Satellite Reign Download

Sympatycy strategii czasu rzeczywistego utrzymanych w klimacie cyberpunk z pewnością słyszeli już zapowiedzi nowej gry stworzonej przez 5 Lives Studio, czyli Satellite Reign. Produkcja trafi do sklepów już 28 sierpnia i wszystko wskazuje na to, że spotka się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony fanów tego rodzaju gier. Wchodząc w świat Satellite Reign będziemy starać się uzyskać kontrolę nad miastem przyszłości opanowanym przez zamożne organizacje. Zapowiada się naprawdę ciekawie, tym bardziej, że za jej powstanie odpowiadają ci sami ludzie, którzy kiedyś pracowali nad serią Syndicate. Jak wygląda „odnowiona” wersja Syndicate Wars? Przekonaj się, zerknij na Satellite Reign Download, sprawdź, co zrobili ludzie z 5 Lives Studio, aby kultową strategię przełożyć na język, którym operują dzisiejsze gry komputerowe.

Satellite Reign Download PL

Satellite Reign pobierz gre Ściągnij Grę!

Stylistyka cyberpunk nie od dziś ma wielu fanów. Obecna jest w literaturze i filmach spod znaku science-fiction, obecna też jest w licznych grach, między innymi w Satellite Reign – produkcji, w której gracz dążąc do celu będzie przemierzał elektryzujące ulice i mroczne zakątki miasta przyszłości. W tym miejscu należy wspomnieć o grafice, z którą będziemy mieć do czynienia w Satellite Reign – z tego aspektu gry na pewno każdy będzie usatysfakcjonowany. Dopracowana do najmniejszych detali, dynamiczna, urozmaicona, pełna efektów wizualnych, mega realistyczna, z ciekawie zaprojektowaną kolorystyką pełną fioletów, zieleni, niebieskości – odcieniami idealnie pasującymi do cyberpunkowych klimatów.

Zresztą w scenerii Satellite Reign wszystko perfekcyjnie pasuje do świata przyszłości, dzięki czemu grając, ma się wrażenie bycia w samym centrum tego ekscytującego uniwersum. Teraz i Ty możesz znaleźć się w środku metropolii przyszłości – kliknij Satellite Reign Pobierz i przyłącz się do rozgrywki.

Klimat gry Satellite Reign jest niepowtarzalny, tu nie ma żadnych wątpliwości, a jak produkcja radzi sobie pod względem fabuły i samego przebiegu rozgrywki? Uruchamiając grę dostajemy pod swoje skrzydła czterech agentów, których poczynaniami będziemy kierować. Cel jest prosty – przejąć miasto spod panowania wielkich, potężnych, przebogatych korporacji, które odpowiadają za zachwiany układ społeczny. Układ bardzo niekorzystny dla zwyczajnych obywateli, którzy muszą egzystować w ubóstwie, gnieżdżąc się w slumsach, podczas gdy zamożni pławią się w luksusie. Społeczeństwo samo nie ma szansy na odwrócenie tego niesprawiedliwego porządku – nad wszystkim czuwają oddziały bezwzględnej policji. Nadejście nowej podziemnej organizacji to szansa na przewrót. Czy uda jej się przejąć kontrolę w mieście? Wejdź w odnośnik Satellite Reign Download, zostań graczem, steruj działaniami drużyny obdarzonych indywidualnymi umiejętnościami agentów.

Zwiastun gry – Satellite Reign

 
Kto ma ochotę wcielić się w rolę prawdziwego taktyka organizującego misje w taki sposób, aby przyniosły jak najlepszy skutek, Satellite Reign jest dobrym wyborem. Nie znajdziemy tu ustalonego od A do Z planu działań i rozrysowanych krok po kroku kolejnych misji. Zamiast tego sami będziemy musieli wykazać się strategicznym podejściem obmyślając metody realizacji zadań i wprowadzając je w życie. Niejednokrotnie staniemy przed wyborem spośród różnych dróg dochodzenia do zamierzonych celów. Dla przykładu – będziemy mogli szpiegować, włamywać się do komputerów, dawać łapówki, uprowadzać inne postacie, rabować banki. Jednocześnie będziemy też przeprowadzać typowe akcje z użyciem broni z czasem uzyskując dostęp do coraz lepszego sprzętu. Jaki efekt przyniesie obrana przez nas taktyka?

Satellite Reign Pobierz pełna wersja

Satellite Reign download Pobierz Grę!

  • Pobierz Satellite Reign Torrent
  • PC Download Satellite Reign Chomikuj
  • 2015 Satellite Reign Pobierz
  • Exsite Satellite Reign Download pc

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *