Serious Sam 4 Download Pełna Wersja

Serious Sam 4: Planet Badass

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Croteam


Wydawca:
 

Devolver Digital


Data premiery:
 

24 wrzesień 2020


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-4

Gatunek:  Akcji, FPP, science fiction, FPS, humorystyczne, kooperacja, strzelanki, Find Your Next Game

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Turkish, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

Serious Sam 4 Deluxe Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 11744 razy

Waga: 25.62GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Serious Sam 4:

Minimalne:
 • Procesor: Quad Core 2.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780 / Radeon HD 7950
 • Miejsce na dysku: 42 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Octa Core 3.3 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1080 / Radeon RX Vega 64
 • Miejsce na dysku: 42 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Serious Sam 4 jest częścią serii gier Serious Sam oraz prequelem do Serious Sam 3: BFE. Strzelanka pierwszoosobowa została wyprodukowana przez studio Croteam i wydana przez Devolver Digital. Serious Sam 4 to poprawiona odsłona popularnego cyklu niezwykle krwawych i dynamicznych pierwszoosobowych strzelanin. Obecnie gra FPS dostępna jest na platformie Microsoft Windows oraz Google Stadia. Wersja na konsolę PlayStation 4, Xbox One, będzie dostępna w ciągu kilku miesięcy. Data premiery gry 24 wrzesień 2020. Ocena użytkowników 6,6.

Serious Sam 4 Download za darmo na PC

Serious Sam 4: Planet Badass pobierz Pobierz Grę!

Fabuła gry FPS

Najnowsza produkcja studia Croteam jest pełna historii. Serious Sam 4 osadzona jest przed wydarzeniami ukazanymi w trzeciej części serii. Tam tytułowy twardziel w sceneriach futurystycznego Egiptu stawiał czoło armii głównego agonisty – Mentala. W najnowszej części widzimy początek inwazji kosmicznego najeźdźcy. Planeta Ziemia kolejny raz została najechana przez kosmitów. Ludzie nie potrafią odbić ich ataku, więc bardzo szybko większość globu zostaje opanowana przez najeźdźców. Ostateczną nadzieją dla ludzkości są żołnierze z organizacji Earth Defense Force pod dowództwem głównego bohatera Sama. Sam rusza do walki z Mentalem na czele grupy nietypowych komandosów.

Akcja gry Serious Sam 4: Planet Badass rozpoczyna się we Włoszech, by w kolejnych misjach przemierzać inne tereny Europy – w tym także Francji i Rosji. Tytułowy bohater ma do dyspozycji różnorodną broń, umiejętności, a także grono przyjaciół. Ich zadanie będzie dokładnie takie samo jak nasze – strzelanie do dosłownie wszystkiego co się rusza.

Do wyboru mamy wiele rodzajów broni – pistolet, strzelba, dwururka, karabin, minigun, rakietnica, granatnik, snajperka i wiele innych, każde z nich wyposażone w worki na amunicje. Stosy zapasów, apteczki i części pancerza porozrzucane są dosłownie w każdym “kącie” gry Serious Sam 4. Ponadto wiele zestawów gadżetów – od leczącej strzykawki przez spowalniającą czas sferę, po wsysającą wszystkich wrogów czarną dziurę. Klasyk ponad klasyki dla miłośników zwykłej strzelanki bez skomplikowanej fabuły.

Cel gry Serious Sam 4: Planet Badass

W czwartej serii kultowej gry studia Croteam ostatecznym celem tytułowego bohatera jest zdobycie Świętego Graala. Ma on zgodnie z przepowiednią przywrócić ład i porządek na ziemi gdzie panuje chaos. Podczas rozgrywki często natkniemy się na wiele postaci pobocznych, które usiłują nas przekonać, że kosmici przybyli tu by nas zbawić. Producenci naszpikowali każdą misję ogromną ilością przeciwników. W rezultacie każda z nich wydaje nam się być już tą ostatnią, finałową.

Walki w Serious Sam 4 Deluxe Edition potrafią trwać bardzo długo, co czasem misja robi się zbyt monotonna. i lepiej zwyczajnie uciec przed pozostałymi potworami, niż usiłować je wszystkie zabić. Są sytuacje, w których gra “nie pozwala” nam przejść dalej, dopóki nie unicestwimy określonej liczby potworów. Przyjdzie nam walczyć z takimi postaciami jak Belcher, Zelota nieobliczalny Processed i inne potwory:

 • Kamikaze
 • Monstrualny Mentala
 • Kleer Skeleton
 • Scrapjack
 • Werebull
 • Khnum

Jakość godna konkurencji?

Muzyka i udźwiękowienie jest na poprawnym poziomie. Grafika w Serious Sam 4: Planet Badass również jest przyzwoita, zatem gra zupełnie nie odstaje od tegorocznych produkcji konkurencji. Co więcej, jest całkiem dobrze zoptymalizowana. Gra na szczęście nie nadwyręża naszego procesora, nawet jeśli jest nieco słabszy i jednocześnie zachowuje przyzwoitą jakość modeli i tekstur. Lokacje także wyglądają ciekawe, choć czasem brakuje nam nieco więcej szczegółów będących następstwem walk – czerwonej plamy na ścianach, lub oderwanej części potwora leżącej nieopodal.

Serious Sam 4, czy warto kupić?

Sama gra nie wnosi niczego nowego do świata gier ani do samej serii studia Croteam. Niektórzy nawet twierdzą, że jest to zdecydowanie najmonotonniejsza część z całej serii. Producenci więc dodali zdecydowanie więcej przeciwników, aby było więcej walk. Proste sterowanie, łatwe zagadki i jatka na całego, to kwintesencja całej gry. Grę można pobrać poprzez wybranie opcji “pobierz / download”. Oczywiście produkcja jest dostępna w pełnej wersji na platformach oferujących darmowe gry do pobrania. Druga opcja to kupienie gry na steam której cena wynosi: 39,99 USD.

Serious Sam 4: Planet Badass Pobierz Pełna Wersja gry

Serious Sam 4 Download Zainstaluj Grę!

 • Torrent Serious Sam 4: Planet Badass download online
 • Crack Serious Sam 4: Planet Badass do pobrania
 • Pełna wersja gry Serious Sam 4 za darmo dlc deluxe edition

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *