Shadow of the Tomb Raider Download

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Eidos Montreal / Nixxes Software


Wydawca:
 

Square-Enix / Eidos


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

14 wrzesień 2018


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Akcji, TPP, elementy logiczne, TPS, crafting, przygodowe gry akcji

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil, Arabic, Korean, Traditional Chinese, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 19744 razy

Waga: 27.03GB

Ocena użytkowników: 5/5

Wymagania sprzętowe Shadow of the Tomb Raider:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-3220 3.3 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7770
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-4770K 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 480
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Shadow of the Tomb Raider to przyjemna niespodzianka dla fanów Lary Croft i jej przygód. Gra jest trzecią już częścią opowiadającą o losach głównej bohaterki od początku jej kariery (pierwsza część tej wspomnieniowej serii ukazała się w 2013 r. i jak każda kolejna zyskała rzesze fanów). Gra na platformę PC została opracowana przez Nixxes Software, natomiast na konsole przez Eidos Montreal. Wydawcą jest grupa Square Enix. Podobnie, jak w przypadku poprzednich części, wcielamy się w piękną i odważną Larę Croft, która znowu udaje się do tajemniczego zakątka świata, by rozwikłać jego tajemnice. Jeżeli chcesz poczuć się niczym dzielna i nieustraszona wojowniczka, pobierz Shadow of the Tomb Raider download i załaduj broń. Data premiery 14 wrzesień 2018 na platformy PC, PS4, XONE.

Shadow of the Tomb Raider Download CODEX

Shadow of the Tomb Raider crack Ściągnij Grę!

Miejsce akcji

Tym razem przenosimy się wraz z naszą bohaterką do Ameryki Łacińskiej. Będziemy mieli sposobność, by poobcować z kulturą Majów i Azteków. Dla miłośników starożytnych cywilizacji to dodatkowa zachęta, by sięgnąć po grę. Na Larę czeka mnóstwo mrożących krew w żyłach przeżyć, ale też mnóstwo zagadek do odkrycia. Przede wszystkim poszukiwania będą oscylowały wokół działalności mistycznego Zakonu Trójcy. Lara Croft będzie również próbowała się dowiedzieć, nad jakim dziełem pracował od lat jej ojciec. Wyzwań i emocji na pewno nie zabraknie.

W porządku linearnym akcja obecnej rozgrywki toczy się bezpośrednio po wydarzeniach z Rise of the Tomb Raider. Marzysz o tym, by na własnej skórze przekonać się, jak to jest funkcjonować w świecie wszechobecnych zagadek i chcesz poczuć euforię związaną z ich stopniowym rozwiązywaniem? Pobierz za darmo Shadow of the Tomb Raider PC download i zmierzaj do celu.

Nowe oblicze Lary

Twórcy gry zadbali o to, by nasza bohaterka mogła się rozwijać. Zastajemy ją starszą i bardziej dojrzałą- to musiało znaleźć odzwierciedlenie w osobowości postaci. Lara nabyła nowe umiejętności. Wie już także, że decyzje podejmowane w przeszłości w ogromnym stopniu determinują przyszłość, więc trzeba ponosić konsekwencje również tych błędnych osądów. Lara jest bardziej świadoma, bardziej rozwinięta i wyszkolona. Potrafi nurkować, wspinać się, posługiwać się różnym rodzajem broni, a nawet wykonywać karkołomne ewolucje, niczym kaskader w spódnicy.

Mechanika gry nie została specjalnie zrewolucjonizowana, ale prezentuje przyzwoity poziom. Podgląd na grę mamy z perspektywy osoby trzeciej- to się nie zmieniło. Więcej natomiast jest fragmentów eksploracyjnych, a mniej polegających na otwartej walce. To ukłon w stronę tych odbiorców, którzy szczególnie cenią rozgrywki wymagające logicznego myślenia. Choć aura gry jest nieco przerażająca, bo Lara penetruje ruiny, groby, miejsca nacechowane kultem, to dla przeciwwagi możemy odkryć dzikość dżungli, a wielopłaszczyznowość jest mocnym punktem gry. Jeżeli masz zapędy na nieustraszonego odkrywcę i wojownika, ściągnij Shadow of the Tomb Raider free download i odwiedź niezwykłe miejsca.

Uniwersalna przygoda

Zmagania Lary Croft przypominają realne życie, tylko liczba przeszkód została zwielokrotniona i podana w kumulacji. Każdy z nas na co dzień zmaga się jednak z tysiącem poważniejszych i bardziej błahych problemów. Często też jesteśmy zmuszeni poszukiwać optymalnych rozwiązań zawiłych kwestii. Gra zyskuje walor realizmu także za sprawą trówymiarowego obrazu. W rodzimej wersji językowej w Larę wciela się aktorka, Karolina Gorczyca, która ani urodą, ani umiejętnościami nie odbiega od pierwowzoru.

Shadow of the Tomb Raider Pobierz Cracked-3DM

Shadow of the Tomb Raider steam Pobierz Grę!

 • Skidrow Shadow of the Tomb Raider Free Download
 • Steam PC Shadow of the Tomb Raider Torrent
 • Cracked Shadow of the Tomb Raider 3DM do pobrania
 • Pełna wersja Shadow of the Tomb Raider Download PC

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *