, która została oddana z dużą wiernością, dzięki czemu rozgrywka zyskuje na energii i atrakcyjności. Wszystkie wyskoki postaci i wyniesienia zawodników wyglądają, jakbyśmy oglądali realny mecz w telewizji. Klikając w pobierz Rugby 18 download, zyskujesz możliwość realnego sprawdzenia, jak to jest czuć siłę przeciwnika i mknąć ku linii końcowej celem zdobycia przyłożenia.

Do dyspozycji gracza zostały oddane prawdziwe drużyny, z realnymi zawodnikami, zarówno zespoły klubowe, jak i reprezentacje narodowe. Gra bazuje na licencji toteż w tytule pojawiają się wszystkie znane nazwiska. Rozgrywkę można prowadzić w najbardziej znanych i najlepszych ligach świata, jak np. Premiership Rugby, czy TOP 14. Gracz otrzymuje możliwość rozgrywania najważniejszych imprez w rubgy, meczy towarzyskich, treningów. Najbardziej do gustu powinna przypaść możliwość prowadzenia trybu fabularnego, na który składa się prowadzenie własnej drużyny w ramach kariery menedżerskiej, oczywiście z funkcją rozgrywania meczy. Kolejny ciekawy tryb rozgrywki to “My Squad”, w którym otrzymujemy możliwość stworzenia od podstaw własnej drużyny, zarządzania nią i prowadzenia ku zwycięstwu.

Tryb fabularny wykracza poza zręcznościową rozgrywkę przejawiającą się prowadzeniem meczu. Obok gry, przed graczem staje wyzwanie o charakterze ekonomicznym i strategicznym. Gracz będzie bowiem odpowiedzialny za szeroko rozumiane prowadzenie klubu, na które składa się również dbanie o dobre morale w drużynie, zarządzanie systemem płacowym, dokonywanie transferów i przedłużanie kontraktów, staranie się o popularność klubu wśród kibiców i np. wpływy z tytułu sprzedanych biletów i gadżetów klubowych. Od wyników sportowych będzie zależała wysokość przydzielonego budżetu na rok następny, która zdeterminuje możliwość pozyskania nowych gwiazd.

Na przebieg meczu wpływ mają indywidualne statystyki zawodników oraz sposób dobranej strategii. To, co jest dużym plusem w tej grze, to brak powtarzalności, która narzuca duże wymagania. Każdy mecz wygląda tu inaczej, każda drużyna wykorzystuje inną strategię i do niej musimy dostosować swoją grę. Nie wystarczy opanować na pamięć dwie akcje i powtarzać je w każdym meczu. To, co okazuje się bowiem skuteczne na jedną drużynę, dla defensywy innej będzie pestką. Rugby 18 jest zatem prawdziwym wyzwaniem, które zapewni pasjonującą rozgrywkę trzymającą w napięciu. Pobierz Rugby 18 download i ciesz się pięknem sportowego świata.

Rugby 18 Pobierz grę na PC

Rugby 18 download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Rugby 18 Crack Chomikuj
  • Pobierz Rugby 18 Torrent Exsite
  • Pebx Rugby 18 Pobierz za darmo
  • Skidrow Rugby 18 Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *