Sea of Thieves Download

Jeżeli lubisz przygodówki rozgrywane w trybie multiplayer, najnowsza propozycja autorstwa studia Rare z całą pewnością przypadnie Ci do gustu. Eksploruj krainy otwartego świata, zdobywaj ukryte skarby, zmierz się z przeciwnikami i zawalcz o ostateczny triumf – pobierz Sea of Thieves Download i dołącz do fascynującej rozgrywki.

Najlepszą rekomendację dla nowego tytuły stanowią już jego autorzy. Deweloperzy studia Rare stoją za wieloma kultowymi tytułami, które na stałe zapisały się w świadomości graczy na całym świecie (Killer Instinct, Donkey Kong Country i wiele innych). Wygląda na to, że gwiazda legendarnych brytyjskich twórców rozbłyśnie na nowo, tym razem w mroku rzucanym przez czarną banderę.

Sea of Thieves Download PC

Sea of Thieves pobierz Ściągnij Grę!

Akcja

Fabuła gry przenosi graczy do czasów, kiedy na wodach mórz i oceanów królowały nie wielkie liniowce, a pirackie szkunery. Wcielając się w rolę korsarza stajemy przed wieloma wyzwaniami, którym musimy stawić czoła wraz z naszą wierną załogą. Szukając zaginionych skarbów natkniemy się na żyjące w czeluściach morskich głębin potwory, nasze plany będą próbowali pokrzyżować też inni piraci. Jeżeli marzyłeś o przygodzie na otwartym morzu, ta gra jest właśnie dla Ciebie. Pobierając Sea of Thieves Download wkraczasz do pirackiego świata, który niejednokrotnie zaskoczy Cię mocno humorystyczną konwencją.

Rozgrywka

Najnowszy tytuł studia Rare to typowa gra akcji, której twórcy postawili na pełną przygód rozgrywkę w pirackim świecie. Gra jest propozycją nastawioną wyłącznie na tryb multiplayer, dzięki czemu pozycja ta dalece odbiega od dość schematycznych i raczej przewidywalnych przygodówek, osadzonych w podobnych klimatach.

Gracze poruszają się tu po całkowicie otwartym świecie, zyskując możliwość prowadzenia rozgrywki na lądzie oraz na rozległych wodach mórz i oceanów. Co niezwykle istotne, twórcy gry nie wyznaczyli jasno sprecyzowanego celu do realizacji, uczestnicy rozgrywki mają tu sporą swobodę. Taka koncepcja w grze przewidującej zabawę w trybie multiplayer jest po prostu nie do przecenienia.

Jak nietrudno się domyślić, głównym elementem rozgrywki pozostają wyprawy na pokładzie pirackiego okrętu. Gracze tworzą załogę, w której przed każdą osobą stoi inne zadanie. Przemierzając rozległe krainy z cała pewnością natkniesz się na inne statki, a wtedy należy stanąć do konfrontacji. Życie pirata to jednak nie tylko walka na śmierć i życie i poszukiwanie skarbów. W przerwie pomiędzy kolejnymi bitwami załoga ma czas dla siebie, a wtedy… tańce, hulanka, swawola, a wszystko to w oparach mocnych trunków. Jeżeli zawsze chciałeś posmakować wszystkich uroków pirackiej rzeczywistości, koniecznie pobierz Sea of Thieves Download.

Tryby

Najnowsza propozycja deweloperów ze studia Rare to typowa gra MMO, zatem rozgrywka jest realizowana wyłącznie w trybie multiplayer. Fabuła osadzona jest w całkowicie otwartej przestrzeni, zatem równolegle obok siebie może funkcjonować właściwie nieograniczona ilość załóg pirackich szkunerów. Twórcy gry postawili na zabawę w formie ścisłej współpracy, co oznacza, że w stworzonej przez graczy grupie każdy realizuje przypisane mu zadanie – mamy sternika, osobę odpowiedzialną za żagle, za kotwicę itd. W trakcie bitwy do zadań dochodzi też obsługa pokładowego uzbrojenia i naprawa szkód powstałych w wyniku konfrontacji.

Sea of Thieves Pobierz Grę – Pełna Wersja

Sea of Thieves download Pobierz Grę!

  • Free Download Sea of Thieves Crack Pebx
  • Chomikuj Sea of Thieves Pobierz za darmo
  • Pobierz Sea of Thieves Exsite Torrent
  • Gra Sea of Thieves Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *