Serial Cleaner Download

Gra Serial Cleaner jest skradanką osadzoną w klimatach Ameryki lat 70. Grając w grę można odczuć inspirację twórców takimi tytułami jak np. Pulp Fiction czy Zabójcza Broń. Gra została wydana na PeCety z systemem operacyjnym Windows, a za produkcję odpowiedzialne jest krakowskie studio iFun4All, które dało już o sobie znać poprzez takie tytuły jak Red Game Without a Great Name oraz Green Game: TimeSwapper. Jeżeli chcesz spróbować sił w najnowszej produkcji polskiego studia, pobierz Serial Cleaner Download i sprawdź, jak odnajdziesz się w klimatach znanych z takich filmów jak np. Pulp Fiction.

Serial Cleaner Download – Pełna Wersja PC

Serial Cleaner pobierz

Pobierz za Darmo!

Jeżeli chodzi o fabułę gry, jest to swego rodzaju opowieść o seryjnym mordercy, jednak główny bohater, który z zawodu zajmuje się czyszczeniem miejsc zbrodni, pojawia się w grze, kiedy jest już po zabójstwie. W grze Serial Cleaner, gracz będzie miał sporo szans do śmiechu, gdyż twórcy podeszli do tematu groteskowo. Sam bohater, nie może obejść się bez swoich dużych ciemnych okularów oraz modnych spodni.

Jeżeli chodzi o dynamikę gry, jest to szybka gra akcji z elementami skradanki. Co ciekawe, misje w grze są wzorowane na faktycznych wydarzeniach, które miały miejsce w Ameryce w latach 70. Grając w Serial Cleaner, gracz będzie miał najczęściej za zadanie „posprzątanie” miejsc zbrodni, lecz w taki sposób, by nie podpaść wszelkim postaciom występującym w grze. Całe szczęście policjanci w grze nie przykładają się mocno do swojej pracy, przez co zadanie nie jest wcale takie trudne. Jeżeli chcesz spróbować wykiwać amerykańskich policjantów pobierz Serial Cleaner Download i nie daj się złapać! Wracając jeszcze do gliniarzy, całe szczęście naczelnik nie płaci im za dużo, przez co po straceniu głównego bohatera z oczu, przestają go szukać.

Jeżeli chodzi o sam gameplay, gracz ma dużą swobodę swoich działań, a przede wszystkim postawiono na szeroko pojętą eksplorację terenu, podejmowanie szybkich decyzji oraz możliwość rozwiązywania problemów na kilka sposobów. Jest to bardzo dużym plusem produkcji, gdyż nie występuje prostoliniowość, a gracz ma istotny wpływ na fabułę. Może się okazać, że rozmawiając o tym tytule z grupą przyjaciół, każdy z was przeszedł grę w inny sposób. Dzięki temu, gra może dostarczyć wiele godzin dobrej zabawy.

Mówiąc o kwestiach technicznych, należy wspomnieć, że gra Serial Cleaner jest osadzona w świecie o dwuwymiarowej oprawie graficznej. Jeżeli więc chcesz przypomnieć sobie lata, gdy gry komputerowe dopiero raczkowały, pobierz Serial Cleaner Download i sprawdź jak poradzisz sobie w dwuwymiarowej Ameryce lat 70. W ten sposób do gry został wprowadzony dodatkowy old-schoolowy klimat lat 70. Tego typu zabieg może przypomnieć niektórym graczom klimaty znane z Hotline Miami. Co ciekawe, produkcja studia iFun4All korzysta z systemu Real-World Data. Oznacza to, iż gra pobiera dane ze świata rzeczywistego, co ma konkretny wpływ na warunki rozgrywki. Na przykład, jeżeli zaczynamy grać w nocy, w świecie gry również następuje noc. Jest to dość ciekawy zabieg, który ma wpłynąć na gameplay gry.

Serial Cleaner Pobierz grę na PC

Serial Cleaner Download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Serial Cleaner Torrent Chomikuj
  • Free Download Serial Cleaner Crack Pebx
  • 3DM Serial Cleaner Pobierz za darmo na PC
  • Skidrow Serial Cleaner Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *