Scorn Download

Scorn to doskonała rozgrywka, która łączy klimat horroru oraz science fiction. Jest to pierwszoosobowa gra akcji, która została zainspirowana twórczością słynnego szwajcarskiego malarza H.R. Gigera. W trakcie  zabawy przemierzamy interesujący świat, który jest zbudowany niemal w całości z materii organicznej. W serii sedno rozgrywki stanowi unikalny klimat, jak również eksploracja. Jednak w Scorn nie zabraknie także klasycznych zagadek logicznych, jak również wielu okazji do walki. To właśnie wtedy możemy wykorzystać wiele wymyślnych, jak również odrażających broni.

Scorn Download pełna wersja

Scorn pobierz gre Ściągnij Grę!

Warto wiedzieć, że Scorn to łącząca stylistykę horroru oraz science fiction pierwszoosobowa gra akcji, która jest inspirowana twórczością szwajcarskiego malarza H.R. Gigera. Jest on znany między innymi jako twórca projektu ksenomorfa, z filmowej serii Obcy. Za powstanie gry odpowiada niewielkie, jednak niezależne studio Ebb Software pochodzące z Belgradu. Pomimo niepowodzenia kampanii crowdfundingowej na popularnym serwisie Kicstarter, twórcom udało się pozyskać wymagane środki na ukończenie tytułu i tym samym wydać go na platformie PC Windows kolejno w dwóch powiązanych ze sobą częściach.

Rozgrywka w Scorn opiera się na znanej choćby z produkcji studia Frictional Games koncepcji przeniesienia gracza w obcy, bardzo odrealniony świat, który balansuje na granicy jawy oraz snu. Podczas zabawy przemierzamy wiele połączonych ze sobą otwartych regionów, które są zbudowane niemal w całości ze wspomnianej materii organicznej. Każdy z nich charakteryzuje się nie tylko zdecydowanie odmienną stylistyką, ale także indywidualnym zestawem zagadek, jak również unikalnych postaci. Scorn stawia przede wszystkim na unikalny, a także gęsty klimat oraz eksplorację. Jest ona tutaj czynnikiem niezmiernie istotnym, ponieważ każdy przypadkowo przeoczony element może zupełnie zmienić dalszy przebieg rozgrywki. Sprawdź również Little Devil Inside pobierz.

Podczas gry nie brakuje także licznych zagadek logicznych, jak również konieczności manipulowania rozmaitymi, wymyślnymi maszynami oraz różnorodnymi przełącznikami. W miarę postępów dalszej gry nasza postać stopniowo opanowuje coraz to nowsze umiejętności oraz znajduje szereg przydatnych przedmiotów i broni, które zostały stworzone w całości z materii organicznej. Ich wygląd oraz zastosowanie może wystraszyć niejednego gracza. Jeżeli lubisz się bać i cenisz doskonałą grafikę, a także klimat horrorów nie jest ci obcy, pobierz za darmo Scorn PC download.

Walka w grze nie jest jednak głównym środkiem do celu. Podczas gry  musimy wykorzystywać różne taktyki działania. Przede wszystkim, że dostępność amunicji jest w dość ograniczona. Ciekawostką jest fakt, iż nie każda napotkana postać ma wrogie zamiary. Zależne jest to przede wszystkim od aktualnego nastroju. Postać może po prostu nas zignorować lub też zechcieć rozszarpać nas na strzępy. Zdecydowanie zmusza to do zachowania czujności praktycznie na każdym etapie zabawy. Ponadto grafika jest stworzona doskonale, z tego powodu Scorn zyskał wielu fanów.

Scorn Pobierz / zainstaluj na PC

Scorn download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Free Download Scorn Crack Pebx
  • Pobierz Scorn Torrent Chomikuj
  • Skidrow Scorn Free Download
  • CODEX Scorn Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *