Secret Neighbor Download

Secret Neighbor to gra akcji na PC, która zawiera elementy przygodowe. Dostępna jest ona wyłącznie w trybie multi player, co oznacza, że musimy posiadać dostęp do internetu. Producentem jest Dynamic Pixels, a wydawcą tinyBuild Games. Oficjalna premiera na Microsoft Windows będzie miała miejsce w lipcu 2019 r., jednak dokładna data nie jest znana.

Secret Neighbor PC Download do pobrania

Secret Neighbor pobierz
Ściągnij Grę!

Lubicz gry typu skradanka, które nawiązują do horrorów? Pobierz Secret Neighbor Download i przekonaj się, co ukrywa znienawidzony sąsiad. Podczas rozgrywki dowiadujemy się, że przetrzymuje on w swojej piwnicy naszego przyjaciela. Oczywiście wyruszamy mu na ratunek, przez co narażamy własne życie. Sprawdź się jako sąsiad zagraj na komputerze PC w trybie kooperacyjnym i poddaj się emocjom.

Jeśli chodzi o grafikę, to mocno przypomina ona popularną produkcję Hello Neighbor. Kreskówkowa stylistyka z pewnością przypadnie do gustu osobom, które miały z nią już wcześniej do czynienia. Takie elementy graficzne tworzą niepowtarzalny klimat. Sceneria nie jest jednak przerażająca, a wręcz przeciwnie.

Na początku rozgrywki przenosimy się do okolicy znanej z Hello Neighbor. W domku na przedmieściach dzieją się sceny rodem z horroru. Warto przypomnieć sobie historię, która została opowiedziana w poprzedniej części. Tutaj znajdujemy się pomiędzy pierwszym, a drugim aktem opowieści.

Naszym zadaniem jest wejść w skórę dzieci, które odkryły brutalną prawdę o sąsiedzie, który uwięził w piwnicy naszego przyjaciela. Musimy zrobić wszystko, aby przechytrzyć przeciwnika i odeprzeć jego ataki. Oczywiście będzie nam on przeszkadzał podczas próby odbicia przyjaciela.

Masz ochotę na grę, gdzie liczy się współpraca? Pobierz Secret Neighbor Download i razem z innymi graczami pokonaj upiornego sąsiada. W zabawia może wziąć udział maksymalnie osiem osób. Do zabawy mogą przyłączyć się nasi znajomi lub przypadkowe osoby z sieci. Istotne jest to, aby wspólnymi siłami osiągnąć zamierzony cel.

W trakcie naszej misji poszukujemy kluczy, które ukryte są w przeróżnych miejscach. Właśnie dlatego ważne jest to, aby dokładnie eksplorować otoczenie. Należy zajrzeć nawet do najmniejszego kąta. Klucze potrzebne są do tego, aby otworzyć kolejne pomieszczenie. Bez nich nie możemy ruszyć do przodu.

Ciekawym jest, że jeden z graczy wciela się w postać sąsiada. Oznacza to, że nie walczymy z komputerem, dzięki czemu każda rozgrywka ma inny stopień zaawansowania. Może zdarzyć się tak, że pokonanie wroga będzie sporym wyzwaniem. Wiele zależy od poziomu umiejętności gracza.

Oczywiście nasz wróg wygląda zupełnie tak, jak my. Sąsiad znajduje się w przebraniu, a jego celem jest zdobycie naszego zaufania. Z pewnością na pierwszy rzut oka nie możemy stwierdzić, czy jest to sojusznik, czy też przeciwnik. Atmosfera podczas rozgrywki może stać się bardzo niepokojąca, gdyż złowieszczy sąsiad wykorzystuje wiele niebezpiecznych sztuczek.

Nasz przeciwnik może próbować nas rozdzielić lub zmylić. Daje nam on fałszywe wskazówki, przez co tracimy czas. Ponadto możemy wpaść w jego pułapkę. Z pewnością będzie on nas również próbował zastraszyć. Kolejnym utrudnieniem jest to, że posiada on szereg gadżetów, które wzbudzają dezorientację.

Oficjalna strona: https://www.secretneighbor.com/.

Secret Neighbor Pobierz pełna wersja

Secret Neighbor do pobrania
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-3330 3.0 GHz.
  • Pamięć: 6 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 770 z 1 GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 5 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy.
  • Direct X: DX 12.
  • Pobierz Secret Neighbor Torrent Pebx
  • Free Download Secret Neighbor Crack Chomikuj
  • Exsite Secret Neighbor Pobierz za darmo
  • Skidrow Secret Neighbor steam Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *